Jak jste oznamovali těhotenství rodině?

4767
21.6.20 20:51

Jak jste oznamovali těhotenství rodině?

Jakým způsobem jste oznamovali rodině že čekáte miminko? Chtěli by jsme něco fakt peckovního

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12424
21.6.20 20:55

Normálně jsme jim to řekli. Na šaškárny nás neužije

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7960
21.6.20 20:55

Budeš babička/dědeček… Někomu prostě jen čekáme dítě… Žádné trapné blbosti. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.6.20 20:56

Napsali jsme dopis jako za miminko, dávali jsme prarodičům a tetičkam a strejckům.
Ve smyslu… Ještě nevím zda budu holka nebo kluk ale toudle dobou mám 4cm, narodim se xx a budu vám říkat babi, dědo, strejdo, teto.
A samozřejmě fotka utz.

• Nahlásit
  • Citovat
953
21.6.20 20:58
@karkulka1283 píše:
Jakým způsobem jste oznamovali rodině že čekáte miminko? Chtěli by jsme něco fakt peckovního

A to uz se nedla zmenou statusu na facebooku, nebo fotka z ultrazvuku na instagramu? Jestli chcete neco peckovniho, najdete nejakeho cernocha, prijed s nim za vasima, a rekni, ze ses s tim predchozim rozesla, ze toto je tvuj novy pritel z Ugandy a ze s nim cekas dvojcatka.

Příspěvek upraven 21.06.20 v 20:58

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3657
21.6.20 20:58

Normalne jsme to vsem rekli, nechapu, proc z toho delat divadlo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.6.20 21:00

Manzel to hned zavolal svym rodicum hned 2. den co jsem mu to oznamila. Nijak to se mnou nekonzultoval. Tohle hrani si na neco duletiteho kdyz na svete se rodi tisice deti kazdy den je pry desna kravina. Taky jsem si myslela ze to reknem nejak hezky. Takze jsem pak prisla ke svym rodicum a rekla. Mami, tati, jsem tehotna. Mamka rekla ze to si snad delam srandu. Hotovo.

• Nahlásit
  • Citovat
5153
21.6.20 21:05

Nejlepší to bylo potřetí, to jsme všechny museli přesvědčovat, že si neděláme srandu :palec: U prvního dostal taťka do obálky fotku z ultrazvuku k narozeninám, což byl vrchol naší kreativity, ale spíš jen proto, že to časově tak nějak vyšlo. Druhé jsme oznámili normálně - pozor všichni, čekáme miminko. Bylo to myslím na nějaké rodinné akci, abychom to zfoukli jedním vrzem :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19232
21.6.20 21:08

Tchánovcům nijak, tchán to poznal snad dřív než já :think: a našim normálně tyhle šaškárny mi přijdou trapný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3338
21.6.20 21:09

Dostali k Vánocům fotku z ultrazvuku. Všichni důležití (prarodiče, praprarodiče)

Nevěřili až do nějakého pátého měsíce. Mysleli, že jsem jen chtěla ušetřit za dárky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1089
21.6.20 21:09

Nic extra, prostě jsme všem poslali fotku ultrazvuku. Akorát tchýni a babi jsme to byly oznámit osobně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7025
21.6.20 21:10

Ahoj, nedelali jsme z toho drama ale chtěla jsem něco.. nevím no :) tak jsem objednala stírací los pro každého, dali do pracek a bylo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
953
21.6.20 21:11
@SlečnaDahlia píše:
Dostali k Vánocům fotku z ultrazvuku. Všichni důležití (prarodiče, praprarodiče)Nevěřili až do nějakého pátého měsíce. Mysleli, že jsem jen chtěla ušetřit za dárky.

Ale usetrilas ne? Tedy z kratkodobeho hlediska. Nevim, ale ja bych jim ty darky radsi koupil. Nakonec to vyjde levneji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7960
21.6.20 21:11
@SlečnaDahlia píše:
Dostali k Vánocům fotku z ultrazvuku. Všichni důležití (prarodiče, praprarodiče)Nevěřili až do nějakého pátého měsíce. Mysleli, že jsem jen chtěla ušetřit za dárky.

Pokud tam skutečně nic jiného neměli, tak je to víc než trapné :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
223
21.6.20 21:15

Vytvořily jsme křížovku, kde jako tajenka vychazelo, že čekáme miminko :lol: mělo to fakt úspěch, teda aspoň se tak všichni tvářili a chtěli si to nechat na památku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama