Jak je to s daněmi na mateřské?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ajena16
Stálice 54 příspěvků 11.01.18 10:40
Jak je to s daněmi na mateřské?

Dobrý den maminky,
chtěla bych se zeptat na daně. Je to pro mě nové. Mám první dite a nevím jak na to. Narodil se mi v 12/2016 syn(narozen dříve).Loni jsem daně podávala v lednu, protože v září 2016 mi skončila pracovní smlouva. A jak na to letos? Od 12/2016 jsem na mateřské a od 7/2017 na rodičovské dovolené. Podávají se tedy daně? A jaké všechny papíry budu potřebovat? Určitě už s tím mate některá maminka zkušenosti děkuji ????

Reakce:
Hedvikaaa
Kecalka 152 příspěvků 11.01.18 11:05

To bych také chtela vedet :palec:

Uživatel je onlinehistep
Závislačka 4377 příspěvků 11.01.18 11:20
@Ajena16 píše:
Dobrý den maminky,
chtěla bych se zeptat na daně. Je to pro mě nové. Mám první dite a nevím jak na to. Narodil se mi v 12/2016 syn(narozen dříve).Loni jsem daně podávala v lednu, protože v září 2016 mi skončila pracovní smlouva. A jak na to letos? Od 12/2016 jsem na mateřské a od 7/2017 na rodičovské dovolené. Podávají se tedy daně? A jaké všechny papíry budu potřebovat? Určitě už s tím mate některá maminka zkušenosti děkuji ????

A v roce 2017 jsi nějak vydělávala? Měla jsi nějaké příjmy - zaměstnání, DPP, DPČ, podnikání, pronájem? Jsi podnikatel s aktivní živností i třeba bez příjmů?

Ajena16
Stálice 54 příspěvků 11.01.18 11:50

@histep Ne jsem doma s dítětem a jediné příjmy co mám byla mateřská a rodičák. Jen přítel je živnostník

Příspěvek upraven 11.01.18 v 14:27

Uživatel je onlinehistep
Závislačka 4377 příspěvků 11.01.18 12:20

@Ajena16 No tak z čeho bys jsi chtěla dělat daně? Nic nikam podávat nemusíš.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Místo vložky kus hadru! Heroinová Tereza zažívá v Pákistánu hygienické peklo

Byla zvyklá na život v přepychu, více než rok už ale trpí v pákistánské base,... číst dále >

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >