Jak je vysoká možnost těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.18 13:16
Jak je vysoká možnost těhotenství?

Zdravím holky,
abych rovnou přišla k věci..17. února jsem měla nechráněný sex, přítel se neudělal, ale vím o možnosti “stačí jedna kapka a je z tebe mamka” :D.
26. února jsem začala špinit, ale jelikož jsem špinila i minulý rok, tak jsem si řekla, že tu bude asi hormony, jelikož mám nepravidelnou menstruaci. V tento den jsem se rozhodla i pro těhotenský test, byl negativní. Je to brzo na dělání testu? :roll:
6. března jsem menstruaci už dostala, takže jsem se radovala a přestala se nervovat.
Zbytek měsíce jsem na to ani nepomyslela a neměla žádné příznaky typu “nevolnosti, bolesti prsou apod.
Jenže dnes je 25. dubna, a já to od té doby nedostala.
Na začátku dubna jsem se hodně stresovala kvůli zkouškám ve škole, tak je možné, že jsem si to stresem posunula. Jenže! Čtyři dny nazpět mi začala bolest prsou. Tu mám vždy před menstruací a obvykle to dostanu do dvou dnů. Četla jsem, že bolest prsou je příznak těhotenství.
Kvůli těhotenství se strašně nervuju, nemyslím na nic jiného..Je možné, že jsem si to jen vsugerovala? A popřípadě, šlo vám už ve dvou měsících vidět bříško?
Stále se nervuju a furt nad tím přemýšlím. Děkuju předem za všechny rady!

Reakce:

PHV
Kecalka 335 příspěvků 25.04.18 13:24

Proč si neuděláš test?

Elfryt
Stálice 95 příspěvků 25.04.18 13:25

Zkus udělat test. Takto těžko radit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.18 13:30

@Elfryt protoze test si budu delat zitra rano, ale strasne se nervuju a potrebuju vedet nazory ostatnich :nevim:

mattule
Závislačka 3206 příspěvků 25.04.18 13:35

No, ted už by to bylo vidět i na utz.tak bych šla s křečema k dr. říct, že jsi asi těhotná, bolí tě břicho a urz ti udělaj a víš hned, na čem jsi

Elfryt
Stálice 95 příspěvků 25.04.18 13:44

No já to na sobě třeba poznala i mamka. Změny chutě, nálady. Začneš třeba víc jíst. Taky se říká, že to poznáš podle pupíku, že ho budeš mít tmavší tak nevím.

P4ja
Kelišová 6339 příspěvků 25.04.18 13:46

Co žena, to jiný těhu příznak. Spíš bych tipnula ten stres.

marka123
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 25.04.18 13:54

Proc cekat na rano? Jestli jste tehotna od unora, byly by jasne dve carky i v mene koncetrovane moci, takze bych test udelala hned nez se nervovat

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 588 příspěvků 1 inzerát 25.04.18 13:58

@marka123 souhlas,
Zakladatelko, test si udělej klidne hned.

Příspěvek upraven 25.04.18 v 14:00

hehehe
Extra třída :D 11552 příspěvků 25.04.18 13:59

Myslím, že těhotná nebudeš, ale ten test si klidně udělej hned, musel by už být pozitivní naprosto jasně.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2320 příspěvků 25.04.18 14:25

Udelej test hned, pokud jsi otehotnela v unoru, tak bude pozitivni z jakekoli moci ;)

Petistaaa
Kecalka 217 příspěvků 25.04.18 14:41

@mattule já se vás musím zeptat jak se vám podařila taková parádní fotka? je úžasná :srdce: to je nějak udělané fotomontáží? já chci taky omlouvám se za mimi téma

mattule
Závislačka 3206 příspěvků 25.04.18 22:34

@Petistaaa neee,to jsem si nekde nasla na netu, jen se mi desne libila, tak jsem si ji pujcila.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >