Jak jste po rozvodu opět získaly důvěru k mužům?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 11:10
Jak jste po rozvodu opět získaly důvěru k mužům?

Ahoj ženy, rozvádím se (nevěra manžela dlouhodobě) a co se kolem mě děje, je děs. Například jeden den si známý přidá na FB romantický fotky s manželkou v očekávání a druhej den ho najdu na Tinderu, že hledá sex. Známá má 2 milence, oba ženatí, vydržují si jí a to není žádná krasavice. Měla jsem od odchodu manžela pár románků, pak mi došlo, že jeden vyloženě jen potřeboval převoznici, druhý sliboval hory doly, plány do budoucna a pak si to rozmyslel, třetí byl zadaný, zapomněl se zmínit. Ty seznamky jsou kapitola sama pro sebe, našla jsem tu pár ženatých mužů z našeho města a je mi z nich zle. To jim nevadí, že je tam může kdokoliv vidět? Co na to manželka a děti? Fakt jsem už znechucená. Nechci opakovat tu bolest, co mi způsobil manžel, tak budu snad radši sama. Jak jste to překonali vy, co vás taky partner podváděl, máte důvěru v muže?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 01.05.18 11:14
@Anonymní píše:
Ahoj ženy, rozvádím se (nevěra manžela dlouhodobě) a co se kolem mě děje, je děs. Například jeden den si známý přidá na FB romantický fotky s manželkou v očekávání a druhej den ho najdu na Tinderu, že hledá sex. Známá má 2 milence, oba ženatí, vydržují si jí a to není žádná krasavice. Měla jsem od odchodu manžela pár románků, pak mi došlo, že jeden vyloženě jen potřeboval převoznici, druhý sliboval hory doly, plány do budoucna a pak si to rozmyslel, třetí byl zadaný, zapomněl se zmínit. Ty seznamky jsou kapitola sama pro sebe, našla jsem tu pár ženatých mužů z našeho města a je mi z nich zle. To jim nevadí, že je tam může kdokoliv vidět? Co na to manželka a děti? Fakt jsem už znechucená. Nechci opakovat tu bolest, co mi způsobil manžel, tak budu snad radši sama. Jak jste to překonali vy, co vás taky partner podváděl, máte důvěru v muže?

to by mě samotnou zajímalo..spíš jak znovu v něco věřit..ve vztah atd…i já jsem tak nějak rezignovala a přestala jsem věřit..o znechucení nemluvím ani

Sany80s
Kelišová 6629 příspěvků 01.05.18 11:16

Já důvěru v muže nemám, v podstatě neznám žádného, který by za určitých okolností nepodlehl, byť třeba neplánovaně.
Byly doby, kdy bych to do některých neřekla, a pak jsem se přesvědčila, že když je holka dostatečně hezká a šikovná, tak fakt neodolá i ten, do kterého by to člověk neřekl a vztah má funkční a spokojený.
Svůj vlastní vztah beru tak, že nám to funguje, manžel se chová fakt bezvadně, takže nepátrám a nemám ani indicie.
Jestli někdy někde využil příležitosti, tak o tom nevím a dokud to funguje po všech ostatních stránkách, tak je mi to i jedno. Ale já nejsem zrovna žárlivá.

lalalyla
Kecalka 495 příspěvků 01.05.18 11:19

Sice to nebylo manzelstvi, ale dlouholety vztah a nastesti bez deti, ale rozumim ti. Zrovna vcera jsem se o tom bavila s mamkou, ze radsi budu sama, nez znovu zazit tu bolest a zklamani. Hlavne taky neverim, ze vubec existuje muz, ktery by nepodvedl.

ivašot.
Kelišová 6757 příspěvků 01.05.18 11:32
@Sany80s píše:
Já důvěru v muže nemám, v podstatě neznám žádného, který by za určitých okolností nepodlehl, byť třeba neplánovaně.
Byly doby, kdy bych to do některých neřekla, a pak jsem se přesvědčila, že když je holka dostatečně hezká a šikovná, tak fakt neodolá i ten, do kterého by to člověk neřekl a vztah má funkční a spokojený.
Svůj vlastní vztah beru tak, že nám to funguje, manžel se chová fakt bezvadně, takže nepátrám a nemám ani indicie.
Jestli někdy někde využil příležitosti, tak o tom nevím a dokud to funguje po všech ostatních stránkách, tak je mi to i jedno. Ale já nejsem zrovna žárlivá.

Vidím to hodně podobně. Za nikoho už bych ruku do ohně nedala, bohužel

elpiska
Závislačka 2603 příspěvků 01.05.18 11:36

Po rozvodu jsem měla pár známostí, ta poslední byla jen samá lež a faleš a dost se mnou zamávalo, když jsem to zjistila. A zamávalo to tenkrát i mou vírou v muže. Ale pak jsem poznala svého chlapa. Oba máme ledaco za sebou a věřím, že to má podobně jako já, že je rád, že jsme se našli a že si rozumíme. O jeho věrnosti ale raději nepřemýšlím. Nepodezírám, nekontroluji a doufám, že náš vztah vydrží. Jsme stejného věku a jsme spolu už mnoho let.

Martha03
Kecalka 491 příspěvků 01.05.18 11:58

Nepaušalizovala bych. Zklamání přichází jak od můžu tak i od žen. Tedy jsou i chlapy, kteří to mají stejné jako ty. Nevěra manželky a také hledají víru, že mohou najít jinou, která bude věrná. Základ je mít pozitivní přístup, negativní m přístupem se budeš jen ujistovat, že jsou všichni takový a nikdy se neotevres tak, aby jsi našla někoho normálního nebo naopak v případném vztahu budeš podezrivava…
Ano v dnešní době se na to přijde rychleji s nástupem technologií, ale to neznamená že už není žádný normální muž nebo žena.

Phenomene
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 12:08
@Martha03 píše:
Nepaušalizovala bych. Zklamání přichází jak od můžu tak i od žen. Tedy jsou i chlapy, kteří to mají stejné jako ty. Nevěra manželky a také hledají víru, že mohou najít jinou, která bude věrná. Základ je mít pozitivní přístup, negativní m přístupem se budeš jen ujistovat, že jsou všichni takový a nikdy se neotevres tak, aby jsi našla někoho normálního nebo naopak v případném vztahu budeš podezrivava…
Ano v dnešní době se na to přijde rychleji s nástupem technologií, ale to neznamená že už není žádný normální muž nebo žena.

Presne tak. S timhle pristupem si budes naopak do zivota lakat ty vadne kusy. A kdyz to nahodou vadny kus nebude, tak ti to zase nedopadne, protože tomu sama nebudes verit a nepujdes do toho naplno.

No ono uz zni tak nejak mezi radky, ze zakl. se upina na to, ze musi mit nutne vztah a rovnou s princem na bilem koni :P

cecetka
Kelišová 7486 příspěvků 01.05.18 12:08
@Anonymní píše:

Jeste nejsi rozvedena a uz jsi mela par romanku? Co myslis, ze ti chlapi asi od vdane-nerozvedene chteli? :nevim:

Myslim, ze by ses mela nejprve vyrovnat s touto casti zivota, ukoncit radne manzelstvi, ujasnit si co dale chces a teprve pak hledat noveho partnera do zivota.
Asi se pohybuji ve svete sci-fi, ale v mem okoli „kamen cihlu fakt ne..pe“ :oops:

cecetka
Kelišová 7486 příspěvků 01.05.18 12:10
@lalalyla píše:
Sice to nebylo manzelstvi, ale dlouholety vztah a nastesti bez deti, ale rozumim ti. Zrovna vcera jsem se o tom bavila s mamkou, ze radsi budu sama, nez znovu zazit tu bolest a zklamani. Hlavne taky neverim, ze vubec existuje muz, ktery by nepodvedl.

Mozna jsem naivni, ale ja v partnerskou vernost verim.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 12:14

@cecetka Nejsem rozvedená, rozvod se táhne a už dlouho spolu nežijeme, on bydlí s ní, já sama, manželé jen na papíře, tak proč bych nemohla někoho hledat. Zkusím pozitivnější přístup, ale teď mi to připadá spíš jako naivní přístup…

cecetka
Kelišová 7486 příspěvků 01.05.18 12:20

A musis nekoho mit za kazdou cenu? Chapu, ze samota tizi, sama jsem byla nekolik let bez partnera. Ale nekdy je to i lepsi nez se otravovat s tim nepravym.

Amity
Kecalka 162 příspěvků 01.05.18 12:33
@cecetka píše:
Jeste nejsi rozvedena a uz jsi mela par romanku? Co myslis, ze ti chlapi asi od vdane-nerozvedene chteli? :nevim:Myslim, ze by ses mela nejprve vyrovnat s touto casti zivota, ukoncit radne manzelstvi, ujasnit si co dale chces a teprve pak hledat noveho partnera do zivota.
Asi se pohybuji ve svete sci-fi, ale v mem okoli „kamen cihlu fakt ne..pe“ :oops:

Chtěl jsem napsat to samé. Bez vyřešené minulosti?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 12:36

@cecetka teď chci být nějakou dobu sama, ale ne až do důchodu, jsem relativně mladá. Život bez lásky mi přijde jako zpackaný život a v manželství jsem si jí moc neužila, ale asi na to nesmím tak tlačit, to je fakt.

Phenomene
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 12:41
@Anonymní píše:
@cecetka teď chci být nějakou dobu sama, ale ne až do důchodu, jsem relativně mladá. Život bez lásky mi přijde jako zpackaný život a v manželství jsem si jí moc neužila, ale asi na to nesmím tak tlačit, to je fakt.

To co delas, je normalni prubeh. Potreba se nejak vyrovnat ex, utvrdit se v tom, ze jsi chtena, uzit si zameskane…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Stane se ještě větším miláčkem? Předseda Senátu Kubera přednese novoroční projev!

Čerstvě zvolený předseda Senátu Jaroslav Kubera se toho ani trochu nebojí!... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >