Jak jste na tom s tchýní nebo skoro tchýní?

44
24.11.20 00:05

Jak jste na tom s tchýní nebo skoro tchýní?

Ahojky.. jak jste na tom se svými tchýněmi? Můj přítel měl se svou mámou fakt strašné dětství a pokaždé když o ní něco slyším mám husí kůži po celém těle. Nechápu jak jí vůbec může říkat mami. Pokaždé když přijede na návštěvu tak jsem ticho. Pozdravím a tím to končí. Myslí si o sobě že je nejlepší ale přísahám bohu že tohle není matka a už vůbec ne matka od 5 dětí. Nebavím se s ní a když jsem sama s přítelem tak na plnou hubu řeknu svůj názor že je to jen pí.. ale zároveň vím že on jí prostě bere jako rodinu protože je moc hodný.. takže mu nic nezakazuju co se týká jeho matky a stejně mě ona jen pomlouvá a nadává mi. Už fakt nevím co mám dělat protože pokaždé mám chuť jí seřvat do obličeje ale kvůli přítelovi to udělat nechci. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4950
24.11.20 00:07

A v čem je to jiné, když to stejně příteli řekneš, co si o ní myslíš. Tak to udělej, pročistí se vzduch a třeba bude dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
24.11.20 00:08
@Eli1807 píše:
Ahojky.. jak jste na tom se svými tchýněmi? Můj přítel měl se svou mámou fakt strašné dětství a pokaždé když o ní něco slyším mám husí kůži po celém těle. Nechápu jak jí vůbec může říkat mami. Pokaždé když přijede na návštěvu tak jsem ticho. Pozdravím a tím to končí. Myslí si o sobě že je nejlepší ale přísahám bohu že tohle není matka a už vůbec ne matka od 5 dětí. Nebavím se s ní a když jsem sama s přítelem tak na plnou hubu řeknu svůj názor že je to jen pí.. ale zároveň vím že on jí prostě bere jako rodinu protože je moc hodný.. takže mu nic nezakazuju co se týká jeho matky a stejně mě ona jen pomlouvá a nadává mi. Už fakt nevím co mám dělat protože pokaždé mám chuť jí seřvat do obličeje ale kvůli přítelovi to udělat nechci. :(

Já nevím, ale nikdy mě nenapadlo titulovat matku mé životní lásky dámskými orgány. Pokud je to taková zlá bytost, nestýkejte se. Nebojíš se, že vinou její nejspíš příšerné výchovy se z přítele stane její obdoba?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19569
24.11.20 00:10

Jakej šel - takovou potkal :roll:, az bude pritel mluvit o tve matce jako o píče, tak se ti to bude taky libit?
Mmch kolik ti je? Dvacet s bidou? Ze nejsi schopna vest konverzaci o lejnu u kafe s matkou, ktera vychovala tveho pritele?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
309
24.11.20 00:12

Jediné dvě slova začínající na tch? Tchoř a tchyně. :lol: a jak vzniklo slovo tchyně? Složením tchoře a svině :lol: ale jinak na svojí skoro tchyni nemůžu nadávat. A berte to s rezervou a ve srandě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
24.11.20 00:20

@Russet přítel i jeho další dva sourozenci byli spíše vychováváni jejich dědou. Takže by jsi ani neřekla že to jsou její děti. A vůbec se nebojím že by byl někdy jako ona. Klidně by se s ní nebavil ale ona je prostě jak to říct.. neskutečná. Můj přítel je strašně hodný a nedokáže být na nikoho zlý. On by se s ní nebavil ale ví právě jaká je jeho matka a kdyby se s ní nebavil tak by to bylo to nejhorší. Udělala a dělá tak strašné věci které přítelovi vadí proto vím že nikdy nebude jako ona

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
24.11.20 00:26

@Hanka1 nevychovala to je to. A bavit se s člověkem který dostal všechny své děti do exekuce. Přivedl domů chlapa který jen fetoval. S člověkem který v životě nepracoval a jediný co dělal že ty děti učil krást. Sama těm dětem kradla peníze. V životě jim nekoupila dárek k Vánocům ani k narozeninám. Nekoupila dětem brýle když je opravdu potřebovali. Jestli ti tohle přijde jako super máma tak jako. Kdyby sis s ní prostě neměla co říct protože by jsi viděla jak je z toho tvůj muž špatný z její výchovy a ona ti bez důvodně začala nadávat asi by ti také bochly nervy. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
117
24.11.20 00:28

Holky a jakou jste měli tchýni vy? Pokud jste nezažili něco podobného nemůžete soudit. To že je matka neznamená že někoho vychovala. Matka mého muže byla taky pěkná p**a a to ví i manžel. Nejdříve ho vychovávala ulice a nakonec, naštěstí, děcák. Jeho matka si ale později stále myslela, že je matka roku a nic z toho se asi nikdy nestalo. Když mého manžela přepadli a zbili do bezvědomí před naším domem, tvrdila že on to vyprovokoval, přesto že jsme měli kamerové záznamy jak ho tři chlapy zbili a okradli. Došlo to tak že to odpřísáhla u soudů a nakonec měla sama problémy. To začalo další tóčo. Když jsme si přivezli psa z útulku, volala stále policii že ho týráme. Na manžela volala policii že ji strčil ze schodů a chtěl zabít, to jsme byli s přáteli na horách. Když mi sanitka odvezla syna, pro hypoglikemcký šok, všude vyprávěla že sanitka musela přijet. Syna jsem prý zbila. Když pro něj přijela protože měl epileptický záchvat na zahradě, volala pak sociálku, že syna týrám. A mnoho dalších a dalších… Upozorňuji že jsme se s ní nestýkali. Bydlela jen ve stejném městě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19569
24.11.20 00:30

@Eli1807 tak ji k van domu nezvete, jednoduche. At pritel chodi k ni nebo se s ni styka mimo vas byt a budes mit klid…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
24.11.20 00:32
@Eli1807 píše:
@Russet přítel i jeho další dva sourozenci byli spíše vychováváni jejich dědou. Takže by jsi ani neřekla že to jsou její děti. A vůbec se nebojím že by byl někdy jako ona. Klidně by se s ní nebavil ale ona je prostě jak to říct.. neskutečná. Můj přítel je strašně hodný a nedokáže být na nikoho zlý. On by se s ní nebavil ale ví právě jaká je jeho matka a kdyby se s ní nebavil tak by to bylo to nejhorší. Udělala a dělá tak strašné věci které přítelovi vadí proto vím že nikdy nebude jako ona

To s jistotou říct nikdo nemůže, že nebude nikdy ona. Nechoď tam ty, on ať se s ní vídá, pokud mu její chování v minulosti mámu neznechutili. Je to s podivem, že na to, jak hnusně se podle tebe chovala, k ní přesto dobrovolně jde :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19569
24.11.20 00:33

@Danka.12 nema nejakou psychiatrickou diagnozu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
24.11.20 00:33

@Hanka1 my jí nezveme. Přijede prostě nečekaně a do bytu se prostě narve. Většinou to nechce ani přítel ale ani jeden jí vyhodit nechceme protože umí být vážně zlá. Nejen že příteli jen tak nadává že je čůrá. a koko. je schopná ho i zmlátit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
24.11.20 00:34

@Hanka1 nemá asi. I když bych se ani nedivila kdyby jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
24.11.20 00:35
@Danka.12 píše:
Holky a jakou jste měli tchýni vy? Pokud jste nezažili něco podobného nemůžete soudit. To že je matka neznamená že někoho vychovala. Matka mého muže byla taky pěkná p**a a to ví i manžel. Nejdříve ho vychovávala ulice a nakonec, naštěstí, děcák. Jeho matka si ale později stále myslela, že je matka roku a nic z toho se asi nikdy nestalo. Když mého manžela přepadli a zbili do bezvědomí před naším domem, tvrdila že on to vyprovokoval, přesto že jsme měli kamerové záznamy jak ho tři chlapy zbili a okradli. Došlo to tak že to odpřísáhla u soudů a nakonec měla sama problémy. To začalo další tóčo. Když jsme si přivezli psa z útulku, volala stále policii že ho týráme. Na manžela volala policii že ji strčil ze schodů a chtěl zabít, to jsme byli s přáteli na horách. Když mi sanitka odvezla syna, pro hypoglikemcký šok, všude vyprávěla že sanitka musela přijet. Syna jsem prý zbila. Když pro něj přijela protože měl epileptický záchvat na zahradě, volala pak sociálku, že syna týrám. A mnoho dalších a dalších… Upozorňuji že jsme se s ní nestýkali. Bydlela jen ve stejném městě.

Tak to je skoro psychopatka. Bála bych se, co syn po ní podědil…
Já podobnou tchýni nemám, ale taky nemám ve zvyku titulovat ženy jejich orgány. Pokud mi někdo bytostně nesedí, nestýkám se s ním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
24.11.20 00:36
@Eli1807 píše:
@Hanka1 my jí nezveme. Přijede prostě nečekaně a do bytu se prostě narve. Většinou to nechce ani přítel ale ani jeden jí vyhodit nechceme protože umí být vážně zlá. Nejen že příteli jen tak nadává že je čůrá. a koko. je schopná ho i zmlátit.

A co klíče a zámek, máte? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat