Reklama

Jak je to ve skutečnosti s hypotékou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.18 17:35
Jak je to ve skutečnosti s hypotékou ?

Ahoj ráda bych se zeptala jedna moje známá tvrdí, že vlastníkem bytu a že má na něj hypotéku kterou, ale včas nesplácela a tak tvrdí, že když jim neuhradí potřebnou částku, že jí vystěhují, jenže dnes jsem se dozvěděla, že ve skutečnosti byt není její a údajná majitelka po ní chce doplatit nájem, který nesplácela. A když jsem se na to známé ptala tak řekla, že je to nesmysl, že ona tím bytem ručí. Můj dotaz je jestli to co říká známá je pravda nebo ne a jestli to je vůbec možné mít hypotéku na byt, kde jsem v nájmu. Já se v tomhle absolutně neorientuji a na internetu jsem se moc nedozvěděla.

Reklama

Reakce:

TopSecret
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 03.08.18 17:40
@Anonymní píše:
Ahoj ráda bych se zeptala jedna moje známá tvrdí, že vlastníkem bytu a že má na něj hypotéku kterou, ale včas nesplácela a tak tvrdí, že když jim neuhradí potřebnou částku, že jí vystěhují, jenže dnes jsem se dozvěděla, že ve skutečnosti byt není její a údajná majitelka po ní chce doplatit nájem, který nesplácela. A když jsem se na to známé ptala tak řekla, že je to nesmysl, že ona tím bytem ručí. Můj dotaz je jestli to co říká známá je pravda nebo ne a jestli to je vůbec možné mít hypotéku na byt, kde jsem v nájmu. Já se v tomhle absolutně neorientuji a na internetu jsem se moc nedozvěděla.

Se koukni do katastru nemovitosti, kdo je majitelem :nevim:

Konnny
Ukecaná baba ;) 1916 příspěvků 03.08.18 17:41

To dělá to vedro dneska. :roll:

alenka84
Neúnavná pisatelka 19032 příspěvků 03.08.18 17:57

Nemůže ručit něčím, co není její. Jak píše @TopSecret v katastru nemovitostí, kam může nahlédnout kdokoliv, lze vlastníka zjistit velmi snadno.

Uživatel je onlineIvulita
Kecalka 267 příspěvků 03.08.18 18:13

Jak bylo řečeno, katastr. Lze i online https://nahlizenidokn.cuzk.cz/

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 03.08.18 18:30
@Anonymní píše:

Katastr. Tečka.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama