Jak jezdíte s kočárkem ve sněžení ?

28414
24.1.07 14:15

Jak jezdíte s kočárkem ve sněžení ?

Ahoj maminky :wink:
Myslím, že je to teď velmi aktuální. Jak chráníte kočárek před sněžením ? Nebo nechráníte? Malý se pod pláštěnkou bojí a já jsem ji ani do mrazu nezkoušela. Slyšela jsem, že by mohla popraskat. Je nebo není nutné kočár chránit před sněhem? Zase na druhou stranu, sníh se dá omést z kočáru a když malýmu nebude sněžit dovnitř…Normálně už na procházky s kočárem nechodíme, ale do města nebo na nákupy ještě ano.
Děkuji moc za vaše rady a tipy, Jana… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24.1.07 14:19

Ahoj, tak já mám pláštěnku pod kočárkem pořád. Pokud sněží normálně klidně, tak jezdím bez oblečené pláštěnky, ale pokud fouká silný vítr, tak pláštěnku použiju hlavně jako ochranu před tím větrem a taky malý nemá rád, když mu sníh padá na pusinu.

Míša

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11524
24.1.07 14:46

Celou loňskou zimu pokud sněžilo, nebo foukal vítr jsem jezdila s pláštěnkou. Přežila to bez úhony.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25224
24.1.07 14:48

Minulý rok jsem pláštěnkovala, ale teď už ji nepoužívám, sníh ometu a je to. Malý ji stejně nerad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
24.1.07 17:44

Já jsem dneska jezdila jen s pláštěnkou, hustě sněžilo a nechtěla jsem, aby jí nafoukalo dovnitř. Máme obyč. univerzál a v pohodě, žádná újma na zdraví. Jezdili tak všechny maminky, co jsem viděla ve městě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1712
24.1.07 18:53

Ja jsem taky jezdila loni hodne z plastenkou, ale je pravda, ze ty igelitove mi za zimu popraskaly asi 3. Proste pokud jsem ji sundavala treba v obchode a plastenka byla jeste zmzla, tak casem popraskala. Doma jsem ji nechala romrznout, jen z kocaru vytahla dite a bylo to v pohode. Po lonske zime jsem investovala do znackove latkove plastenky. Za deste je super, na snehu jsem ji zatim nezkousela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
24.1.07 20:00

Ahoj,

tak my pouzivame plastenku na snih i vitr. Mame stale stejnou od zimy r. 2004, takze preziva treti zimu a v pohode. Nikde nepraska.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
24.1.07 20:38

:D :D taky používám pláštěnku na kombi kočár a na golfáče taky, dnes jsme poprvé vyjeli na saních :wink: Pláštěnky mám pouze roztrhané od malého, jak furt vystrkuje nos z otvoru :? …

• Nahlásit
  • Citovat
574
24.1.07 20:40

Ahoj,

já jezdila při sněžení a při větru s pláštěnkou. Ale pokud zase nesněžilo nějak moc tak jsem jezdila bez a kočár ometla. Asi budu vypadat jako exot, ale vozila jsem pod kočárem s pláštěnkou i košťátko na ometání kočárku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
24.1.07 20:45

Ahoj, děkuji všem za odpovědi.
No, tak já jsem to vyřešila dnes tak, že jsme šli pěšky, ve vysokém sněhu jsem ho nesla na ruce, ale pak běžel sám. Máme totiž sportovní kočárek s těma kolečkama jako golfky (trochu větší), tak to moc nešlo :roll:
Jak jsme šli na autobus (měli jsme sraz ve městě s manželem), tak mi podklouzla noha a hodila jsem pěkou mrchu :lol: S malým na ruce a před bytovkama :oops: . Vše je ale v pohodě, malej slítnul na záda, naštěstí do sněhu a já na nohy. Celou dobu mi pak připomínal, že jsme udělali bum a já jsem ty ty ty :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama