Jak je to s proplácením služeb v Car, když není doporučení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 21:14
Jak je to s proplácením služeb v Car,když není doporučení?

Ahoj holky,
máte některá z vás zkušenosti s tím, že byste šli do CAR bez doporučení obvodního gynekologa? Jak je to potom s proplácením IVF přes pojišťovnu? Funguje to tak, že s doporučením je to levnější, protože je to přes pojišťovnu a když tam půjdeme bez doporučení tak si to celé musíme zaplatit sami?
Děkuji Vám za odpovědi.

Reakce:
Euforia
Kecalka 206 příspěvků 11.07.18 21:22

ja jsem sla bez doporuceni a normalne slo vsechno, co melo, na pojistovnu

elena.78
Zasloužilá kecalka 816 příspěvků 11.07.18 21:23

Do CAR doporučení od své mudr. nepotřebuješ. Objednáš se v CAR, mudr v CAR s Tebou probere možnosti léčby, provedou různé vyšetření (Tebe a Tvého partnera) a pokud budeš podstupovat ivf, CAR za Tebe požádá Tvoji zdr. pojišťovnu o schválení léčby. Já jsem dokonce své mudr ani svému okolí neřekla, že jsme byli na ivf.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Podezřelí z vraždy pumpařky u soudu: Já tam nebyl! křičel jeden z nich

Měla v chladnokrevné popravě pumpařky Jany prsty i těhotná přítelkyně vraha... číst dále >

„Blahobytný“ Zounar úplně nahý: Vyjít na divadelní prkna chtělo dávku odvahy!

Není vaše vina, že jdou po čtyřicítce kila nahoru! Známý reklamní slogan si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >