Jak je to teda s testy po limitu??

Anonymní
7.8.20 18:27

Jak je to teda s testy po limitu??

Zdravím maminky, jak je to teda s testy po limitu? Mají výsledky co se po něm objeví nějakou váhu? Sešla jsem se se spoustou různých názorů.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1947
7.8.20 18:46

Nemaji, proto je tam snad limit. Po limitu se ma vyhodit, ne schovat a po hodine znovu kontrolovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1267
7.8.20 18:51

Tak spoléhat se na to nedá, ale mně se synátor poprvé zobrazil po limitu, asi dva dny byla čárka až po zaschnutí. Když jsem nebyla těhotná, bylo bílo i po limitu. Asi u třech různých testů :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11042
7.8.20 19:56

Já když měla ducha, tak jsem těhotná byla…byl sotva viditelný, ale byl. Když jsem těhotná nebyla, nikdy nebyl ani pidi duch ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16717
7.8.20 19:59

Nikdy jsem po limitu ducha neměla když jsem nebyla těhotná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7654
7.8.20 20:02

Souhlasím s názory že i čárka po limitu značí těhotenství. Když sem těhotná nebyla, bylo i po X hodinách na testu snehobilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13258
7.8.20 20:13

Tak ja po x hodinách duchy měla a těhotenství to nebylo. Proto to po limitu neberu v potaz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3194
7.8.20 21:35

Já ani nevím jak vypadal u mě test po limitu, protože když se neukazala čárka, tak letěl do kose :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1322
7.8.20 21:46

Problém je v tom, že jak test po tom limitu usychá, tak se může stát, že kolem rysky se usadí zbytkové barvivo, a někdo to pak může mylně vyhodnotit, že tam má ducha po limitu, přitom je to jenom podbarvená ryska. V každém případě duch na testu nevypovídá o ničem, je důležité, aby čárka sílila. Tudíž je zbytečné tady splašeně zveřejňovat testy, kde na té rozmazané tmavé fotce stejně neni nic moc vidět, kolikrát stačí počkat pár dní a je jasno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama