Jak je to s jantarovými korálky??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Celeste97
Kecalka 295 příspěvků 04.04.18 21:48
Jak je to s jantarovými korálky??

Maminky, chtěla bych vědět jak je to s Jantarovými korálky? Máte někdo a fungují vám? Prý pouští nějaké esence, které mírní bolesti zoubků. Opravdu při nošení bolí prořezávání méně? Přeci jen nejsou nejlevnější tak bych chtěla nějaké recenze. A dále, odkud jste objednávali, popř. v jakých obchodech je mají? Děkuji :mavam:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinerozand
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 04.04.18 21:50

Jak to může asi tak někdo zhodnotit? 8o :roll:

Jahru
Ukecaná baba ;) 1294 příspěvků 04.04.18 21:54

@rozand třeba to někdo zkoušel, když mu rostly zuby moudrosti :mrgreen:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22747 příspěvků 2 inzeráty 04.04.18 21:57
@rozand píše:
Jak to může asi tak někdo zhodnotit? 8o :roll:

pravděpodobně někdo sledoval na svém dítěti, jestli fungují?

Celeste97
Kecalka 295 příspěvků 04.04.18 22:05

@rozand Třeba že zoubky bolely, a po pořízení korálků se bolesti zmírnily? :roll: nevím proč reagujete hned tak ironicky..

Uživatel je onlinerozand
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 04.04.18 22:07

@lleennttiillkkaa To ale nejde prokazatelně vysledovat, bolesti zubů jsou velmi proměnlivá záležitost.

beruska9
Extra třída :D 10165 příspěvků 04.04.18 22:44

Zadne esence nepousti…mam par kamaradek, co na ne prisahaji, presne tim stylem, co rika @Celeste97 - ze je poridily a diteti bylo lepe…ale jako samozrejme nikdo nevi, jestli to proste jen nepreslo samo. Ja na to racionalne neverim, ale i placebo funguje :nevim: akorat jestli na dite…mozna jen, ze se zklidni matka a tim padem i dite

Martina84
Ukecaná baba ;) 1910 příspěvků 04.04.18 22:50

Já je koupila tenkrat synovi a nevím, jestli pomohly, nedá se to poznat. Dceři jsem je už nedala, protože jsou někde zahrabaný po stěhování..zase tak drahý nejsou. Tušim, že jsem za ně dávala kolem 3 stovek a objednávala na šatkovacím eshopu. Mě se ale i líbily. Pokud tomu veříš, kup. Minimalně to bude hezká ozdoba.

fia80
Závislačka 2841 příspěvků 04.04.18 23:48

Já jsem vždycky říkala, že je to dobrý placebo efekt pro matku = udělala jsem pro dítě maximum při růstu zubů.

A teď vážně. Mám je vyzkoušené u dcery. Prvních 16 zubů byla bez korálků a po 3denních 40 stupňových horečkách, když ji rostly horní trojky, jsem ji je koupila, protože jsem se děsila toho, až ji porostou pětky.

O každém z těch 16 zubů jsem věděla, že rostl. U pětek jsem vždycky našla v puse až prořezaný zub a dítě celou dobu v pohodě. Takže nechápu jak, ale u mé dcery fungovaly.

Synovi jsem je dala preventivně v 5 měsících a zuby mu rostly bez problémů. Ale u něho nemám srovnání, jak by to bylo, kdyby korálky nenosil.

Korálky jsem objednávala přes internet.

Lind002
Kelišová 5507 příspěvků 05.04.18 00:01

@fia80 u nás naopak, přesto, že korálky nosil syn snad od 4 měsíců, o každém jeho zoubku jsme věděli, plakal a budil se v noci, byl protivný. V cca roce a půl korále už nesnesl, stále je strhával, takže jsme je schovali. Pětky vyrostly již bez korálků a naprosto v pohodě, jen hlásil, že mu roste zoubek. Takže bohužel myslím, že žádný vliv korálky nemají. A obě dcery ani jedna korálky neměly a o tom, že jim zoubky rostou jsme vůbec nevěděli (myslím tak, že nebyly protivné, nebudily se atd)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama