Jak je to s tim, že si miminko vezme z vás, co potřebuje?

Anonymní
11.12.19 19:54

Jak je to s tim, ze si mimi vezme z vas co potrebuje?

Dobry vecer, tak premyslim nad vsim co jim jak se stravuji..no a vlastne me zajima, co je pravdy na tom, ze si z vas mimi vezme co potrebuje? Ja moc jidlu nedam, nesnidam, nesvacim, dam si maly obed, tim myslim fakt maly (2-3bramb knedliky s masem, 2 zapecene tousty, 3 lzice cocky s parkem…), nemam potrebu se prezirat za 2, ke svace treba mam jablko, k veceri ovoce nebo namazanej platek s necim. Jim dost sladky. Neradte mi ze mam jist zdrave a 5× denne, nikdy u toho nevydržím. Pohyb mam ale uz jen tak 3× tydne a to rotoped hodinku. Vic uz to nezvladam. Nemam potrebu jist, cpat se a oduvodnovat to tim, ze jsem tehotna. Ano, hlidam se a jsem na sebe prisna, nechci bejt případ ze naberu 20kg. Jak to tedy je? Mimi si fakt vezme co potrebuje, a neskodi to? Vycucana si neprijdu. Jsem presne 27tt. Diky :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

17746
11.12.19 19:57
@Anonymní píše:
Dobry vecer, tak premyslim nad vsim co jim jak se stravuji..no a vlastne me zajima, co je pravdy na tom, ze si z vas mimi vezme co potrebuje? Ja moc jidlu nedam, nesnidam, nesvacim, dam si maly obed, tim myslim fakt maly (2-3bramb knedliky s masem, 2 zapecene tousty, 3 lzice cocky s parkem…), nemam potrebu se prezirat za 2, ke svace treba mam jablko, k veceri ovoce nebo namazanej platek s necim. Jim dost sladky. Neradte mi ze mam jist zdrave a 5× denne, nikdy u toho nevydržím. Pohyb mam ale uz jen tak 3× tydne a to rotoped hodinku. Vic uz to nezvladam. Nemam potrebu jist, cpat se a oduvodnovat to tim, ze jsem tehotna. Ano, hlidam se a jsem na sebe prisna, nechci bejt případ ze naberu 20kg. Jak to tedy je? Mimi si fakt vezme co potrebuje, a neskodi to? Vycucana si neprijdu. Jsem presne 27tt. Diky :pankac:

ano vezme si vitamíny a živiny co potřebuje, jinak tvůj oběd typu 2 -3 knedlíky mi přijde normální na tom není nic malého :nevim: a to jestli přibereš 20kg neovlivníš můžeš se zavodnit a přibrat mnohem víc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.12.19 19:58

Ono mezi „hlídat se, protože kldídně at je ditě podvyživene, ale halvně nepřibrat“ a „cpát s e bezhlavě za dva“ je spousta jiných variant, ale obávám se, že to ty jsi asi ještě nepochopila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17212
11.12.19 19:58

Tak vsechno ma nejaky dobeh… po porodu uidis, jestli ti nevypadaji vlasy, zuby… apodle toho to pak poznas ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17746
11.12.19 20:02
@mroe píše:
Tak vsechno ma nejaky dobeh… po porodu uidis, jestli ti nevypadaji vlasy, zuby… apodle toho to pak poznas ;)

o zubech mi nemluv do prvního porodu jeden kaz od té doby rozvrtaná celá hu.ba bych brečela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13709
11.12.19 20:05

Já se snažila jíst celkem zdravě, jedla jsem méně, protože toho dost letělo zas ven a bylo mi často zle. Miminko si to vzalo ze mě… Po porodu x kazů, jeden zub na odpis a to jsem si je vždy čistila hodně a celkem kvalitně. Přibrala jsem 7-8kg.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1350
11.12.19 20:07

Jidelnicek mas teda dost prisernej. Mozna by to chtelo aspon jist zdrave a vyvazene, kdyz uz nezvladas jist prvni pulku dne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11953
11.12.19 20:09

Ano vezme, ale odnesou to potom tvoje vlasy, zuby, plet…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
467
11.12.19 20:14

Dítě si vezme co potřebujete, pokud má z čeho. To kolik nabereš není dané jen tím kolik toho sníš, záleží na výchozí hmotnosti a zavodňování. Já u prvního nabrala 20 kg, ale 12 zůstalo v porodnici a do 3 měsíců jsem byla bez jakékoli snahy na výchozí váze. A to jsem se fakt nehlídala co jím. Ale obecně nejsem moc milovník fast foodů a cukráren.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12190
11.12.19 20:14
@Anonymní píše:
Dobry vecer, tak premyslim nad vsim co jim jak se stravuji..no a vlastne me zajima, co je pravdy na tom, ze si z vas mimi vezme co potrebuje? Ja moc jidlu nedam, nesnidam, nesvacim, dam si maly obed, tim myslim fakt maly (2-3bramb knedliky s masem, 2 zapecene tousty, 3 lzice cocky s parkem…), nemam potrebu se prezirat za 2, ke svace treba mam jablko, k veceri ovoce nebo namazanej platek s necim. Jim dost sladky. Neradte mi ze mam jist zdrave a 5× denne, nikdy u toho nevydržím. Pohyb mam ale uz jen tak 3× tydne a to rotoped hodinku. Vic uz to nezvladam. Nemam potrebu jist, cpat se a oduvodnovat to tim, ze jsem tehotna. Ano, hlidam se a jsem na sebe prisna, nechci bejt případ ze naberu 20kg. Jak to tedy je? Mimi si fakt vezme co potrebuje, a neskodi to? Vycucana si neprijdu. Jsem presne 27tt. Diky :pankac:

No, asi tě nepotěším, ale těhotenství fakt není o jezení za dva. A neexistuje přímá úměra mezi tím, kolik sníš a kolik přibereš.

Upřímně, nemyslím jsi, že jsi na sebe přísná. Spíš máš mindrák, který tady obhajuješ. A potřebuješ si něco dokázat. Přestaň se tolik řešit a bude ti líp. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48855
11.12.19 20:16

Jez tak, abys neměla hlad. Zbytečně se hlídat kvůli váze je blbost, dítě si opravdu vytáhne, co potřebuje, ale ženskou to může dost odrovnat, zvlášť po porodu. Já přibrala poprvé 8 kilo - dítě z toho 4, podruhé 7, dítě z toho 3,5. Držela jsem cukrovkářskou dietu, ke konci už jsem měla zoufale podlimitní déčko, železo a kdovíco ještě (nepoznala bych na sobě nic), a to jsem teda díky té dietě jedla hodně zdravě. Děti to nepoznamenalo ani trochu. Ono to přibírání je dané stravou dost minimálně, pokud ženská nejí čokoládu a špek po tunách, ale taky dost geneticky. Ale pokud tělo šidíš, tak ti to spočítá. Dítěti ne, tobě jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.12.19 20:23

Hlavně se nehlídej. Tělo si o potřebné živiny (pro mimčo i pro tebe) řekne samo :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.12.19 20:24

Nemusíš se cpát za dva nebo jíst pravidelně ale jíst aspoň trochu zdravě. Taky sem moc nejedla, nešlo to ale aspoň sem se snažila jíst jídla které prospějí miminku. Šla jsem rodit s 8,5 kg navíc. Naštěstí zuby mi zůstali všechny a bez kazů, vlasy ti budou padat stejně ale jak sem kojila tak si malá ze mě všechno potřebné vzala a strašně mě bolela kolena. Takže aspoň jíst mléčné výrobky, děláš to pro miminko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12186
11.12.19 20:31

Ze si to mimco vezme, to jsi tady uz cetla. A vzhledem k tomu, ze jsi zminila, ze jis dost sladke, tak uz ti asi dava telo najevo, ze neco ti uz chybi…pokud jis kvalitne, zdrave, nepriberes nejak enormne a mimino i ty budete mit vseho dost. Zamer se na kvalitu jidla, ta tam evidentne neni, kdyz „nemam potrebu jist moc“ a pak to dohanis sladkostma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17746
11.12.19 20:32

Jinak zakladatelko tímhle tvým přístupem o kterém si evidentně myslíš že je úžasný si zaděláváš na mnohem horší zdr. problémy než jsou padající vlasy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama