Jak je to s mateřskou, rodičovskou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.18 19:51
Jak je to s mateřskou/rodičovskou?

Ahoj holky,
Možná už se to tu někde píše, nicméně…
Plánujeme s přítelem miminko… za rok nejdéle bychom se chtěli začít snažit, spíše i dříve… Jsme oba cca 2 roky pracující (po VŠ), máme fixní plat…
Zajímalo by mě, jak se čerpá mateřská a rodičovská dovolená, když vezmu v potaz, že bych chtěla celkovou délku 2 roky…
Děkuji moc! :kytka:

Přečtěte si článek: Peněžitá pomoc v mateřství 2018: Aktuální info

Reklama

Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13170 příspěvků 23.01.18 20:02

Na mateřskou nastupuješ 6-8 týdnů před TP, celkem je MD 28 týdnů (u 1 dítěte), pak nastupuješ na RD a tu si můžeš zvolit, jak dlouho chceš, u toho pobíráš RP a záleží, jakou částku si nastavíš.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Snažilka“ Schneiderová si neklade nízké cíle: V Tváři chce pokořit Ozzyho!

Herečka Jitka Schneiderová (45) miluje výzvy! A když jsou navíc televizní a v... číst dále >

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama