Jak jste jedli a hubli kojením?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 14:47
Jak jste jedli a hubli kojením?

Dobrý den, chtěla bych se poradit s ženami, které samovolně hubly při kojení. Dávali jste si pozor na jídlo? Nejedly jste sladké? Pečivo?
Proč to řeším. Jsem malá 164cm a po druhém synovi jsem na váze 2 týdny po porodu 85kg- že 100kg…těhu už bylo šílené. I hodně vody. Díky tomu se mi na konci rozjela cukrovka a porodila jsem zdravé dítě ale 2 týdny před termínem. Prý už byl připraven ☺️. Co byste mi doporučili abych se netrápily, aby malý nestrádal. Ale má teď už 5 kg, ale tak stejně inmuj první syn. Dnes je jako proutek a podotýkám, že jsem sportovně založená a nemám problém se zdravým životním stylem. Ale jestli je to snad v hlavě nebo co. Běhala jsem po synovi pravidelně dokonce si koupila běžecký pás, ale možná hormony.
Myslíte, že když mi gyn. Nasadili l- thyroxin s tim, že se jim nelíbí jak jsem nabrala. A to jsem nejedla za dva. Pouze poslední měsíc jsem měla chuť na sladké. Jinak jsem měla dlouhou dobu nechuť ke všemu a zvracela jako divá.
Budu ráda za příspěvky a zkušenosti.
Hezký den :palec:

Reakce:
Alušáček
Závislačka 3831 příspěvků 13.06.19 15:13

Já jsem kojenim hubla, jedla jsem normalne, ne víc, ne za dva, ale žádnému jídlu jsem se nevyhybala. Při tom frmolu kolem miminka ani nebyl čas kdovíjak jist. Tak snad se ti podaří brzy zhubnout.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 16:45

Já nevím, frmol…miminko spí, starší je ve škole. Jdu s nimi na procházku odpoledne když si starší nehraje na zahradě. Oni oba byli spáči. Uvidím. Od porodu 15 kg za 2 týdny. Ale mám dny kdy nemám chuť na jídlo vůbec a zase dny kdy mám hlad. Hodně piju kefír a jim odtučněný tvaroh ochucený stevii nebo Granko…na kakao jsem ulítlá. Ke snídani pečivo normálně, někdy 3 palačinky…

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9522 příspěvků 13.06.19 17:20

Ten tyroxin ti nasadil aniz by ti hormony zkontroloval? Pokud mas hypofunkci, tak by to melo zabrat, ale trva to..klidne i nekolik mesicu. Zkus k tomu brat selen a chrom. Na Granko se vykasli, kup a delej si normalni kakao a doslad ho tou stevii.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9522 příspěvků 13.06.19 17:22

S tim kojenim to ma kazda jinak, nekdo po nem naopak spis pribira. Taky si do konce kojeni drzim kolem 3kil a s tema nehnu. Chute na sladke jsem porazila jen velkym mnozstvi proteinu…

Váš příspěvek
Reklama