Jak jste detem vysvětlili kde se berou děti?

56
2.6.21 08:20

Jak jste detem vysvětlili kde se berou děti?

Ahojte :mavam: jak jste svým predskolakum vysvětlili kde se berou deti, jak se dostanou do bříška a jak ven? Moje 6,5 leta dcera se o to nedávno dost zajímala a ač věděla, že tatínek ma semínko, které da mamce do pupíku a z toho v bříšku vyroste miminko, tak nedávno usoudila, ze je to blbost, ze z pupíku žádná cesta do bříška nevede, takze jsem proste nelhala a rekla, ze maminka ma vajíčka, tatínek seminka a ze to semínko se do bříška dostane buchtou a pak se také buchtu narodí. Nic víc jsem ji neřekla, jen toto a dcera to samozřejmě rekla detem ve školce a někteří rodice si stěžovali :zed: tak nevím jestli jsem to s tou otevřeností neprehnala ale ja vseobecne nejsem pro detem lhát a vymyslet si bachorky, když se vyptala, tak přiměřeně věku sdělím pravdu. Myslíte, ze jsem to přehnala? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26334
2.6.21 08:22

Nepřehnala. Je jí 6,5. Já v tom věku s holkou probírala i císařský řez :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
2.6.21 08:24

@pikola že jo? Me taky přijde, ze jsem ji zase tolik detailů neřekla, učitelce jsem rekla, ze mě mrzí, že se to někteří deti dozvěděli od mojí dcery, ze ji řeknu ať to ve školce neříká, ale ze se odmítám omlouvat za to, ze dítěti nelžu, ale cestou domu jsem začala mít pochybnosti jestli jsem ji teda neřekla preci jen vic než by vědět měla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21170
2.6.21 08:27

Tak záleží, jak jsi jí to řekla. Pokud si stěžovalo víc rodičů, tak to asi nebude tím, že jsou přecitlivělí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2974
2.6.21 08:27
@werusha píše:
Ahojte :mavam: jak jste svým predskolakum vysvětlili kde se berou deti, jak se dostanou do bříška a jak ven? Moje 6,5 leta dcera se o to nedávno dost zajímala a ač věděla, že tatínek ma semínko, které da mamce do pupíku a z toho v bříšku vyroste miminko, tak nedávno usoudila, ze je to blbost, ze z pupíku žádná cesta do bříška nevede, takze jsem proste nelhala a rekla, ze maminka ma vajíčka, tatínek seminka a ze to semínko se do bříška dostane buchtou a pak se také buchtu narodí. Nic víc jsem ji neřekla, jen toto a dcera to samozřejmě rekla detem ve školce a někteří rodice si stěžovali :zed: tak nevím jestli jsem to s tou otevřeností neprehnala ale ja vseobecne nejsem pro detem lhát a vymyslet si bachorky, když se vyptala, tak přiměřeně věku sdělím pravdu. Myslíte, ze jsem to přehnala? :nevim:

Az dostane tvarohovou buchtu na talir, to bude prekvapena :mrgreen:
Jinak cisarsky rez jsem vysvetlovala 3 letemu diteti. Ve 4 letech jsme si rikali o vaginalnim porodu. Zadne trauma z toho nema ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2434
2.6.21 08:28

Tak hlavne, at jim neprozradi, tem ostatnim detem, ze Jezisek neexistuje :zed:, to uz by te ostatni rodice asi fakt zlyncovali 8o :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.6.21 08:30

Pokud jsi ho nevzala do loznice na nazornou ukazku, jak taťka to seminko sází, tak neprehnala 8)

Co mne osobne prijde moc, je brani deti k porodum. Videla jsem zatim jen nejake fotky v bulvaru, ale prijde mi to moc. Ne kvuli zazraku zrozeni, ale spis k tomu, ze videt druheho ‚trpět‘ a nemoci mu pomoct sejme i dospeleho, natoz dite :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31311
2.6.21 08:32

Dcera se o rozmnožování zajímá tak od 3 let, má malé sourozence :lol:
Takže jste ještě dost pozadu :mrgreen:
My jí všechno popravdě a přiměřeně věku vysvětlujeme. Půjčujeme si knížky. A postupně téma sexu a menstruace pořád otevíráme.
Ps buchta je fakt hnusný označení ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.6.21 08:32
@Melodie91 píše:
Tak hlavne, at jim neprozradi, tem ostatnim detem, ze Jezisek neexistuje :zed:, to uz by te ostatni rodice asi fakt zlyncovali 8o :lol:

Jo, to je pecka vysvetlovat, kdyz 2 mesice pred Vanoci dite ze vsech stran slysi reklamy na darky a diskuze treba v radiu, co nadelite detem, rodicum a partnerovi pod stromeček :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
334
2.6.21 08:33

@werusha Promin, ale uz muj trilety syn vi, ze muz ma spermii, zenska vajicko a ze vaginou se narodi miminko ven :D Nechapu, na co konkretne si rodice stezovali…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
2.6.21 08:34
@terien píše:
Tak záleží, jak jsi jí to řekla. Pokud si stěžovalo víc rodičů, tak to asi nebude tím, že jsou přecitlivělí.

Nic drastického jsem neřekla :D a dcera ve školce podle paní učitelky rekla, ze tatínek ma semínko, ktery vloží mamince do buchty a z toho v bříšku vyroste miminko a že se pak narodi zase buchtou :lol: taky něco o tlačení pri porodu, ale o tom jsme vůbec nemluvili, dcera mi řekla, že to tlačení viděla v televizi.. a rodice si stezovali, ze je to příliš do detailů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6543
2.6.21 08:34
@werusha píše:
@pikola že jo? Me taky přijde, ze jsem ji zase tolik detailů neřekla, učitelce jsem rekla, ze mě mrzí, že se to někteří deti dozvěděli od mojí dcery, ze ji řeknu ať to ve školce neříká, ale ze se odmítám omlouvat za to, ze dítěti nelžu, ale cestou domu jsem začala mít pochybnosti jestli jsem ji teda neřekla preci jen vic než by vědět měla

Neomlouvala bych se, nemrzelo by mě to. Normální debata, že jsou rodiče sto let za vopicema, a myslej si že děti jsou blbý, a nebudou vědět co je sex do svatby je jejich blbost. Dceři si to řekla úměrně k jejímu věku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
2.6.21 08:35

@werusha zdravím, myslím že je to normální nelhát dítěti. Však každé dítko si přinese i domu pár sprostých slovíček vždy to tak je. A taky všichni nejdou a nestěžují ji. A pokud jsi to řekla takhle tak nevidím na tom nic špatného opravdu ne. Přeji mnoho sil :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
2.6.21 08:35
@Dobrej_tym píše:
@werusha Promin, ale uz muj trilety syn vi, ze muz ma spermii, zenska vajicko a ze vaginou se narodi miminko ven :D Nechapu, na co konkretne si rodice stezovali…?

Stěžovali si, ze je to příliš detailní :nevim: prý si Stěžovali rodice od 3 dětí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
334
2.6.21 08:38

@werusha A nevadilo jim to oznaceni „buchta“? Mne prijde sproste, vulgarni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat