Jak jste pocítili náhlý pokles krevního tlaku?

Anonymní
2.5.21 11:52

Jak jste pocítili pocity náhlého poklesu krevního tlaku?

Holky jak jste která z vás pocítili náhlý prudký pokles krevního tlaku? Mě polil pot na zádech a krku a najednou mi začlo silně ale dost silně bzučet v uších a strašně se zatmívat před očima až jsem si myslela že to semnou sekne. A cítila jsem se jako bych nebyla přítomna ve svém těle (odhmotněna nebo jak to nazvat) jako bych necítila dotyky a tak jako bych se ztrácela. Měla jste to některá z vás taky někdy? Naštěstí to semnou nesklo a po chvilce to odeznělo a co vy? A jak to dopadlo, nesklo to s váma?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
953
2.5.21 12:18

Mě se udělá vždycky mlha před očima, točí se mi hlava a je mi jakoby na zvracení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5801
2.5.21 12:27

Já nepoznám náhle snížení tlaku. Jak víte, že to je zrovna snížený tlak? Máte u sebe v tu chvíli nějaký měřící přístroj?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1133
2.5.21 12:41
@Anonymní píše:
Holky jak jste která z vás pocítili náhlý prudký pokles krevního tlaku? Mě polil pot na zádech a krku a najednou mi začlo silně ale dost silně bzučet v uších a strašně se zatmívat před očima až jsem si myslela že to semnou sekne. A cítila jsem se jako bych nebyla přítomna ve svém těle (odhmotněna nebo jak to nazvat) jako bych necítila dotyky a tak jako bych se ztrácela. Měla jste to některá z vás taky někdy? Naštěstí to semnou nesklo a po chvilce to odeznělo a co vy? A jak to dopadlo, nesklo to s váma?

Přesně tohle se mi stalo v těhotenství v autobuse a probrala jsem se až mě ostatní zvedali ze země.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
953
2.5.21 13:09
@Uslava píše:
Já nepoznám náhle snížení tlaku. Jak víte, že to je zrovna snížený tlak? Máte u sebe v tu chvíli nějaký měřící přístroj?

Tak já ho mám nízký prakticky pořád (už někdy od puberty) a když mi klesne náhle tak to poznám podle toho co jsem psala. Musím si vždy sednout nebo lehnout. Tlakoměr doma nemám, ale tchýně jo tak měřím u ní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
2.5.21 13:42

Jj, cerny mzitky pred ocima, ledovej pot, nekdy na zvraceni, motolice, odezni to, kdyz si sednu, cerstvy vzduch, neco maleho zakousnout a napit. Ale spis prevence. Ja to mivala rano, nalačno, ve vydejchanym autobusu treba :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
143
2.5.21 14:09

Jo, mám to podobné, klasika - dělá se černo před očima, hučení v uších, nevolno. upadla jsem jenom jednou, když to byl fakt fofr, jinak si vždycky stihnu sednout a zvednout nohy /někdy musím bohužel i na ulici :lol: /

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.5.21 15:54

Přesně, jak je tu mnohokrát popisováno. Tmavé mžitky, hučení v uších atd. Z dětství mám naučené dát hlavu na hruď, když to nepomůže, sednout si, případně nohy nahoru.

Stalo se mi na střední jednou, že jsem omdlela. Pak mě učitelka pořád hlídala a doporučovala mi, ať i na WC s někým chodím. :roll:

Mně by zajímalo, jak lidé s nízkým tlakem fungují. Mně třeba zaměstnavatelé dávali i dýchnout a taky test na drogy a ještě se divili, že je negativní. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat