Jak je to ve skutečnosti s litomyšlskou porodnicí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alca99
Kecalka 316 příspěvků 21.04.13 10:20
Jak je to ve skutečnosti s Litomyšlskou porodnicí?

Ahojky holky,

za pár dní budu rodit v Litomyšlské porodnici, kterou jsem si sama vybrala. Mám tam více jak hodinu cesty. Teď se však všude dočítám, že uzavírají dětské oddělení a hrozí to v květnu i porodnici. Tak já nevím, mám se obávat, že mě nepřijmou a špatného personálního zajištění? Nebo to je všechno jinak než média uvádějí. Prosím, místňáky nebo ty co o tom něco vědí, uklidněte mě, že porodnice normálně jede a pojede… nějak se mi z toho udělalo šoufl…když to čtu.

https://www.google.cz/url?…

Nejnovější zkušenosti z porodnice Litomyšl

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
veronikamayerova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.13 10:22

Já sice nejsem tam od Vás, ale proč si tam nezavoláte a narovinu se jich nezeptáte? měla by jste jistotu. Média občas věci přehánějí nebo překrucují…

Krkael
Generální žvanilka 21860 příspěvků 21.04.13 10:23

Nebude nejlepší si tam zavolat, než se ptát lidí co si „asi myslí, že…“?? :nevim:

Alca99
Kecalka 316 příspěvků 21.04.13 10:26
@Seizdra píše:
Nebude nejlepší si tam zavolat, než se ptát lidí co si „asi myslí, že…“?? :nevim:

Já už psala email panu primáři, jenže ten se mi asi o víkendu neozve. A brnknout tam může, jen se obávám, že mi řeknou sestry, že je všecjno v pořádku, aby neztratili pacientky.

Krkael
Generální žvanilka 21860 příspěvků 21.04.13 10:27
@Alca99 píše:
Já už psala email panu primáři, jenže ten se mi asi o víkendu neozve. A brnknout tam může, jen se obávám, že mi řeknou sestry, že je všecjno v pořádku, aby neztratili pacientky.

Tak to si myslím, že by si nelajzli :nevim:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 21.04.13 10:29

Nevím, píšeš že tam budeš rodit za pár dní, ale porodnici uzavřou nejdřív k 31. 5. ne? :nevim:

veronikamayerova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.13 10:31

Pokud vám sestry řekly, že se nemáte bát, pak bych se nebála. Ale radši bych ještě zavolala nějakému doktorovi. A pokud i on řekne, že je to OK, pak alespoň budete v klidu. :mavam:

Alca99
Kecalka 316 příspěvků 21.04.13 10:32
@slavuska1 píše:
Nevím, píšeš že tam budeš rodit za pár dní, ale porodnici uzavřou nejdřív k 31. 5. ne? :nevim:

Právě, že co čtu v článcích tak se o tom všude jen diskutuje, kdy se zavře i porodnice. Dětské oddělení prý bude již k 25.4. uzavřené. Tak, aby to nenabralo rychlý spád i v porodnici.

Mišula31
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 21.04.13 10:54

Porodnice se má zavírat k poslednímu květnu, taky tam budu začátkem května rodit… A doktorka nic neříkala, že bych měla premyslet o jiné porodnici

Alca99
Kecalka 316 příspěvků 21.04.13 10:56

Tak mi to nedalo a zavolala jsem tam. Bylo mi jen stroze řečeno sestrou, že do konce května je oddělení porodnice beze změny. Tak doufám, že tomu tak i bude…

Mišula31
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 21.04.13 10:58

@Alca99 já si myslím že jo, mám termín 2.5. v úterý jdu na kontrolu přímo k cadilkovi tak se ho mužů zeptat

Alca99
Kecalka 316 příspěvků 21.04.13 10:58
@Mišula31 píše:
Porodnice se má zavírat k poslednímu květnu, taky tam budu začátkem května rodit… A doktorka nic neříkala, že bych měla premyslet o jiné porodnici [/cit
Snad bude vše v pohodě a lékaři budou milý a přijemní jako posledně… při porodu prvního synka…a že se vyhnu obávané paní Gloserové ( mě rodil pan Stráník a úplně super:)…
Tak se tam možná potkáme:)
Mišula31
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 21.04.13 11:00

@Alca99 také ze zmiňované paní doktorky mám docela strach

Alca99
Kecalka 316 příspěvků 21.04.13 11:00

Mišula31: Snad bude vše v pohodě a lékaři na nás budou milý a příjemní. Jako posledně… při porodu mého prvního synka…a že se vyhneme obávané paní Gloserové ( mě rodil pan Stráník a úplně super:)…
Tak se na setkání:) Už se nám to blíží…

Alca99
Kecalka 316 příspěvků 21.04.13 11:04

Mišula31: Asi nejde někde…nějak zjistit rozpis služeb:))) Že? No škoda:)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama