Jak jste originálně oznámily partnerovi že bude tatínek?

20.4.17 19:48

Jak jste originálně oznámily partnerovi, že bude tatínek?

Ahoj maminky či nastávající maminky. Plánujeme druhé dítko a napadá mě otázka, jak případně oznámit v budoucnu tatínkovi (nebo třeba i prarodičům), že bude to druhé vytoužené :srdce:. Jak jste originálně oznámily svému partnerovi, že bude tatínek? Hezký večer přeji. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

20.4.17 19:54

Poslala jsem mu fotku svýho břicha, na který jsem napsala ahoj tati D. nebo K.
Při druhým jsme napsali dopis, jako že ho píše první dítě, a oznamuje mu (tátovi), že bude mít sourozence.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.4.17 20:00

Naprosto nejblběji jak jsem mohla :mrgreen: bylo to nečekané a neplánované. Měla jsem zpoždění tak jsem si udělala test, ale nečekala jsem, že bude pozitivní. Byl, já v šoku, ale šťastná. Tak jsem s tím testem v ruce šla za manželem a on mi říká psala ti tvoje máma máš se stavit na cigaretu a pokecat. Tak mu říkám kouřit běž ty budeš táta a ukázala mu ten test :mrgreen: a pak jsem se bála, že dostal infarkt :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
2316
20.4.17 20:05

Vycházel mi termín okolo manželovejch narozenin, tak jsem si nakreslila tužkou na oči na ještě úplně plochý břicho dárek a když přišel domů, vyhrnula jsem si triko a řekla, že mám pro něj dárek k narozkám, ale zatim si ho nechám u sebe. Napřed si myslel, že mu dávám tetování nebo tak něco :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2316
20.4.17 20:06

@sweetpretty Ať se druhé dítko brzy zadaří :kytka: Kolik je prvnímu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14959
20.4.17 20:21

@sweetpretty asi dost blbě, řekla jsem mu to 1.4. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13961
20.4.17 20:25

Ja mu poslala zpravu at bezi shanet kocarek :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.4.17 20:26

Víš, jak si říkal, že za rok vyrazíme do Srbska? Tak přiobjednej přistýlku ;) Manžel se na mě nechápavě podíval, koho chceš ještě brát sebou :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
20.4.17 20:30

Prostřednictvím prvního dítka - koupit mu obyč tričko a na něj fixou na textil napsat BUDE ZE MĚ VELKEJ BRÁCHA nebo BUDE ZE MĚ VELKÁ SÉGRA. V naší rodině to vždy mělo obrovský úspěch i u prarodičů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3796
20.4.17 20:31

Po příchodu od lékaře manželka zvedla dva prsty do písmene „V“. No a já hned věděl, že to jsou zase dvojčata. :mrgreen: Nebylo třeba vůbec nic říkat. ;) :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
267
20.4.17 20:32

Tehotenstvi jsem zjistila 14 pred Vanocema, takze pod stromecek dostal tehotensky test. Miminko jsme planovali, ale i tak nechapal proc mu davam tuzku. A trvalo dlouho nez to pochopil. :zed: A ja si malem zalepila pusu, abych mu to behem tech 14 dni neprozradila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 20:40

Pritel me vezl k doktorovi, s tim ze pospicha a pak pojedu domu sama, po chvili jsme mu napsala sms at sakra pocka, ze mam pruser, bal se, ze mam nejakej nador nebo dalsi hroznou nemoc. Ja urvana letela do auta a hodila po nem tehotenskou prukazku a nejakej balicek s tim, ze okamzite jedem k Apolinari na velky utz (doktor nemel tak kvalitni) Mel radost. Ja sok. On uz vsem volal jak bude tata. V porodnici jsem si v cekarne hladila placatej pupek a on furt jasal a skakal kolem :mrgreen: to bylo drsny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5639
20.4.17 20:46

Ja jsem vyfotila starsi dceru s fotkou z ultrazvuku a tu fotoografii jsem zamichala mezi ostatni. A dala jsem je rodicum pod stromecek.Nasi probihali fotky a u tehle rikaji. A co jsi to pekneho nakreslila? A dcerka na to :sestricku :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 20:47
No já přemýšlela, už tak jakože dopředu, když nám to vyjde…že formou našeho synka. Že spolu natočíme třeba video. On se už těší na druhý tak bude určitě dojat. :srdce:
@Jedna babička píše:
Prostřednictvím prvního dítka - koupit mu obyč tričko a na něj fixou na textil napsat BUDE ZE MĚ VELKEJ BRÁCHA nebo BUDE ZE MĚ VELKÁ SÉGRA. V naší rodině to vždy mělo obrovský úspěch i u prarodičů.

To je skvělý nápad :palec: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 20:48
@elen-ka píše:
@sweetpretty asi dost blbě, řekla jsem mu to 1.4. :mrgreen:
:lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek