Jak ji říct, že si od ní chci dát na chvíli pauzu?

Anonymní
26.4.21 01:01

Jak ji říct, že siod ní chci dát na chvíli pauzu?

Musím se Vám svěřit. Víte… Mám kamarádku od školky. Od mých 5 let jezdím na koni a teď skáču, dělám něco málo z drezury a ona mi stále nevěří to co s koňmi umím. :? O to nejde, ale… Uráží se kvůli tomu, že se mě zeptá, jestli nenakreslím např:kočku, ale že nemusím, že je to na mě a když já ji řeknu, promiň, asi ne, fakt promiň", tak se naštve a blokne si mě. :( Já to opravdu nechápu :,( Označuje mě za BFF, ale já ji takhle neberu. Chtěla jsem ji naznačit že jsme (jen) kamarádky, protože mám jinou, opravdu nejlepší :hug: :srdce: Aby to nebylo vše, když je u mě doma a jdeme za mojí babičkou nebo nám babička třeba přinese bábovku, tak já pokud jsem za dnešek ještě babičku neviděla, tak ji hezky pozdraví, ale ona?! Ona jen sedí 8o a nepoděkuje :? Jakmile babička za sebou zavře dveře, tak řekne, že si absolutně nic nedá :think: Její mamce vykládá, jak strašně jsem drzá(což někdy trochu jsem, ale to k pubertě patří :P), ale štve mě, že se nepozastaví nad svým chováním. :zed: Babička je z toho potom špatná :( a já taky :( Chci si od ní dát chvíli pauzu, ake nedokážu to říct narovinu :nevim: Co mám dělat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7980
26.4.21 05:39

Tvl to jsou problémy. Něco jako „Nezvládám život, onemocněl mi křeček a teďka kvůli tomu beru antidepresiva“. :D

Když ti přijde, že se k tvé babičce chová hnusně, tak ji tam buď neber nebo jí to řekni.

Každopádně ji můžeš ignorovat nebo odpalkovavat, že nemáš čas. Ono jí to po čase přestane bavit se cpat někam, kde není vítaná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12363
26.4.21 05:49

Přestala bych se s ni stýkat. Proc se bojíš ji rict narovinu, co tě štve?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
599
26.4.21 05:53

V životě ještě budeš mít několik,,BFF” takže se neboj říct co tě štve, co se ti nelíbí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2490
26.4.21 06:20

Dej jí přečíst, co jsi tu napsala, a máš klid. Zaručeně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
26.4.21 07:24

Vztahy se konci bud tim, ze se rekne, o co jde, nebo do ztracena. Nemusis ji vykladat, ze te stve, ze je nevychována, myslim, ze to neni hlavni duvod, proc chces zvetsit vzdalenost. Proste ji neodpovidej na vsechny zpravy, nemej cas, nehadej se s ni. Prestane ji to bavit.

Hlavne, na co se soustredime, to sytime. Takze se soustred na tu opravdovou kamaradku, ono to bude mit vyvoj :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
3859
26.4.21 07:54

Za chvíli vás naženou všechny do škol a doufám, že vám pořádně naloží učení, tak vás tyhle starosti přejdou. Ty BFF :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6100
26.4.21 07:56

Kolik vám je? 12 let? Prostě jí řekni, že už s ní neka a hotovo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
26.4.21 08:11
@JOHNDENVER píše:
Za chvíli vás naženou všechny do škol a doufám, že vám pořádně naloží učení, tak vás tyhle starosti přejdou. Ty BFF :lol:

Ano, ve skole se tyhle starosti nevyskytuji, vid ;) dalsi dospelak, ktery bezpecne vi, o cem ten zivot je a potrebuje si to na mladejch vyzkouset :jazyk:

• Citovat
  • Nahlásit
3859
26.4.21 08:48

@PaníKadrnožková aspoň nebudou mít čas od rána do večera lézt na weby pro dospělé. Hele, mě děti nevadí, ale nevím, proč bych tady v každé třetí diskusi měla číst pubertální výlevy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
26.4.21 09:00
@JOHNDENVER píše:
@PaníKadrnožková aspoň nebudou mít čas od rána do večera lézt na weby pro dospělé. Hele, mě děti nevadí, ale nevím, proč bych tady v každé třetí diskusi měla číst pubertální výlevy

A nekdo te nuti to číst a reagovat? Dospej sama :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
3859
26.4.21 10:46
@PaníKadrnožková píše:
A nekdo te nuti to číst a reagovat? Dospej sama :nevim:

A tebe někdo nutí reagovat na můj názor? Ty tady koriguješ, kdo reagovat může a kdo ne? :nevim:
A jen tak mimochodem, pokud si chci přečíst na co se tady kdo ptá, tak mě de facto nutí to číst protože z nadpisu těžko vycteš, že příspěvek zakládá dvanáctileté dítě, které tady navíc podle pravidel nemá co dělat.
Až tady bude sekce "Dotazy pubertálních dětí " tak věř tomu, že mě ani nenapade reagovat, takovou diskusi vůbec neotevřu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1139
26.4.21 11:08

To rikam porad-kdyby tu 90% tazanych ukazalo sve prispevky a dotazy tak maji doma vyreseno.
Zajima me kolik vam je, pac ve 12 jsem si dokazala zkrotit kamosku jestli neumi otevrit usta a slusne pozdravit. A tak nejak si myslim ze jeste porad funguje ze si ji domu pozvat nemusis ne?? Nejde to, mechces, babi je nemocna, bojite se covidu…bla bla bla. Tech vymluv aby tu nestala porsd za zadkem je… prestan se bat vlastniho prdu, na to je zivot kratkej aby jsi se otravovala s lidma co ti nesedi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2362
26.4.21 11:20

Me kdybys nechtela nakreslit kocku, tak si te bloknu taky. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu