Jak je možné, že půl noci nespí?

17.9.20 04:51

Jak je možné že půl noci nespí?

Jak je možný že kluk 15mesicu mě dost často půl noci nespí třeba od 2 do 5 do rána a přitom neplače. Usne v 9 a pak se ve 2 ráno pro budí a oči jak baterky. Je na umělém mléku. Jídla mu dávám dost a pití taky. Už jsu fakt nevyspaná… :( :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3203
17.9.20 06:02

Taky to u nás tak bylo. Nechápala jsem. Dcera je totiž jinak spáč. A tohle období trvalo dlouho. Musíš vydržet. Od dvou a půl spí celou noc. Můžou to být zuby nebo cokoli jiného. Ber to tak, že to k tomu patří

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1944
17.9.20 06:27

No to zalezi kolik toho naspi v prubehu celeho dne. Napis jeste v kolik potom vstava. A jak dlouho spi pres den. Dite v tomto veku spi vetsinou kolem 12 hodin celkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1216
17.9.20 07:02

Taky tu o u nás bylo, spíš se budil cca 8× za noc do necelých 2 let. Pak už spal celou noc. Nechápu, jak jsem to od jeho 4 mesicu mohla zvládnout :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4281
17.9.20 07:16

A jak spí přes den? Když usne v těch pět ráno spí pak do kolika hodin?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
17.9.20 07:33

Ahojky slyšela jsi o bachových esencích. jsou to nějaké nezávadné kapičky pro děti po kterých se jim krásně spinká a pro maminky jako jsi ty co se nevyspí…já to ještě nezkoušela ale mám to v merku kdyby to bylo někdy potřeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.9.20 11:18

Taky to u nás proběhlo…od 2 do 5 - 6 hod. Dokud jen koukala a hrála si, ok, ale pak začala v postýlce skákat, mlátit sebou sem a tam, takže postýlkou narážela do zdi…vyhazovala peřinku a dělala různé zvuky. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5530
17.9.20 11:22

Druhý to taky tak měl. Tohle období trvalo asi půl roku. Vždycky v rozmezí 0 - 3h v noci se probudil a byl tak 2-3h vzhůru. Bez pláče, prostě si hrál, plazil se (byl mladší, nějak do 1 roku), zkoumal… Nechala jsem to být a přizpůsobila se tak, abych se taky vyspala. Přešlo to, pochopitelně, samo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9516
17.9.20 20:23

Syn to taky dělal… Pomohlo když jsem mu zkrátila spánek přes den a nějakou dobu ho budila, aby přes den nespal tak dlouho. Potom to přestal dělat, v podstatě ze dne na den. Je to prostě tím, že přes den spí dlouho, pak mu to stačí a v noci nespí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama