Jak je to s ovulací?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sima1995
Stálice 99 příspěvků 06.03.18 06:31
Jak je to s ovulaci?

Ahoj holky chtela bych se zeptat dnes jsem 16DC ovulqcni testy jsem si delala 13DC a 14DC byli pozitivni viz foto vcera jsem si delala test ovulacni a carka byla uz slaba chtela bych se zeptat kdy tak cca probehla ovulace testy delam poprve a merim i BT foto prikladam dekuji za odpovedi

Reakce:

klaryskaaa
Stálice 96 příspěvků 06.03.18 07:22

No dle toho grafu jsi ji měla včera ne?

Sima1995
Stálice 99 příspěvků 06.03.18 07:30

@klaryskaaa no vcera jsem ji delala ovu test a carka byla slaba ale na fotce co jsem vyfotila ovu testy tak myslim ze pozitivni test byl 13 DC takze nevi zda ovu je v den pozitivniho testu nebo az dalsi den a testy jsou lady max

Kimiska1
Kecalka 164 příspěvků 06.03.18 07:35

Ja vetsinou nekolik hodin po pozitivnim testu citim vetsi bolest ve vajecniku. Ostrou, ktera trva treba 2 hodiny temer v kuse. Takze u sebe vnimam, ze ovulace nastava po pozitivnim testu.

Sima1995
Stálice 99 příspěvků 06.03.18 07:51

@Kimiska1 taky me bolelo pod briskem spis to byla takova bolest jak pri MS a bylo v den kdy jsem mela pozitivni ovu testy a porad jsem mela jak by mokro v kalhotkach

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.18 09:15

Prosím radu. A nechat anonym. Mám tu spoustu známých i rodinu a nechci aby to věděli. Měřila jsem bt. Graf přikládám, ale jsem zmatená, dělala jsem i ovulační testy a ten byl pozitivní v neděli 4.3. Mám to brát tak že ovulace byla v tu neděli? S mužem sme se milovali v neděli a v pátek před tím.

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 06.03.18 15:15

Mohla být čtvrtého, ale i den následující. Dokonce den prvního zvýšení teploty může být velmi plodný, jen málo hodin od ovulace. Dle BT je potvrzení proběhnuté ovulace tři dny vyšších teplot na rozdíl od šesti předcházejících. Ten třetí den by měla být teplota aspoň o 0,2 stupně vyšší než těch šest předešlých. Pokračuj v měření.

Sima1995
Stálice 99 příspěvků 06.03.18 17:08

@Kimiska1 prave ty ovu testy jsem delala poprve a 13DC byl pozitivni test viz i foto vyse. Milovali jsme se s pritelem od 10DC kazdy den :D ale mensi problem pritel je jen z 25% plodny :( takze nevim bral 3 mesice Fertilan a Folandrol takze nevim zda to k plodnosti aspon pomohlo

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >