Jak je to s daněmi na mateřské?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ajena16
Povídálka 46 příspěvků 1 inzerát 11.01.18 10:40
Jak je to s daněmi na mateřské?

Dobrý den maminky,
chtěla bych se zeptat na daně. Je to pro mě nové. Mám první dite a nevím jak na to. Narodil se mi v 12/2016 syn(narozen dříve).Loni jsem daně podávala v lednu, protože v září 2016 mi skončila pracovní smlouva. A jak na to letos? Od 12/2016 jsem na mateřské a od 7/2017 na rodičovské dovolené. Podávají se tedy daně? A jaké všechny papíry budu potřebovat? Určitě už s tím mate některá maminka zkušenosti děkuji ????

Reklama

Reakce:

Hedvikaaa
Kecalka 132 příspěvků 11.01.18 11:05

To bych také chtela vedet :palec:

Uživatel je onlinehistep
Závislačka 2912 příspěvků 11.01.18 11:20
@Ajena16 píše:
Dobrý den maminky,
chtěla bych se zeptat na daně. Je to pro mě nové. Mám první dite a nevím jak na to. Narodil se mi v 12/2016 syn(narozen dříve).Loni jsem daně podávala v lednu, protože v září 2016 mi skončila pracovní smlouva. A jak na to letos? Od 12/2016 jsem na mateřské a od 7/2017 na rodičovské dovolené. Podávají se tedy daně? A jaké všechny papíry budu potřebovat? Určitě už s tím mate některá maminka zkušenosti děkuji ????

A v roce 2017 jsi nějak vydělávala? Měla jsi nějaké příjmy - zaměstnání, DPP, DPČ, podnikání, pronájem? Jsi podnikatel s aktivní živností i třeba bez příjmů?

Ajena16
Povídálka 46 příspěvků 1 inzerát 11.01.18 11:50

@histep Ne jsem doma s dítětem a jediné příjmy co mám byla mateřská a rodičák. Jen přítel je živnostník

Příspěvek upraven 11.01.18 v 14:27

Uživatel je onlinehistep
Závislačka 2912 příspěvků 11.01.18 12:20

@Ajena16 No tak z čeho bys jsi chtěla dělat daně? Nic nikam podávat nemusíš.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Marešovi lezou v Peru po Andách: „Já jsem tvoje vikuňa,“ vtipkuje „lama“ Monika

Pak že bez luxusu nedají ani ránu! Leoš (42) a Monika (37) Marešovi si po... číst dále >

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama