Jak jít zpátky do reality a přestat tolik snít?

Anonymní
6.2.21 16:14

Jak jít zpátky do reality a přestat tolik snít?

Dobrý den, je mi skoro 15 let a mam asi zkreslený představy o životě.. Např. denně si představuji svůj život a i třeba příjmení kluka, a když potkám nebo si píšu z nějakým klukem a nemá příjmení které chci tak si ho bloknu nebo tak… Mám představu že budu mít svatbu a jednovaječná dvojčata dcery… Plánuji si život a dům prostě vše… Co stím?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19713
6.2.21 16:16

Nic tohle ti neuškodí. Dalších 10 let můžeš snít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
6.2.21 16:17
@jahuhudka píše:

To asi úplně ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
6.2.21 16:18
@jahuhudka píše:

Silně pochybuji, jinak doporučuji se více snažit se dostat na školu, pravděpodobně chodíš do 9

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15518
6.2.21 16:21

To je v 15 úplně běžné - natož v lockdownu, kdy kontakty s ostatními a možnosti jak se zaměstnat jsou limitované a člověk alepsoň utíká do snění.

Do budoucna se dost hodí umět odlišovat mezi fantazií a realitou a netrápit se moc tím že realita je jiná než fantazie a nechtít po ostatních, aby se chovali jako v tvé fantazii. Usnadní to dost mrzení a vona i ta realita umí být pěkná.

Ale jinak pokud se chceš kotvit víc v realitě - hledej co je to všímavost čili mindfullnes a zkus třeba nějaká cvičení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10452
6.2.21 16:44

Tak až na to blokování kluků když nemají příjmení které chceš, to je celkem normální :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24884
6.2.21 18:08
@Anonymní píše:
Dobrý den, je mi skoro 15 let a mam asi zkreslený představy o životě.. Např. denně si představuji svůj život a i třeba příjmení kluka, a když potkám nebo si píšu z nějakým klukem a nemá příjmení které chci tak si ho bloknu nebo tak… Mám představu že budu mít svatbu a jednovaječná dvojčata dcery… Plánuji si život a dům prostě vše… Co stím?

Je ti teprve 15. to jsem taky snila a plánovala a představovala…Pravda příjmení kluka mi bylo celkem fuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10051
6.2.21 21:08

Myslim, ze jsem to mela stejne. Jo v 15 je prijmeni kluka desne dulezity, mozna dokonce i jmeno. Neboj se, ono te to prejde 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat