Jak jste našli milenku?

2
14.3.21 15:38

Jak jste našli milenku?

Ahoj všichni,

doma nám to delší dobu neklape v posteli, jinak je vše ostatní fajn. Napadlo mě vyzkoušet milenku, poté by se třeba vše vrátilo do normálu. Kde ale hledat? Napadla mě seznamka, ale jaká? Aby byla opravdu reálná. Další věc že nestojím o nějakou placenou společnici, ale jen o někoho, kdo to má doma třeba podobně a hledá jen odreagování od každodenního stereotypu a třeba si i popovídat..
Je mi 27 let, Praha..

Díky za názory a rady :)

PS. Prosím, aby se všichni zdrželi mravních řečí..

Příspěvek upraven 14.03.21 v 15:41

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1278
14.3.21 15:40

A ty budeš asi hodně inteligentní, když si sem dáš i svoji fotku ze? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21164
14.3.21 15:43

Chachaaaaa zašustím si jinde zadarmo, pac jsem drzgresle na privat a doma to hnedle zacne fungovat.

Uplne nejlepsi bude svěřit se manželce - hele Máňo, v sexu nam to nefunguje, ja si odskocim bokem a hnedle to bude dobrý jo?

Co to prvni resit s manželkou proč vam to v sexu nefunguje? Asi moc složitý vid?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21164
14.3.21 15:44
@Deneriss píše:
A ty budeš asi hodně inteligentní, když si sem dáš i svoji fotku ze? :mrgreen:

Zvlast pokud sem treba chodi jeho žena, nic neni nemožné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31330
14.3.21 15:44
@Bony88 píše:
Ahoj všichni,

doma nám to delší dobu neklape v posteli, jinak je vše ostatní fajn. Napadlo mě vyzkoušet milenku, poté by se třeba vše vrátilo do normálu. Kde ale hledat? Napadla mě seznamka, ale jaká? Aby byla opravdu reálná. Další věc že nestojím o nějakou placenou společnici, ale jen o někoho, kdo to má doma třeba podobně a hledá jen odreagování od každodenního stereotypu a třeba si i popovídat..
Je mi 27 let, Praha..

Zatáhla bych trošku ten pupek, na té fotce to nevypadá dobře, jistě chceš na případné milenky zapůsobit v co nejlepším světle…

A ta růžová košile…no nevím, není lepší začít vypadat jako Alfasamec? 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16021
14.3.21 15:46

Ne - doma není nic fajn. Proto s tebou tvoje žena nespí. Mimo jiné i proto, že jsi natolik bezohledný, že tě ani nenapadne že věci nejdou fajn a chceš to řešit milenkou.

Ale jsi natoik neschopný někoho sbalit, že se ptáš na emiminu.

Vřele doporočujuju dosti přehodnotit svůj dosavadní život a být o něco menší kretén.

Ale spíš na to nemáš ani odvau, ani sociální inteligenci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5015
14.3.21 15:51
@Deneriss píše:
A ty budeš asi hodně inteligentní, když si sem dáš i svoji fotku ze? :mrgreen:

Třeba se za něj někdo vydává a chce ho poškodit, nebylo by to na internetě poprvé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
589
14.3.21 16:06

Je tady diskuze, hledám milenku, nebo hledám milence, zkus to tam. Je tady i pár uživatelek, co si stěžují, že manžel nechce, nebo, že je opustil milenec. Hledej, třeba se ti poštěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3707
15.3.21 12:32

Musím konstatovat, že jako sňatkový podvodník by jsi zemřel hlady :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21164
15.3.21 12:44
@Josef_t píše:
Musím konstatovat, že jako sňatkový podvodník by jsi zemřel hlady :nevim:
:mrgreen:

Ale kdyby napsal, ze je voják na misi a potřeboval by peníze na cestu domu, tak by mu možná i tady pšenka kvetla a vydělal by si na privát…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
725
15.3.21 13:17
@Bony88 píše:
Ahoj všichni,

Je mi 27 let, Praha..

Nevím jak a kde se hledá milenka, žádnou jsem nehledala. Jdi na štestí. cz, možná budeš mít štěstí tam. No jasně placenou společnici nechceš, to by šlo do peněz. Hledáš levnější formu prostituky, to je milenka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
215
15.3.21 17:36

Člověče…ty hledáš, stejně jako všichni SVATÝ GRÁL 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26904
15.3.21 17:39

Stihnul jste si někdo tu fotku stáhnout?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 18:28
@Bony88 píše:
Ahoj všichni,

Je mi 27 let, Praha..

Jen aby ti za tu dobu stara taky neodreagovavala a neudelala dite s nekym jinym :mrgreen: :lol:. Znam osobne pripad: muz podvadel zenskou, ona se doma starala o decko, domacnost. Jenze jejhle na to prisla a nic mu nerekla. :mrgreen: Tak zacala behat v parku a tam vyhledavala chlapa se kterym by na to vlitla. A nasla- vse dobre naplanovala, ulitli spolu jednou, ona pry ma antikoncepci, samozrejme ze nemela a otehotnela. Decko se narodilo, chlap je cely stastnej, pokracuje v podvadeni, kluk je mu podobnej ( dle toho dotycna prave hledala inseminatora aby byl podobny). No holka ani n, ceka az bude kluk velky a tomu manzilkovi v***vi to nanda pekne ja talir :mrgreen:
Takze bacha na karmu, zensky taky jsou unaveny ze stereotypu. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
637
15.3.21 18:41
@Bony88 píše:
Ahoj všichni,

Je mi 27 let, Praha..

Radu nemám, ale jestli ti to v 27 už delší!!! dobu doma neklape, tak tě aspoň polituju, v 50 bych tu delší dobu neklapání možná chápal, ale v 27, to fakt nepobírám :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat