Jak jste oznámily těhotenství?

4.2.21 22:51

Jak jste oznámily těhotenství

Holky jak jste doma oznámily těhotenství? Nechci před partnera jen tak vrazit test, ráda bych něco vtipnýho, nějaké překvapení,… prosím nahoďte mi tipy :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
113
4.2.21 22:53

Co koupit nějaký dětský obleček nebo hračku a někde ji nastražit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.2.21 22:59

@KKikina hračku by si asi spletl s tou psí (ty máme fakt všude), ale obleček by šel. zkusím najít nějaký s nápisem, který by se na nás hodil. Dobrý tip, děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
4.2.21 23:01

Není vůbec zaco. a gratulace k miminku to jsou krásné zprávy ;) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
4.2.21 23:05

@mandle-v-cokolade Manžel věděl o pozitivní testu, ale v den potvrzení těhu jsem koupila rovnou dva oblečky (budeme mít dvojčátka)… Ukázala jsem mu obrázek z utz, na kterém byly dvě „děti“ (nedošlo mu to, ano byly tam krásné dva bílé flíčky), tak jsem ukázala první obleček, pak druhý a pořád nic. :lol: A pak se málem složil, když jsem poukázala na to, aby spočítal flíčky na fotce. :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
4.2.21 23:05

Stíracím losem „Čekáme miminko“ :srdce: Ideální k narozeninám, svátku, Vánocům, Valentýnu, výročí vztahu… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
4.2.21 23:09

Já si po zjištění hned začala číst, co se teď s mým tělem a s miminkem děje a byla tam i informace, že miminko je právě velké jako zrníčko červené čočky, prostě jen pár milimetrů.
Když jsem večer z práce došla domů, řekla jsem manželovi, že pro něj něco mám, doběhla jsem do spíže pro zrníčko, rozevřela před ním dlaň s čočkou a když se zeptal, co to je, řekla jsem jen “takhle velký je teď naše miminko”. :srdce:

Samozřejmě je to chlap, chvíli mu to šrotovalo a pak tomu nechtěl věřit, dokud neuvidí test, ale oznámení super a rozhodně to nečekal! Kdybych mu dala třeba obleček, tak je mu to jasný, ještě než stihnu cokoli říct. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.2.21 23:11

@taelly to je super :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.2.21 23:13
@Elea9 píše:
@mandle-v-cokolade Manžel věděl o pozitivní testu, ale v den potvrzení těhu jsem koupila rovnou dva oblečky (budeme mít dvojčátka)… Ukázala jsem mu obrázek z utz, na kterém byly dvě „děti“ (nedošlo mu to, ano byly tam krásné dva bílé flíčky), tak jsem ukázala první obleček, pak druhý a pořád nic. :lol: A pak se málem složil, když jsem poukázala na to, aby spočítal flíčky na fotce. :mrgreen: :lol:

tomu věří, mně by to si taky dlouho srotovalo než bych pochopila doktora že opravdu 2×

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.2.21 23:14

@sara-k bohužel nic speciálního nás teď něčeká a na den otců v létě to už bude dost poznat. Ale dalo by se to takhle využít pro moje rodiče. Děkuji za tip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2410
4.2.21 23:15

Já teda na tyhle trapárničky moc nejsem :lol:
Ale moje kamarádka si na břicho napsala nápis Jsem tady tati :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2024
4.2.21 23:56

Ja teda normalne ‘vrazila’ ten test, nebo tedy cekali jsme na vysledek spolu. Snazili jsme se spolu, takze jsme spolu chteli vedet, jestli se zadarilo. Moc nechapu davat to chlapovi jako darek. Jo pokud si treba udela test kdyz je chlap v praci a ten vecer mu to jeste nejak oznami, to jeste beru. Ale vedet o tom, a nekolik dni nebo tydnu to tajit, to nechapu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
517
5.2.21 00:45
@taelly píše:
Já si po zjištění hned začala číst, co se teď s mým tělem a s miminkem děje a byla tam i informace, že miminko je právě velké jako zrníčko červené čočky, prostě jen pár milimetrů.
Když jsem večer z práce došla domů, řekla jsem manželovi, že pro něj něco mám, doběhla jsem do spíže pro zrníčko, rozevřela před ním dlaň s čočkou a když se zeptal, co to je, řekla jsem jen “takhle velký je teď naše miminko”. :srdce:Samozřejmě je to chlap, chvíli mu to šrotovalo a pak tomu nechtěl věřit, dokud neuvidí test, ale oznámení super a rozhodně to nečekal! Kdybych mu dala třeba obleček, tak je mu to jasný, ještě než stihnu cokoli říct. :D

Tak tohle je asi nejhezci oznameni, co jsem cetla 🙂
Na takovy klasiky jako davani testu, nebo oblecku, boticek a podobne vubec nejsem, takze ja oznamila tehotenstvi rovnou s pocuranym testem jen co jsem vysla ze zachodu 😀 Ani to, ze nakonec cekame dvojcata jsem neoznamovala nejak vyjimecne.

Ale tohle je fakt krasny 😊 ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
319
5.2.21 02:00

Nijak jsem to neoznamovala. Věděl to hned co jsem vylezla ze záchodu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
5.2.21 11:22
@taelly píše:
Když jsem večer z práce došla domů, řekla jsem manželovi, že pro něj něco mám, doběhla jsem do spíže pro zrníčko, rozevřela před ním dlaň s čočkou a když se zeptal, co to je, řekla jsem jen “takhle velký je teď naše miminko”. :srdce:Samozřejmě je to chlap, chvíli mu to šrotovalo a pak tomu nechtěl věřit, dokud neuvidí test, ale oznámení super a rozhodně to nečekal! Kdybych mu dala třeba obleček, tak je mu to jasný, ještě než stihnu cokoli říct. :D

Tak to je skvělý nápad! Asi se nechám jednou (snad brzy) inspirovat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat