Reklama

Jak je to s rekvalifikačním kurzem přes ÚP?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tokara
Ukecaná baba ;) 1574 příspěvků 22.08.18 18:08
Jak je to s rekvalifikačním kurzem přes ÚP?

Ahoj! :mavam:
Jak je to prosím s rekvalifikačními kurzy přes ÚP? Jde mi o to, za jak dlouho po přihlášení na úřad si člověk může zažádat o rekvalifikační kurz? Máte s tím prosím někdo zkušenost?

Reklama

Reakce:

potvurka89
Závislačka 2788 příspěvků 22.08.18 18:21

ahoj o rekvalifikační kurz můžeš požádat až po 3 měsících na ÚP .

admin
Extra třída :D 11018 příspěvků 22.08.18 20:20

@Tokara Dobrý den,

jen připomínám, že na eMiminu máme také Poradnu na téma, jak si najít přivýdělek na mateřské a rodičovské a po ní. Můžete se tu odbornic zeptat na vše, co vás zajímá – rádi vám poradí i ohledně vhodných rekvalifikačních kur­zů.

Krásný den! :kytka:
adminka Eliška

Tokara
Ukecaná baba ;) 1574 příspěvků 22.08.18 21:11

@potvurka89 Moc děkuji za info, to je pro mě nejpodstatnější! Tak dlouho doufám na pracáku nebudu :roll:

Tokara
Ukecaná baba ;) 1574 příspěvků 22.08.18 21:12

@admin Děkuji za info, dotaz byl za mojí sestru, která na mateřské/rodičovské není. A já nastupuji na hpp už od září :)

potvurka89
Závislačka 2788 příspěvků 22.08.18 21:18

@Tokara jen ještě info když ti zaplatí kurz musíš ho udělat jinak platba jde za tebou .

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >