Jak ji říct, že se mi líbí její chodidla?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 11:20
Jak ji říct, že se mi líbí její chodidla?

Ahoj
Rád bych zůstal anonymní jelikož je to pro mne intimní záležitost.

Zkusím najít inspiraci zde, pomůže i cizí názor nebo náhled na věc.
Jsme s partnerkou spolu již delší dobu a rád bych se jí přiznal k jednomu mému zalíbení a to že se mi hrozně líbí její nožky a chodidla. Nosí je překrásně upravené, pečlivě o sobě dbá a má je prostě překrásné. No a při představách co všechno ji dělám s nožkama… Ufffff :oops:

Moc rád bych se jí svěřil už dávno, ale jen se bojím jak vezme tuhle zvláštnost, protože z reakcí tady a nebo někde jinde vím že aby ženský nevypadaly blbě, raději to odsoudí jako něco fuj a hroznýho.

Poradíte ženský jak to zabalit aby to vypadalo normálně a aby si nemyslela o mne ze žije nějaký rok vedle úchyláka? Pokud jsou zde maminky v nějakém rozumném věku, které jsou už zkušenější, uvítal bych alespoň nasměrovat jak na to. Nerad bych partnerku ztratil, to si raději zálibu odepřu. Ale při pohledu na její překrásná bosá chodidla a jak krásně roztahuje prstíky a provokuje… Ufff :oops: :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Russet
Extra třída :D 11642 příspěvků 26.03.18 11:32
@Anonymní píše:
Ahoj
Rád bych zůstal anonymní jelikož je to pro mne intimní záležitost.

Zkusím najít inspiraci zde, pomůže i cizí názor nebo náhled na věc.
Jsme s partnerkou spolu již delší dobu a rád bych se jí přiznal k jednomu mému zalíbení a to že se mi hrozně líbí její nožky a chodidla. Nosí je překrásně upravené, pečlivě o sobě dbá a má je prostě překrásné. No a při představách co všechno ji dělám s nožkama… Ufffff :oops:

Moc rád bych se jí svěřil už dávno, ale jen se bojím jak vezme tuhle zvláštnost, protože z reakcí tady a nebo někde jinde vím že aby ženský nevypadaly blbě, raději to odsoudí jako něco fuj a hroznýho.

Poradíte ženský jak to zabalit aby to vypadalo normálně a aby si nemyslela o mne ze žije nějaký rok vedle úchyláka? Pokud jsou zde maminky v nějakém rozumném věku, které jsou už zkušenější, uvítal bych alespoň nasměrovat jak na to. Nerad bych partnerku ztratil, to si raději zálibu odepřu. Ale při pohledu na její překrásná bosá chodidla a jak krásně roztahuje prstíky a provokuje… Ufff :oops: :mrgreen:

A co je na tom, prostě jí řekneš, že se ti líbí její chodidla :mrgreen: Já jsem na nohách hrozně lechtivá a nedej bože, aby mi na ně někdo sahal. Ale ta tvoje třeba lecos snese. Holt jsi asi fetišista. To snad přežije.

Levandule121
Závislačka 2505 příspěvků 26.03.18 11:40

Ahoj, tak začni jen masáží nožek. Když řekne, že je unavená, to není nic divného, namasírovat chodidla, ne? Poprvé bych, být tebou, nic jiného nezkoušela a viděla bych, jak zareaguje. V ideálním případě by tě příště zase poprosila o masáž nohou a to už bys mohl naznačit víc.

Když jsme byli zamilovaní, tak jsme si běžně s partnerem masírovali záda, i ta chodidla. Já osobně bych si o takovémto fetiši nemyslela nic zlého, spíš naopak. Ale každá jsme jiná. Držím palce. ;)

elnido
Kecalka 271 příspěvků 26.03.18 11:43

Říkáš, že jste spolu už dýl… nikdy jsi nic nenaznačil? Pokuď tě její nohy tak moc vzrušují, nikdy si toho nevšimla? Řekni jí, že jí uděláš masáž, kup olejíček, namasíruj ji krk, záda a postupně přejdi až k nohám. Věřím, že i jí se to bude líbit a z tvé reakce by měla pochopit, že jsi z toho hotovej i ty. Když budeš reagovat při každým mazlení na její nohy stejně, pochopí… Já na tom nevidím nic divnýho za co se stydět.

stinga
Závislačka 4168 příspěvků 6 inzerátů 26.03.18 11:49

Prý je to docela častá záliba a já na tom nevidím nic divného, a měl jsi naznačit už dávno, že se ti nohy líbí, začít masáží mhmmm to nevím, která žena by odmítla

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 11:50
@Russet píše:
A co je na tom, prostě jí řekneš, že se ti líbí její chodidla :mrgreen: Já jsem na nohách hrozně lechtivá a nedej bože, aby mi na ně někdo sahal. Ale ta tvoje třeba lecos snese. Holt jsi asi fetišista. To snad přežije.

A mohu se zeptat jestli by to pro tebe byl třeba důvod k rozchodu? Píšeš že jsi lechtiva a to by vadilo i třeba masirovani chodidel?

stinga
Závislačka 4168 příspěvků 6 inzerátů 26.03.18 11:54
@Anonymní píše:
A mohu se zeptat jestli by to pro tebe byl třeba důvod k rozchodu? Píšeš že jsi lechtiva a to by vadilo i třeba masirovani chodidel?

neptáš se sice mne, ale tak nesmíš lechtat, jestli je lechtivá, ale masáž trochu důkladnější
a kdyby kterýkoli můj partner měl tuto zálibu, tak bych byla pro, jsou jiné praktiky, které bych nezkousla

Innocence
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 1 inzerát 26.03.18 12:01

Tak, když se vžiji do situace, kdy se mi partner s tímto svěřuje, není mi to nijak nepříjemné, spíš by mě to potěšilo a ocenila bych upřímnost. Popravdě, rozhodně by mi to bylo
mnohem příjemnější, než žádost o anál :D Nebo jí nabídni masáž nohou, nemyslím si, že by odmítla a od toho se nějak odrazit. Ale nic špatného na tom fakt nevidím.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 12:21

Ahoj, diky za reakce. Já popravdě to nijak zvlášť neřešil, jelikož jsem nevěděl jak na to, aby to vyplynulo ze situace nějak přirozeně. A pak jsem četl nějaké diskuse, ať už tady a nebo jinde a to mi úplně vyrazilo vítr z plachet a chuť se k něčemu přiznávat. Protože reakce byli opravdu hrozné a vím že jsem s mojí bejvalkou udělal chybu. Ta toto věděla od druhého týdne co jsme byli spolu. Jen ale pak po nějaké době jsem se dozvěděl že mne za zády pomlouvala a zhnusovala se nad tím… Jen chci říct že ty negativní reakce si umím nějak lépe představit. :lol: a bere mi to chuť jít s tím ven. :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 12:23
@Anonymní píše:
Ahoj, diky za reakce. Já popravdě to nijak zvlášť neřešil, jelikož jsem nevěděl jak na to, aby to vyplynulo ze situace nějak přirozeně. A pak jsem četl nějaké diskuse, ať už tady a nebo jinde a to mi úplně vyrazilo vítr z plachet a chuť se k něčemu přiznávat. Protože reakce byli opravdu hrozné a vím že jsem s mojí bejvalkou udělal chybu. Ta toto věděla od druhého týdne co jsme byli spolu. Jen ale pak po nějaké době jsem se dozvěděl že mne za zády pomlouvala a zhnusovala se nad tím… Jen chci říct že ty negativní reakce si umím nějak lépe představit. :lol: a bere mi to chuť jít s tím ven. :mrgreen:

tak jí to zatím neříkej, jen se jim věnuj… :srdce: :* aaach já bych se zbláznila blahem… hlaď jí, otírej se o ně… :P :oops: :srdce:

Russet
Extra třída :D 11642 příspěvků 26.03.18 12:23
@Anonymní píše:

Nevím. Masáž fakt nee. Ale po patnácti letech bych se snad hned nerozcházela :P

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 12:33
@Anonymní píše:
tak jí to zatím neříkej, jen se jim věnuj… :srdce: :* aaach já bych se zbláznila blahem… hlaď jí, otírej se o ně… :P :oops: :srdce:

Myslíš že třeba během té masáže mohu si přivonět?  :oops:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 12:36
@Anonymní píše:
Myslíš že třeba během té masáže mohu si přivonět? :oops:

no kdybych to byla já tak jéjej :mrgreen: :oops: :palec: :palec: :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 12:41

Sním o tom už dlouho… Že až přijde z práce a bude mít na sobě silonky, že se jí vrhnu na chodidýlka a celá jí je očmuchám a… :oops: :oops: :oops: :D

Ale to má jednu vadu na kráse :lol: neví o tom a mohl bych dostat kopačku :lol: :lol: :lol: :lol: a nebo kopačky :lol: :lol: :lol: :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 12:42
@Anonymní píše:
Sním o tom už dlouho… Že až přijde z práce a bude mít na sobě silonky, že se jí vrhnu na chodidýlka a celá jí je očmuchám a… :oops: :oops: :oops: :DAle to má jednu vadu na kráse :lol: neví o tom a mohl bych dostat kopačku :lol: :lol: :lol: :lol: a nebo kopačky :lol: :lol: :lol: :lol:

tak nezačínej hned tímhle po práci v silonkách, ale postupně.. nejdřív až večer, u té masáže, třeba jako… :-p chápu že po těch zkušenostech se bojíš…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >