Reklama

Jak je to s rodičovským příspěvkem ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Verunka04
Nováček 10 příspěvků 24.01.17 09:20
Jak je to s rodičovským příspěvkem ?

Dobrý den maminky :) chci se zeptat jak je to s rodicakem? Mala se narodila 21.9.2016 pobíram pouze rodičovský příspěvek na mateřskou mi to nevyšlo skrz tu ochranou lhůtu. Do kdy budu mít cely příspěvek tech 7600 a kdy mi to zmenší? Popřípadě mela jste některá nějakou práci na doma? Dekuji moc za vaše rady. A jeste jedna otázka mala se narodila skoro o 3 týdny dříve a byla malička mela 2180g dnes ma 4500g dr včera říkala ze moc nepribira jelikož tam nebyla naše a řekla jsem ji ze je narozena dříve potom řekla ze to je vlastně dobre? Kojim + hipp bio UM a dr mi řekla ze muzu zkusit dat mrkev. Diky za rady Veronika

Reklama

Reakce:

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 24.01.17 09:26

@Verunka04 S příkrmem bych nezpěchala. Zkusila bych víc kojit nebo víc dokrmit mlékem. Z vařené mrkve tedy opravdu nepřibere.

Uživatel je onlineNowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 24.01.17 09:29

10×7600, zbytek do 4 let 3800. Ano, práci na doma jsem měla.

Verunka04
Nováček 10 příspěvků 24.01.17 10:04

@monrom
Právě proto se ptám, zda se mi totiž ze mala je u prsa porad :( i umělého mléka dáváme víc a stejně to vse nesni, říkala jsem dr jestli si ji nemohu nějak odstavit příkrmy také se mi zda ze je na to jeste cas, říkala ze mam postupně začít mrkvi brambory ATd, tak pravé přemýšlím jestli ji dnes zkusit dat varenou rozmixovAnou jen par lžicek a dávat ji to tak treba odpoledne. Místo prsa

Příspěvek upraven 24.01.17 v 10:07

Verunka04
Nováček 10 příspěvků 24.01.17 10:06

@Nowuka2
A mohu se zeptat co jste delala? Nějaký tip ja koukám po internetu a nechci zase dělat takové ty pravé kde se musíte lidem vnucovat a hlavně platit na začátek nejake poplatky, zkusila bych treba plnit obálky, ale kamarádka stim dobrou zkuste nemá skrz peníze :(. Dekuji za radu Veronika

Uživatel je onlineNowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 24.01.17 10:17
@Verunka04 píše:
@Nowuka2
A mohu se zeptat co jste delala? Nějaký tip ja koukám po internetu a nechci zase dělat takové ty pravé kde se musíte lidem vnucovat a hlavně platit na začátek nejake poplatky, zkusila bych treba plnit obálky, ale kamarádka stim dobrou zkuste nemá skrz peníze :(. Dekuji za radu Veronika

Překládala odborný texty.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama