Jak jste bojovali s čajem?

1780
25.7.13 09:59

Jak jste bojovali s čajem?

Naše mala má necele 2 měsice. A doktorka mi řekla ať ji zkusím dát trochu čaje, když jsme ji řekla, že teď kojím co pul hodiny protože má žížeň. No tak jsem to včera zkusila a vubec nám nechutnal. Cucla si trošku než zjistila, že to není mlíko. Pak otevřela pusinku a všechno nám to teklo ven. Nejdřív jsme ji ho nesladila to nešlo vubec.Pak jsem trošku osladila a jen si cucla.
měli jste na to nějakej fígl? nebo bojujete taky…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21860
25.7.13 10:01

Já začala dávat jak byly ty hrozný hice někdy koncem června, začala jsem s fenyklovým, ten jí moc nejel, tak jsem koupila normálně heřmánkovej a to si vypije i 50, když má fakt žízen… Čaj s sebou beru i do lahvičky, když někam jdem a je teplo… Zkus změnit čaj, mně se ještě osvědčil BIO Roiboos bez příchutě, čistej čaj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15306
25.7.13 10:02

Nijak jsme nebojovali - žádný čaj jsme jí v tomto věku nedávali (natož abych ho takovému mrněti sladila). Max. občas stříkačkou trochu převařené vody do pusinky, ale to jen občas. Neviděla jsem problém v častém kojení, bylo to vždycky jen dočasné, krátké období.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7995
25.7.13 10:03

Já v tomhle věku dávala akorát fenyklovej kvůli prdům, z lahvičky ho nechtěl, dávala jsem ho po lžičkách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
25.7.13 10:05

Prosím tě má zřejmě růstový spurt. Takže koj, za pár dnů se to srovná.
Jinak co mají všichni proti vodě, proč se musí do dětí cpát hned čaj? :nevim: Pokud má dítě žízeň, tak si vezme i vodu, pokud nevezme, nemá žízeň.
Takhle mrňavýmu prckovi bych nic necpala a dávala prso dle potřeby, první mi při spurtu taky visel na koze co půl hodiny, ale do týdne byl klid

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pha
25.7.13 10:05

Po tom co mu nejel bylinkový, koupila jsem v lékárně ovocný dle daného měsíce mimi a to už byla jiná :-)

• Nahlásit
  • Citovat
1780
25.7.13 10:06

Já bych ji ho taky nedavala, ale doktorka řekla, že mužu tak jsem to chtěla zkusit. Mám právě ten fenyklovej.Tak uvidime. Dneska už je chladněji tak třeba ho davat nebudeme muset.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.13 10:07

Do čaje nenutit ona si na to přijde sama. Malý byl taky nečajový, ale po tom roce se rozpil. Ted bude mít 2 roky a když je horko vypije aj 2 litry 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5502
25.7.13 10:16

A vodu si nezkoušela? naše malá odmala pije čistou vodu… když jsem jí začínala dávat, tak to bylo po lžičkách a z lahvičky až později…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
25.7.13 10:17

Ja taky nechapu tu posedlost prolivat miminka cajem :nevim:
a slazenym teda uz vubec ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26552
25.7.13 10:18
@Gladys píše:
Prosím tě má zřejmě růstový spurt. Takže koj, za pár dnů se to srovná.
Jinak co mají všichni proti vodě, proč se musí do dětí cpát hned čaj? :nevim: Pokud má dítě žízeň, tak si vezme i vodu, pokud nevezme, nemá žízeň.
Takhle mrňavýmu prckovi bych nic necpala a dávala prso dle potřeby, první mi při spurtu taky visel na koze co půl hodiny, ale do týdne byl klid

Pod to se podepisuji. A když máš potřebu něco dávat, tak zkus vodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9552
25.7.13 10:36

S cajem jsme nebojovali, davala jsem cistou vodu a starsi holka byla na vode do 3 let, nez ji zacala babicka kazit stavama…

takhle malymu prcku staci kojeni, pripadne tu vodu třeba strikackou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14079
25.7.13 11:19

Nejlepší je vlažná čistá voda (mě osobně přijde nasládlá, asi jak si sama nic nesladím) a nebo když už tak sáčkový čaj pro děti. V granulovaném je spousta cukru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1780
25.7.13 11:20

Holky a že odbočím uplně. Do kdy vám přišel rodíčák když jste o něho žadali? Mě řekla že to trvá minimálně 30 dní než to zpracují. To je jako pravda…?Já na ni koukala jak tele, že jim to trvá tak dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8850
25.7.13 12:36

Taky mi ty caje kdekdo cpe, ale davam ji jen mliko, zrovna kojim co hodinu. venku jsem ji zkusila dat vodu a moc nechtela, takze prsa vitezi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama