jak je to s RD + práce na 0,7 úvazek ?

Anonymni
6.6.09 10:16

jak je to s RD + práce na 0,7 úvazek ?

Ahoj
potřebovala bych radu : jsem na RD a ta mi končí 13.11.09, kdy bude mít nejml. 3roky. Ikdyž jsem stále vedená u svého zaměstnavatele , vím že se tam vracet nechci a tak hledám něco nového (nízké plat. hodnoceníxpracovní doba , během mé RD propustil 1 dívčinu a snížil počet na 2 na mé místo přijal dobrou kámošku mé dosavadní a pozůstalé kolegyně).
Zajímalo by mě jak postupovat (co s RD) v případě získání nové práce na 0,7 úvazku ? Co a jak s dovolenou, jak řešit nemoce dětí..... ,
protože jsem naposled hledala místo před 10lety a dost se za tu dobu změnilo, prosím i o radu jak se co nejlépe připravit na výběrové řízení, co a jak ohledně strukturovaného životopisu a motivačního dopisu - chtějí zaslat emailem, bližší info jsou ochotni sdělit telefonicky - nějak nevím co jsou vhodné dotazy ( aby člověk iniciativní byl, ale zárověň se telef. neptal na info, které jsou vhodnější k ústnímu pohovoru ), jaké zvolit oblečení k pohovoru (vím, že ve firmě nechodí v obleku,kostýmu, ale normálně ne v džínách a triku)

Nevíte někdo jak je to dnes se ZPS (u nového místa, nebo na ÚP) ? Současný zam-tel mě takto přijímal přes ÚP na dotované místo pro absolventa, což už dávno nejsem :) . A dál by mě zajímalo jak se načítá doba v evidenci ÚP (byla jsem 2krát prosinec-květen93,pak VŠ a po ní červenec99-srpen2000,zaměstnání v r.2002září nástup na mateřskou)?

Věřím, že je Vás tu řádka zkušenějších a v získávání práce zběhlejších :wink:
Díky Honzička

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

290
6.6.09 17:43

Taky hledám místo :wink: životopis - generátor (já jsem ho nechala „vyplivnout“ a pak jsem si ho dodělala, ale je to tabulka, tak to posílám v pdf)
http://www.zivotopis-online.cz/
otázky u povoru:
http://www.grafton.cz/…ohovoru.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.6.09 22:02

Hvězdičko díky už jsem tam koukla. Ty jedny stránky moc nereagujou na tištění textu.
Pro ty co se taky připravují na práci je zajímavá www.prace-namiru.cz kde se dá udělat osobnostní test.
Ještě znovu se chci zeptat na možnost skloubení RD do listopadu a 0,7 úvazku u nového zam-tele (co konkrétního hlásit sociálce … zamte-li )
Díky všem Honzička

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama