Jak je to s karanténou a prodložuje se?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.11.21 14:44

Jak je to s karanténou a prodložuje se?

Zdravím. Minulý čtvrtek mi přišla SMS, že jsem pozitivní. Mám izolaci do 17.11. ode dneška je pozitivní i manžel, takže do 23.11. Pro mě ale izolace končí 17? A můžu normálně do práce a nemusím být s ním doma. Mám pravdu? Díky moc za radu, nějak se v tom ztrácím :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
54716
9.11.21 14:47

Pokud už nebudeš mít příznaky, tak tobě izolace končí 14 dní po pozitivním testu, nezvávisle na tom, zda je s tebou doma ještě někdo jiný v izolaci. A ano, můžeš pak s ním normálně bydlet a chodit z domova do práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7990
9.11.21 14:48

Odkaz odkaz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.21 14:51
@ugluk píše:
Pokud už nebudeš mít příznaky, tak tobě izolace končí 14 dní po pozitivním testu, nezvávisle na tom, zda je s tebou doma ještě někdo jiný v izolaci. A ano, můžeš pak s ním normálně bydlet a chodit z domova do práce.

Děkuji moc za info :srdce: trošku se mi ulevilo :)

• Citovat
  • Nahlásit
7147
9.11.21 15:01

Ano přesně tak mi měli taky covid prvnímu synovi končila izolace v neděli druhému v pondělí mě a dceri v úterý a přítel ten byl později takže tomu až v pátek minulý týden takže záleží kdy vyjde pozitivní test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21009
9.11.21 16:38
@Anonymní píše:
Zdravím. Minulý čtvrtek mi přišla SMS, že jsem pozitivní. Mám izolaci do 17.11. ode dneška je pozitivní i manžel, takže do 23.11. Pro mě ale izolace končí 17? A můžu normálně do práce a nemusím být s ním doma. Mám pravdu? Díky moc za radu, nějak se v tom ztrácím :roll:

Ty jsi v poho, izolace ti končí toho 17.11., ale není s vámi ve společné domácnosti ještě někdo? dítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.21 18:05
@Keyllah píše:
Ty jsi v poho, izolace ti končí toho 17.11., ale není s vámi ve společné domácnosti ještě někdo? dítě?

Ahoj není :wink: maximálně kočka 😁

• Citovat
  • Nahlásit
21009
9.11.21 18:22
@Anonymní píše:
Ahoj není :wink: maximálně kočka 😁

Tak to jste v pohodě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4036
24.11.21 13:58

Covid karanténa u vicečlenne domácnosti

Zajímalo by mne jak to je. Dcera v sobotu pozitivní test, nyní je už nemocny i manžel a druhá dcera. Jdou zítra na testy a čekám že budou zase pozitivní. Oni mají 14 dni izolaci ale my ostatní zdraví? 7 dní od posledního pozitivního.. Nebo od toho prvního?

Hygiena nám zatím vůbec nevolala, takže pro nás bezpriznakove ještě nemám ani doporučení k testu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7147
24.11.21 14:23

@Haňulík mělo by to být od posledního pozitivního

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu