Reklama

Jak je to s nakukováním na cizí profil?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Magi
Kecalka 421 příspěvků 28.09.10 09:54
Jak je to s nakukováním na cizí profil?

Včera mi v jedné diskusi bylo tak trochu vyčteno, že jsem se podívala na cizí profil. Nechtěla jsem svůj dotaz míchat do oné diskuse, tak se ptám tady:
Jak je to v pravidlech emimina? Může se na profily dívat, nebo ne? (Já jsem myslela, že od toho jsou profily přístupné, že se člověk podívá. Např. někdo nemá metřík a má dotaz na své dítě a neuvádí jeho věk, tak mrknu na profil, jestli to nemá tam, nebo, nějaký názor mě zaujme, tak se podívám odkud pisatelka je, jestli třeba není z blízkého okolí. Nic víc než bydliště a typ rodiny tam stejně není, tak proč s tím tajnosti? Přece pokud někdo nechce o sobě nic sdělovat, tak ať si na profil nic nepíše. Já jsem si profil založila s tím, že je ostatním přístupný a ať si každý přečte, že jsem od Brna a máme více dětí. Já ani nevím, jak se zjišťuje, že se mi někdo na profil díval a je mi to fakt jedno)
Taky se mi někdy stane (jako se mi patrně stalo zrovna včera v té diskusi, protože si nejsem vědoma že bych si zrovna onen profil prohlížela) že kliknu na profil omylem. To se mi občas fakt stane, asi nám blbne myš, nebo co.

Každopádně pokud to není dovolené, tak to hodlám respektovat a všem, kterým jsem na profil nakoukla se tímto omlouvám :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

KPKristy
Hvězda diskuse 46603 příspěvků 28.09.10 09:57

Na profil můžeš koukat, jak chceš, od toho jsou. A jestli to někomu vadí, tak si může profil uzamknout a pustit tam jen přátele…

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 28.09.10 09:57

Podle mě byly profily vytvořené od toho, aby o sobě uživatel dal něco vědět. K nahlížení na profil se stavím tak jako ty - že jsou to veřejné informace. Kdo je nechce zveřejnit (nebo zpřístupnit úplně každému), ať si profil zamkne. Jinak já svůj profil nezamykám právě proto, že některé lidi občas informace o mně zajímají. Tak ať si je přečtou.

Any11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.10 10:01
Magi píše:
Včera mi v jedné diskusi bylo tak trochu vyčteno, že jsem se podívala na cizí profil. Nechtěla jsem svůj dotaz míchat do oné diskuse, tak se ptám tady:
Jak je to v pravidlech emimina? Může se na profily dívat, nebo ne? (Já jsem myslela, že od toho jsou profily přístupné, že se člověk podívá. Např. někdo nemá metřík a má dotaz na své dítě a neuvádí jeho věk, tak mrknu na profil, jestli to nemá tam, nebo, nějaký názor mě zaujme, tak se podívám odkud pisatelka je, jestli třeba není z blízkého okolí. Nic víc než bydliště a typ rodiny tam stejně není, tak proč s tím tajnosti? Přece pokud někdo nechce o sobě nic sdělovat, tak ať si na profil nic nepíše. Já jsem si profil založila s tím, že je ostatním přístupný a ať si každý přečte, že jsem od Brna a máme více dětí. Já ani nevím, jak se zjišťuje, že se mi někdo na profil díval a je mi to fakt jedno)
Taky se mi někdy stane (jako se mi patrně stalo zrovna včera v té diskusi, protože si nejsem vědoma že bych si zrovna onen profil prohlížela) že kliknu na profil omylem. To se mi občas fakt stane, asi nám blbne myš, nebo co.Každopádně pokud to není dovolené, tak to hodlám respektovat a všem, kterým jsem na profil nakoukla se tímto omlouvám :kytka:

Ja tuhle „manii“ se zakazem koukani na profil vubec nechapu, od ceho ty profily jsou? :O Uz jsem to tady taky cetla…

Jeste, kdyz se da profil uzamknout…

Šema
Echt Kelišová 9148 příspěvků 28.09.10 10:10

Od toho profil je aby se na něj mohl někdo kouknout a když to někomu vadí, tak potom nechápu proč na takové stránky jako je třeba tohle chodí :nevim:

fidla
Kecalka 468 příspěvků 28.09.10 10:11

Hele, mne se stane docela casto, ze kliknu omylem na profil-a nejen na profil, ale i na metriky, na odpovedet..proste mam notebook a mys je dotykova, takze kdyz roluju, proste to obcas udela neco jineho nez mam v umyslu :nevim: Kliknu, zavru, me profily nejak zvlast nezajimaji. Smankote, nekterym tady snad vadi uplne vsechno :zed:

ka-tka
Generální žvanilka 22308 příspěvků 28.09.10 10:12

JA na profil koukam, kdyz mne neco zaujme- jestli tu osobu treba neznam, ale nepitvam se v tom

Mne na profil taky kouka spousta lidi- cim to je, netusim, vetsinou jsou to novacci, nevadi mi to. To co o sobe nechci psat nepisu a co pisu- netajim se tim :think:

Fiducia
Generální žvanilka 23826 příspěvků 28.09.10 10:16

Asi vsichni tady mame podobnou zkusenost. Uz se mi stalo, ze jsem, at uz omylem, nebo umyslne, navstivila neci profil, a dotycny navstevu opetoval. Zajimalo by me, co k tomu ty lidi vede :roll:
Nekdy me zajima dalsi informace o uzivateli - od toho snad profily jsou - a nekdy se proste jenom ukliknu. Tak jako tak, informaci dlouho v hlave neudrzim 8-)
Pro me osobne je mnohem zajimavejsi, jak se dotycny clovek prezentuje na diskuzi, nez to, co ma v profilu.
Muj profil je verejny, tak se racte mrknout :mrgreen: :pankac:

milhaus
Kelišová 5907 příspěvků 28.09.10 10:19

Já se taky občas ukliknu a vlezu na profil,většina jich je zamčená,takže se třeba jen podívám odkud dotyčná je.Na můj profil chodí taky a nevadí my to,nemám tam nic,zač bych se měla stydět.

Magi
Kecalka 421 příspěvků 28.09.10 10:19

Tak to jsem holky a kluci ráda, že nedělám nic nelegálního. To bych fakt nerada…

ka-tka
Generální žvanilka 22308 příspěvků 28.09.10 10:21
Magi píše:
Tak to jsem holky a kluci ráda, že nedělám nic nelegálního. To bych fakt nerada…

je to normalni, jen my mame stesti, ze na nas nikdo zatim nereagoval- proc mu tam lezeme :mrgreen:

Lucyus12
Závislačka 3337 příspěvků 28.09.10 10:28

Taky jsem názoru, že od toho profily jsou… Sama se na něj občas někomu podívám, ale opravdu jen pro to, co popisuje zakladatelka. Podívám se, odkud je, kolik má dětí a tak… Popřípadě, když se někdo podívá na profil mě, tak se taky na ten jeho kouknu :wink:

DanMaj
Echt Kelišová 8410 příspěvků 28.09.10 10:31

Taky už jsem v jedné diskusi zažila, že si tam jisté zdejší rejpalky vyčítaly lezení na profil. Přišlo mi to směšné. :mrgreen: A trapné vůbec je, že to někdo někomu vyčítá, že leze někam na profil, to je jak v mateřské školce. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Fima
Nadpozemská drbna 29225 příspěvků 16 inzerátů 28.09.10 10:50

Tyjo holky, tak teď si myslela, že si snad děláte srandu. To může někomu vadit, že se mu podíváte na profil? :think: Od toho to tu přeci je, aby se člověk koukl a když si to někdo nepřeje, tak ať si zamkne a je klid. Taky se podívám na nějaký profil, protože mě třeba zaujme metřík, občas se taky překliknu nebo se podívám na toho, kdo se koukl na mě a to prostě jen tak, ze zvědavosti kdo navštívil mě. Ale nenapadlo by mě se k tomu nějak rozčilovat nebo dotyčného osočovat. :roll:

momi33
Nadpozemská drbna 25323 příspěvků 28.09.10 10:55

Mě osobně to nevadí,když se mi někdo koukne na profil,naopak,mám radost :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >