Jak jsem zase za krávu

Anonymní
21.12.20 14:09

Jak jsem zase za krávu

Ahoj holky.

Člověk by řekl ze te smuly nejen tento rok mám už vybráno na par let dopředu. Když se par dni před koncem roku zda, ze se na mě štěstí usmálo, vše je jinak.

Asi se potrebuji jen vypsat, prosím nějaké hodnocení jako ze jsem blba nebo naivní si nechte, jsem z toho nešťastná.

Mám bajecneho kolegu který se mi 10 mesicu líbil. Myslela jsem ze i já jemu ale nijak to nerozvijel. Před 2-3 mesici se to změnilo a od te doby jsme nonstop v kontaktu. Minuly týden jsme se spolu vyspali. Dnes a denně se vidíme. To ze se udělal do mě ač věděl ze neberu prasky nekomentuju, když jsem mu to připomněla, udělal to zas..naštěstí jsem to dostala. Celých 10 dni jsme teď denně spolu, o víkendu jsem byla u nej. Řekla bych ze jsme oba zamilovaní. Staráme se o sebe, denně si 1-2h volame a to i když se vidíme během dne. Řekl mi ze jsem se mu vždy líbila ale ze se bal, ze se zamiluje a ze by to nebylo dobrý. A tak se ptám oroc by to měl byt problém a v tu chvíli začne jeho zrak koukat všude jen ne na mne aby mi koktave oznámil ze má partnerku a jsou spolu 9 let.

Vesele Vánoce :andel:

Neměla jsem sílu se moc ptát, nikdy o ni nic nerekl, doma nemá nic (ale oni se teď stěhovali, tak jsou mezi krabicemi) a co víc, jeho kamarádka která o něm ví mnohé a naše kolegyně mu mě dohazovala (jakoze mu psala ať mě vezme na kafe, ze jsem moc fajn). Řekl ze mají nějaké problémy. No kdo nemá. Jsem úplně zdrcená a nechápu to. Navíc nechápu ze si mě bere domu, udělá se do mne, proč mu jeho blízká kamarádka dohazuje jiné holky když ví ze je zadaný…odešla jsem a řekl mi a psal, jak doufá ze to čas vyřeší a ze o mne nechce přijít a ze věří ze se to vše děje z nějakých důvodů.

Já to nechápu. Letošní rok stojí strašně za prd, závěr ještě víc.

Že bude rok 2021 skvělej? :oops: :pankac:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
5679
21.12.20 14:13

To neznáte jinou ochranu než prášky? Co bys dělala z dítětem? Vykasli se na něj.

• Nahlásit
2131
21.12.20 14:14

Život je někdy nad všechny seriály. Taky jsem kdysi dááávno v pravěku zažila něco podobného… Radím : „bič a pryč“.

• Nahlásit
2567
21.12.20 14:14

Ty jo, dej na tenhle dáreček mašličku a přenechej ho jeho oficiální partnerce. Bezesporu to bude poklad, sen každé ženy. :lol:

• Nahlásit
156
21.12.20 14:15
@Anonymní píše:
Ahoj holky.

Člověk by řekl ze te smuly nejen tento rok mám už vybráno na par let dopředu. Když se par dni před koncem roku zda, ze se na mě štěstí usmálo, vše je jinak.

Asi se potrebuji jen vypsat, prosím nějaké hodnocení jako ze jsem blba nebo naivní si nechte, jsem z toho nešťastná.

Mám bajecneho kolegu který se mi 10 mesicu líbil. Myslela jsem ze i já jemu ale nijak to nerozvijel. Před 2-3 mesici se to změnilo a od te doby jsme nonstop v kontaktu. Minuly týden jsme se spolu vyspali. Dnes a denně se vidíme. To ze se udělal do mě ač věděl ze neberu prasky nekomentuju, když jsem mu to připomněla, udělal to zas..naštěstí jsem to dostala. Celých 10 dni jsme teď denně spolu, o víkendu jsem byla u nej. Řekla bych ze jsme oba zamilovaní. Staráme se o sebe, denně si 1-2h volame a to i když se vidíme během dne. Řekl mi ze jsem se mu vždy líbila ale ze se bal, ze se zamiluje a ze by to nebylo dobrý. A tak se ptám oroc by to měl byt problém a v tu chvíli začne jeho zrak koukat všude jen ne na mne aby mi koktave oznámil ze má partnerku a jsou spolu 9 let.

Neměla jsem sílu se moc ptát, nikdy o ni nic nerekl, doma nemá nic (ale oni se teď stěhovali, tak jsou mezi krabicemi) a co víc, jeho kamarádka která o něm ví mnohé a naše kolegyně mu mě dohazovala (jakoze mu psala ať mě vezme na kafe, ze jsem moc fajn). Řekl ze mají nějaké problémy. No kdo nemá. Jsem úplně zdrcená a nechápu to. Navíc nechápu ze si mě bere domu, udělá se do mne, proč mu jeho blízká kamarádka dohazuje jiné holky když ví ze je zadaný…odešla jsem a řekl mi a psal, jak doufá ze to čas vyřeší a ze o mne nechce přijít a ze věří ze se to vše děje z nějakých důvodů.

Nechci byt nějak drzá ale seznámit se a nechat chlapa aby se do tebe udělal je hloupost… :zed: no teď k dotazu. Hele, ipokud jsis vážně myslela že tě miluje, je dost najivni. Takový chlapi se chtějí jen u někoho utěšit. A ty jsi byla dobrá volba u koho měl tu možnost 8o

• Nahlásit
2915
21.12.20 14:16

Je to trošku pipkoidní, ale kdo z nás někdy naivně nevěřil, že ten druhý to s námi myslí fér. Je smutný, když člověk má apriori nevěřit :-(. Přeju vše nejlepší do roku 21, nevím, co plánuješ dál, ale bral bych to jako velký podraz a skončil by u mě.

• Nahlásit
2443
21.12.20 14:19

Alibistickej, sobeckej, zbabělej a prolhanej looser. Gratuluji k vánočnímu dárku 8o :roll: Zkus se co nejrychleji odmilovat a zdrhej.

• Nahlásit
263
21.12.20 14:23
@Anonymní píše:
Ahoj holky.

Holka no… sebeúcta u tebe je asi pod bodem mrazu… Chceš rozšířit už tak početné rady samoživitelek? Jo, láká tě adrenalín? Tak směle do toho?
PS: A sex s ním za něco stojí? Nebo se jen vytřese a jde dál?

• Nahlásit
Anonymní
21.12.20 14:24

Víte co je smutné? Ze mi přišel jako nejcestnejsi a nejhodnejsi chlap na světě :oops: takhke hezky se o mne leta nikdo nestaral. Porad tomu vlastně ani nevěřím.

Jediny štěstí je ze se v práci nemusíme vůbec potkat.

O dárku pro tu jeho partnerku jsem také premyslela, včetně o informaci ze jsem v tom, ale nechci nikomu ubližovat a ani lhát. Takže výsledek je A já prorvany Vánoce, oni šťastný spolu. Co bude dal? :mrgreen:

• Nahlásit
510
21.12.20 14:24

Myslím, že podobné chování pochopit nejde. Je to prostě blb. Buď ráda, že nejsi těhotná a příště si ochranu zajisti sama. Na nějaké dám si pozor nespoléhat! Alespoň ti nemusí být líto, že vztah nevyšel, chlapa, co podvádí a oplodňuje na potkání, bys stejně nechtěla.

• Nahlásit
Anonymní
21.12.20 14:25

@Fikcia já přece v ničem nepokracuju, tak proč ta sebeucta? Ja do včera nevěděla ze někoho má. Jinak sex byl fajn, měla jsem i lepší.

• Nahlásit
2443
21.12.20 14:26
@Anonymní píše:
Víte co je smutné? Ze mi přišel jako nejcestnejsi a nejhodnejsi chlap na světě :oops: takhke hezky se o mne leta nikdo nestaral. Porad tomu vlastně ani nevěřím.

Jediny štěstí je ze se v práci nemusíme vůbec potkat.

O dárku pro tu jeho partnerku jsem také premyslela, včetně o informaci ze jsem v tom, ale nechci nikomu ubližovat a ani lhát. Takže výsledek je A já prorvany Vánoce, oni šťastný spolu. Co bude dal? :mrgreen:

Na tvém místě bych řešila jen sebe, i když je to těžké, oni ať si svůj skvělý vztah vyřeší sami.

• Nahlásit
Anonymní
21.12.20 14:26

To ze se do mě udělal jsem nepochopila už vůbec, ale naštěstí je to ok. Možná je neplodnej, oni nemají děti a je jim 38. Ale to je fuk, je to pasé. Jen to nechápu ze takhle mohl riskovat.

• Nahlásit
2443
21.12.20 14:30
@Anonymní píše:
To ze se do mě udělal jsem nepochopila už vůbec, ale naštěstí je to ok. Možná je neplodnej, oni nemají děti a je jim 38. Ale to je fuk, je to pasé. Jen to nechápu ze takhle mohl riskovat.

Hlavně si nic nenamlouvej a nepřikrášluj si ho. Je to sobecký hovado. I kdyby neplodnej byl, měl by ti to říct a ne se do tebe 2× udělat, abys ty z toho byla vystresovaná. To je prostě elementární slušnost. Stejně jako vůči oficiální partnerce vzít si aspoň gumu, když už musím zahýbat, neboť jak známo při nechráněném pohlavním styku nehrozí jen otěhotnění.

• Nahlásit
2739
21.12.20 14:34

Panebože, ženský, kam na tyhle příběhy chodíte?!
Zakladatelko, to se jako vážně stalo?!
Nechápu a děkuji Bohu (nebo já nevím komu), že mě ušetřil takovýchhle situací.
To je jak z nějakého blbého filmu pro slepice na Prima Love.
Chlap, kterej šoupe bokem (a ještě k tomu bez gumy) a v domě, kde bydlí se svou dlouholetou partnerkou, ten je ke zblití :poblion:
Vyloženě chlap k pohledání. Je mi z toho zle a to se mě to ani netýká a neznám vás.
Kopni ho do zadku, deb*la jednoho sprostýho.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat