Jak je to se školkami?

5
22.3.21 07:34

Jak je to se školkami ??

Prosím vás, jsem na očr kvůli školce, nevíte jestli to platí do 28 nebo jen ty 3 týdny, mám v tom už šílený zmatek. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1214
22.3.21 07:36

Minimalne do Velikonoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
954
22.3.21 07:40

Nam prisel ofiko dopis, ze min do 28. zavreno…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24610
22.3.21 07:48

Platí do té doby, dokud školka neotevře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1975
22.3.21 08:02

Pozor ale na velikonoční prázdniny.. nevím jak je to tedy správně, ale když jsem šla na Očr na začátku dubna tak jsem se dočetla že se neproplácí za velikonoce a prázdniny ve školkách.. což velikonoční prázdniny jsou.. Takže si myslím, že tenhle měsíc máš v klidu, ale začátek dalšího měsíce je na tvé triko :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
22.3.21 08:02

Ach jo. Už jsme doma měsíc, naše školka zavřela dřív. Po velikonocích asi taky neotevřou, mluví se o polovině dubna.. Byla bych ráda, kdyby školky jely aspoň polovinu letních prázdnin. To by pomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24610
22.3.21 08:08

@Andělka55 Tak školky tyhle prázdniny obvykle nevedou. Takže toho 1.4. omluveno a zaplaceno dostane. Nicméně velikonoční pondělí se samozřejmě nevykazuje, protože to je státní svátek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27776
22.3.21 08:12
@Svistice píše:
@Andělka55 Tak školky tyhle prázdniny obvykle nevedou. Takže toho 1.4. omluveno a zaplaceno dostane. Nicméně velikonoční pondělí se samozřejmě nevykazuje, protože to je státní svátek.

Státní svátek i je i v pátek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1975
22.3.21 08:12
@Svistice píše:

joo? no mě psala učitelka (dítě je předškolní a posílá listy k vypracování), že od 1-5.4. jsou velikonoční prázdniny :D Tak jsem myslela.. Ale stejně na toho 1.4. bych si musela vypsat nový papír ne? :) Na to kašlu na ten jeden den :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24610
22.3.21 08:15
@vokishka píše:
Státní svátek i je i v pátek

Jo, ten jsem zapomněla.
Prostě prázdniny mají školy 1.4. takže pokud je OČR na školní dítě, 1.4, zaplaceno nedostane a musí pořešit jinak (dovolená, jít do práce). Pokud je OČR na školkové dítě, a školka tyhle prázdniny nevede, tak OČR čerpá normálně i tento den. Vím ale i o školce, která kopíruje zavření v návaznosti na školní prázdniny, pod kterou spadá. Na druhou stranu asi nebude ani zaměstnavatel ani OSSZ zkoumat, jak to která školka vede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24610
22.3.21 08:35

@Andělka55 V dubnu budeš pokračovat se stejným číslem OČR, jaké jsi měla v březnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19646
22.3.21 09:40
@Svistice píše:
@Andělka55 V dubnu budeš pokračovat se stejným číslem OČR, jaké jsi měla v březnu.

a vyplňují se do toho papíru i víkendy? nebo jen dny v pracovním týdnu? předtím myslím bylo očr i na víkendy, ale už si to nepamatuju :think: díky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
22.3.21 11:26

Děkuji všem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4460
22.3.21 12:51

Formulář

Holky nemáte někdo tiskopis v PDF - žádost o ošetřovné při zavření školky? Nějak to z těch jejich stránek nemůžu dostat :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat