Jak jste na tom s vánoční přípravou? Co teď děláte?

5137
23.12.20 21:15

Jak jste na tom s přípravou?co teď děláte?

Ráno jsem vstala, manžel v práci. Dala jsem živý stromeček do obýváku, holky se mnou zdobily.Pak jsem uklízela a vysála celý barák. Stihly jsme oslavit narozky starší dcery. Odpoledne jsem udělala hromadu salátu. Už si lebedí v míse. A teď si popíjíme s mužem kafíčko, pohoda, klídek. Holky přilepené k tv, samozřejmě ledové království :D Dárky mám samozřejmě zabalené, takže zítra jen obalíme rybí čtverce bez kostí :D a bude.Co vy? určitě přípravy v plném proudu. Máte vše připraveno?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
769
23.12.20 21:19

Ano, salát připraven, vánočka i cukroví upeceno, dárky zabalené, stromek ozdobený… Už jen zítra obalit řízky z kapra a udělat polévku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21046
23.12.20 21:23

Ja uz dneska padam na usta :D chlap v praci, takze vse na me. Dodelavala jsem darky (hlavne ty jedle, aby byly co nejčerstvější), delala sem salat, velky uklid celeho bytu, protoze mladsi syn si asi špatně vylozil jeziska a asi ho napadlo, ze kdyz se v chleve narodil, ze se mu bude libit v nem i nadelovat darky :mrgreen: byla jsem s detma na prochazce, omrknout stromek u nas a koupit jmeli. A ted mi jeste ani nespi dite a marne se ho snazim uspat :D jeste me ceka par drobností dodělat, az konecne ulehne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
349
23.12.20 21:23

U nás vše hotovo :mrgreen: místo kávy si dáváme pivo :lol: zítra jen obalíme řízky a rybu. Dneska jsem uklízela půl dne do nového roku nehnu ani prstem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
602
23.12.20 21:29

Už koukáme na pohádky u vínka. Dítě si lebedí pod stromkem. Zítra jen kapr a dodělat salát. Ale činnost jsem ukončila teprv před 5 minutami…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53451
23.12.20 21:31

Dodelali jsme pred hodinou br. salat a parizak. Ted se dovaruje zelnacka. Rizky jsou nalozene. Kapri kousky jsou nalozeny v mlecne lazni. Zitra pouze rybi polevku uvarit a obalit vse, udelat par chlebicku. Jinak mame hotovo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1451
23.12.20 21:32

My taky vše hotovo. Teď jsme se s chlapem navzájem ostříhali, ať nejsme na Vánoce zarostlý jak Ezop :mrgreen: a zítra už jen obalit kapra, žádný stres

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16469
23.12.20 21:34

Vánočka dnes hotová, salát hotový, klobása a maso na řízky koupeno, ja budu jist neco jiného, tak na to mam taky nakoupeno. Cukroví hotove týden, dárky zabalené cca 4dny, úklid hotový, stromeček jdu zdobit teď, čekala jsem až usne dítě. Zítra to nestihneme protože objíždíme rodiny s dárky a dělat řízky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14812
23.12.20 21:36

Já měla padla kolem šesté nebo sedmé. Úklid nehrozil, uklidila jsem o víkendu a zbytek v pondělí. Stromeček máme nazdobený víc než týden. Dnes jsem akorát udělala salát a zabalila dárky. Mám na Netflix rozkoukaný seriál, stihla jsem dnes tři díly. :mrgreen: ještě musím zabalit dva drobné dárky, na které jsem zapomněla a buď to udělám ještě dnes nebo zítra dopoledne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5161
23.12.20 21:37

Jsem překvapená, že všichni děláte salát den předem. To musí jít do lednice, ne? A není to pak zítra na večeři moc studené? Já jsem zvyklá dělat čerstvý těsně před, ať to má pokojovou teplotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
801
23.12.20 21:37

Mně zbývá doklidit ususene prádlo, vynést smetí. Zítra salát dodělat, řízky, kapr, připravit stůl. Trochu se zkulturnit😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5494
23.12.20 21:38

Pojídám linecký co upekly děti, část toho spálily, tak ty téměř nespálené ujídám
jako jinak jsou dobrý

mládenec nazdobil stromek, muž si chystá věci na salát

já byla v práci až do večera, takže už nedělám nic, jen pozoruju

outsorcing, o to zde kráčí…jeden umeje koupelnu, druhej povysává a tak dále…

vyvařovat bude zejtra chlap, maniakálně ho to baví, takže nožky nahoru a budu ujídat

8)

pak dovalí tchyně s čoklem, rozloží podložky a další nesmysle pro psa, pes začne štěkat a otravovat, tak to načnu nějaké to liguére, raděj

:roll:

nesnáším vnucování psa i s návštěvou, pes je malý, ublafaný, nevychovaný a otravný, jsem to popravdě ochotna překousnout max dvakrát ročně :cert:

tzn dnes ještě bez čokla…ten klid, ten mír…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25217
23.12.20 21:39

Válím se u noťasu, syn mi zrovna donesl kafe. Mít tu něco sladkého od alkoholu, asi bych si nalila. Dostala jsem slivovici, na tu nemám chuť.
Stromek nazdobený, salát hotový, maso jsem naložila do česneku, dělám to jen na Vánoce. Syn sedí u Pc, dcera kouká na Grinche, v originále.
Dárky nabalím zítra, mám asi 5 kousků a nějaké losy. Děcka spí tak do 12, tak bude dost času 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2506
23.12.20 21:39

Chicht, tak já jsem asi nejvíc ve skluzu :lol:
Protože po vánocích nemohu za babičkou, jedeme za tchanovci, dneska byla babička a tam jsem pekla dvě kachny. Takže jsem přijela ve 4. Zašla jsem na nákup. Zabalila ještě dva dárky, myčka, pračka sušička a párkrát dokola, uklidit koupelnu, zabalila jsem se k tchánům. Teď dělám mísu salátu a v noci ještě budu sit manželovi dárek, nestihla jsem :lol: :lol: Den zdaleka nekončí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5494
23.12.20 21:40

@bigl
u nás většinou neděláme den předem, jen se večer uvaří brambory

popravdě, jedla bych i cokoliv jiného, ten omletý salát a ryba už mě nebaaaaa

ale vaří muž, salát dělá on a MOC dobrej, tak kušuju a nic neřikam

pustí si k tomu italský 80 kový divnohity, nebo takový ty homosex písničky typu "last christmas, i gave jú máj hárt "…a je nadmíru spokojenej

a kdo jsem já abych nebyla taky, že
:mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat