Jak je to s gelovými nehy

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veraaaaaa
Nováček 4 příspěvky 13.01.18 13:04
Jak je to s gelovými nehy

Ahoj.Chci si nechat udělat gelové nehty ale trošku se toho bojím. Bolí stahování kužičky? Mám docela okousané nehty. a prý se pod nehet dáva šablona, nevadí to nečemu? A jak to probíhá? Normálně jí řeknu že chci gelové nehty? (samozdřejmě trošku jinak :D ) Všude mají strašně moc typu manikury. A nedoporučily by jste mi nějaká salon na Praze9 rovnou i scenou? Děkuju :srdce:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9794 příspěvků 13.01.18 13:11

Ahoj :mavam:
Určitě se nemáš čaho bát nebolí to a jsou pečlivý a opatrný :) můžeš si třeba najít obrázek nehtů na netu a pak jim to ukázat oni ti to podle toho udělají a už je na tobě zda si necháš hranaté, kulaté, špičaté apod. já tedy nosím do špičky :) takové jsem si třeba nechala dělat včera přidávám foto na inspiraci třeba tvaru barev.

nozu
Extra třída :D 11346 příspěvků 13.01.18 13:15

Pokud si dobře vybavuji, tak napoprvé ti na nehty nalepí tzv. Tipy, na které pak bude modelovat gelový nehet. ty tipy postupně odrůstají a při dalších návštěvách se zkracují. Kdybys měla své nehty dobré, tak bych ti místo gelovek doporučlila pouze gellak. ale s okousanými nehty to nepůjde. Odstraňování kůžičky nebolí, pokud to dělá šikovná manikérka. Ceny se různí podle toho, ke komu jdeš. Obecně hodně levní bývají vietnamci, ale tam bych se velmi bála hygieny a kvality práce. Já mám gelovky dlouho, tak ti cenu za nové neřeknu. Za doplnění, na které chodím co 4 týdny (ale někdo musí chodit už po 3, protože mu nehty rostou hodně rychle a nebo ty gelovky až tak dobře nedrží), platím 650 Kč. Ale ceníky najdeš na netu, stačí zadat do googlu ;-) a počítej, že ta první návštěva bude tak na 2-2,5 hodiny.

Evelýna 1
Kecalka 295 příspěvků 8 inzerátů 13.01.18 13:23

@veraaaaaa

Já chodím na gelové nehty do OC Chodov k vietnamcům. Mají to tam nové a hygieny se vůbec nebojím. Nejlépe je se objednat předem a jak jsi psala, řekneš jen, že chceš gelové nehty. Já měla po porodu hrozné nehty, tak jsem se rozhodla pro gelovky. Dají ti tzv. typy a budeš mít hezké nehty. Trvá to cca hodinu. Já platím za doplnění 400 Kč, když mi dávali typy, tak 500 Kč. Každé zdobení navíc (nálepka, kamínek) se připlácí.
Doplím fotku :mavam:

arinecka
Závislačka 4514 příspěvků 13.01.18 13:31

@veraaaaaa Šablona se zasune malinko pod nehet a pak se na ní nanese gel, půjde to i když máš hodně krátké nehty, pak můžeš tipy ale řekla bych že ty gely drží lépe, záleží na tobě. Mně tipy moc nevyhovovali, gel v pohodě. Najdi si salon a neboj se zeptat, zkušená nehtařka ti vše vysvětlí. Klidně si stáhni do mobilu pár fotek co by sis představovala a uvidíš že to bude v pohodě.

arinecka
Závislačka 4514 příspěvků 13.01.18 13:32

@Evelýna 1 Fakt jen hodinu? 8o

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 13.01.18 13:44

Me teda to nandavani nehtu trochu boli, je to takove neprijemne, kdyz tam porad neco brousi a smrdlaji :mrgreen:. Ale ja jsem takova strasna cita :mrgreen: :mrgreen:.

lachtanice86
Kelišová 5504 příspěvků 13.01.18 13:45

Chodím k nehtařce. Doplnění po 4 týdnech. Doplnění stojí 450,– včetně ručně malovanych detailů nebo ozdob, trvá hodinu, je to češka. Nic by tě bolet nemělo. Když máš okousane nehty jako jsem měla já dostaneš tipy nebo nehet vytvoří na šabloně. Rekneš si jaký chceš tvar a délku. Ze začátku doporučuji kratší aby sis zvykla a pak už si vymysli co chceš na to. Barvy, obrázky, kaminky…

SarkaNovo
Závislačka 3341 příspěvků 13.01.18 13:46
@Evelýna 1 píše:
@veraaaaaaJá chodím na gelové nehty do OC Chodov k vietnamcům. Mají to tam nové a hygieny se vůbec nebojím. Nejlépe je se objednat předem a jak jsi psala, řekneš jen, že chceš gelové nehty. Já měla po porodu hrozné nehty, tak jsem se rozhodla pro gelovky. Dají ti tzv. typy a budeš mít hezké nehty. Trvá to cca hodinu. Já platím za doplnění 400 Kč, když mi dávali typy, tak 500 Kč. Každé zdobení navíc (nálepka, kamínek) se připlácí.
Doplím fotku :mavam:

Tak to se máš, že jen hodinu, já u nás u Vietnamců sedím vždy 2 hodiny a už mě to začíná štvát :roll: Hlavně mi nehty rychle rostou, takže chodím každé 3 týdny a už je to vopruz celkem :roll:

Evelýna 1
Kecalka 295 příspěvků 8 inzerátů 13.01.18 13:56

@SarkaNovo
@arinecka
Hodinu trvalo, když mi dávala všechny typy. Teď doplnění 40 min. Jen mě rychle rostou nehty, tak musím chodit za 2 týdny, za 3 už to mám hodně škaredé.

potvurka89
Ukecaná baba ;) 2413 příspěvků 13.01.18 14:06

Ahoj na gelovky jsem chodila do obchodního centra na Harfě k vietnamcům v přízemí, nikdy mě nic nebolelo když jsem chtěla delší prodlužovali to umělými tipy. Většinou to trvalo hoďku za 500,– a i tak nějak mě stálo i doplnění. Nenechávej si je dělat velmi dlouhé, oni ti ukážou jak asi ti je udělají dlouhé to je v pohodě ale jednou jsem si řekla že je chci ještě delší je to hezké ale vydrželi mi jen týden protože pokud nejsi člověkem který pracuje v kanceláři a doma nic nepotřebuje ani uvařit tak to možná vydrží. Až si vybereš kam půjdeš není špatné si na netu stáhnout obrázek jaké by jsi chtěla aby ses s nimi dohodla. Co jsme koupili domek tak si je dělám sama doma :)

Petruna21
Echt Kelišová 9794 příspěvků 13.01.18 14:08
@SarkaNovo píše:
Tak to se máš, že jen hodinu, já u nás u Vietnamců sedím vždy 2 hodiny a už mě to začíná štvát :roll: Hlavně mi nehty rychle rostou, takže chodím každé 3 týdny a už je to vopruz celkem :roll:

2 Hodiny?? 8o Tak to já na nejvíš fakt tu hodinu a když si vymyslím něco extra těžkého tak hodina a půl :)

SarkaNovo
Závislačka 3341 příspěvků 13.01.18 15:16
@Petruna21 píše:
2 Hodiny?? 8o Tak to já na nejvíš fakt tu hodinu a když si vymyslím něco extra těžkého tak hodina a půl :)

No, opravdu - tu hodinu a třičtvrtě jsem tam vždycky. Asi zkusím jít někam jinam, je to fakt už otrava, jsou tam hrozně pomalý :?

Petruna21
Echt Kelišová 9794 příspěvků 13.01.18 15:20
@SarkaNovo píše:
No, opravdu - tu hodinu a třičtvrtě jsem tam vždycky. Asi zkusím jít někam jinam, je to fakt už otrava, jsou tam hrozně pomalý :?

No to teda 8o! Já jsem vždy rychle venku a jak sem psala když si vyberu něco těžkého tak jsem tam déle ale jinak ne, též bych zkusila zajít někam jinam :)

SarkaNovo
Závislačka 3341 příspěvků 13.01.18 15:21
@Petruna21 píše:
No to teda 8o! Já jsem vždy rychle venku a jak sem psala když si vyberu něco těžkého tak jsem tam déle ale jinak ne, též bych zkusila zajít někam jinam :)

No tak to fakt půjdu jinam.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama