Jak je to s placením PCR testu na covid

Anonymní
17.8.21 20:18

Jak je to s placením PCR testu na covid

Dobrý den přicházím s dotazem, jak je to s placením PCR testu. Protože jdu v sobotu na koncert, tak se musím nechat otestovat a nevím, jestli to platí pojišťovna nebo ne. Jsem z toho všeho nějak zmatená :nevim:y. Poraďte prosím a předem děkuji za odpověď :P

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32734
17.8.21 20:22
@Anonymní píše:
Dobrý den přicházím s dotazem, jak je to s placením PCR testu. Protože jdu v sobotu na koncert, tak se musím nechat otestovat a nevím, jestli to platí pojišťovna nebo ne. Jsem z toho všeho nějak zmatená :nevim:y. Poraďte prosím a předem děkuji za odpověď :P

Zatím zadarmo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50171
17.8.21 20:23

Do konce srpna 2× mesicne zadara

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15378
17.8.21 20:27

2 PRC testy a 4 slintací /AG/ měsíčně máš zdarma… 8)
Při objednávání do systému by ti to mělo říct bližší info… Už si nejsem jistej, jestli mezi těma bezplatnejma PRC testama musí být 14 dní rozestup, abys to nemusela platit… :nevim: 8) Už to jde jaksi mimo mě, víc než měsíc od druhý dávky… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50171
17.8.21 20:35
@bse.pedro píše:
Při objednávání do systému by ti to mělo říct bližší info… Už si nejsem jistej, jestli mezi těma bezplatnejma PRC testama musí být 14 dní rozestup, abys to nemusela platit… :nevim: 8) Už to jde jaksi mimo mě, víc než měsíc od druhý dávky… 8)

pcr je libovolne 2× za mesic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15378
17.8.21 20:41
@matkabagristy píše:
pcr je libovolne 2× za mesic

Asi už je to jinak, od té doby, kdy jsem to naposled řešil, někdy začátkem července… :nevim: Nebo tam byl možná ten týdenní rozestup, po který platí výsledky Prctestu, aby lidi neblbli… :think: :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32734
17.8.21 20:43
@bse.pedro píše:
Asi už je to jinak, od té doby, kdy jsem to naposled řešil, někdy začátkem července… :nevim: Nebo tam byl možná ten týdenní rozestup, po který platí výsledky Prctestu, aby lidi neblbli… :think: :nevim: 8)

to bylo u antigenu, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50171
17.8.21 20:44
@bse.pedro píše:
Asi už je to jinak, od té doby, kdy jsem to naposled řešil, někdy začátkem července… :nevim: Nebo tam byl možná ten týdenní rozestup, po který platí výsledky Prctestu, aby lidi neblbli… :think: :nevim: 8)

tyden aeg, pcr kdykoli. Chodim s prckem, vcera absolvoval pcr, bo fici s tatou do sveta a zaroven aeg, aby mohl na koupak. Uvazovala jsem jeste nad samotestem, aby mel hattrick, ale radeji jsem v kaufu koupila kus uzeneho. Vyzkousim tvuj recept 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24578
17.8.21 20:46

Do konce měsíce zadarmo 2× za měsíc. Akorát bych šla už ve čtvrtek, ať ti stihne přijít včas výsledek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2154
17.8.21 20:49

Do září je to 2× za měsíc zadarmo, teda s tím, že výsledek přijde do 48 hodin (párkrát mi přišel ješte ten den, ale jednou to bylo opravdu až v tom pozdnim limitu) ale je možný udělat si za příplatek (u nás 900,–) expres testování a tam je garance výsledku do 5 hodin od odběru, tak je dobrý si na to dát pozor, aby výsledek nepřišel až v neděli po koncertu, hlavně v sms/mailu pípne sice výsledek, ale na vytvoření certifikátu se taky čeká až pár hodin, teď nevím kolik přesně 

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2154
17.8.21 20:51
@bse.pedro píše:
Při objednávání do systému by ti to mělo říct bližší info… Už si nejsem jistej, jestli mezi těma bezplatnejma PRC testama musí být 14 dní rozestup, abys to nemusela platit… :nevim: 8) Už to jde jaksi mimo mě, víc než měsíc od druhý dávky… 8)

Rozestup mezi testama u nás nikoho nezajímal, jen jestli jsme nepřekročili ten měsíční limit, aby to mohlo být bezplatný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15378
17.8.21 20:51
@matkabagristy píše:
tyden aeg, pcr kdykoli. Chodim s prckem, vcera absolvoval pcr, bo fici s tatou do sveta a zaroven aeg, aby mohl na koupak. Uvazovala jsem jeste nad samotestem, aby mel hattrick,ale radeji jsem v kaufu koupila kus uzeneho. Vyzkousim tvuj recept 8)

Už nevím kterej… :nevim: Myslíš ten, jak koupím uzený, zapomenu na něj a po tom, co se týden válí v ledničce, už tomu nevěřím a radši z něj uvařím polívku pro /ne/vítanou návštěvu… :think: :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15378
17.8.21 20:57
@Nickjmeno píše:
Rozestup mezi testama u nás nikoho nezajímal, jen jestli jsme nepřekročili ten měsíční limit, aby to mohlo být bezplatný

U nás právě jo, já se vždycky objednával přes internet, přes krajskej portál a kdybych třeba teoreticky šel na PRCtest po 3 dnech od prvního, bez žádanky od lékaře, musel bych ho platit… :nevim: 8) Já teda chodil jen na AG, tam byl ten limit nejdřív po 7 dnech a platnost 3 dny, takže jsem po testu šel na zahrádku 1-2× legálně s testem a 1-2× ilegálně, neprošťouranej… 8o :roll: 8)
A od června právě myslím dali na PRC odstup 14 dnů, ale na ten jsem nešel ani jednou, odběry dělali jen v noci, nějak mezi 6:00-8:00… :roll: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2154
17.8.21 21:13
@bse.pedro píše:
U nás právě jo, já se vždycky objednával přes internet, přes krajskej portál a kdybych třeba teoreticky šel na PRCtest po 3 dnech od prvního, bez žádanky od lékaře, musel bych ho platit… :nevim: 8) Já teda chodil jen na AG, tam byl ten limit nejdřív po 7 dnech a platnost 3 dny, takže jsem po testu šel na zahrádku 1-2× legálně s testem a 1-2× ilegálně, neprošťouranej… 8o :roll: 8)
A od června právě myslím dali na PRC odstup 14 dnů, ale na ten jsem nešel ani jednou, odběry dělali jen v noci, nějak mezi 6:00-8:00… :roll: 8)

Koukám, že ty podmínky jsou všude jinak :lol: my byli na pcr po návratu z ciziny a pak jsem šla s dítkem po týdnu znovu kvůli táboru a i přes portál to bylo bez problémů… no už abych byla očkovaná a nemusela to řešit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50171
17.8.21 21:17
@bse.pedro píše:
A od června právě myslím dali na PRC odstup 14 dnů, ale na ten jsem nešel ani jednou, odběry dělali jen v noci, nějak mezi 6:00-8:00… :roll: 8)

ses zasek u toho pcr, vykasli se na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat