Jak jste poznali, že je Vám muž nevěrný?

Anonymní
24.10.19 22:28

Jak jste poznali, ze je vam muz neverny?

Ahoj, dotaz uz plyne z nazvu. Mam partnera ci uz mi jedno neverny byl. Ale překousla jsem to. Pritel chodi na cas do práce i z práce. Nema v práci zadny zensky. Myslím, ze uz se celkem srovnal co cekame mimi. Jsem na rizikovem takze jsme furt i spolu. I kdyz jsem chodila do prace, prospal den. Tamto se stalo v dobe, ze jsme travili cas na disco atd. Uz dlouho jsme nikde ani nebyli. Ale zajima me, jak jste prisli na neveru muzi vy? Delali to nejak napadne? Ze jste to proste poznaly? Jak? Partner nikam nechodi takze jsem uz i v klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24.10.19 22:34

Šestý smysl :nevim: ale pravdu jsem se dozvěděla až za skoro rok. Měli jsme společné přátelé a slečna si pustila pusu na špacír :lol: Pak už jsem na ex přitlačila víc a on se přiznal ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1128
24.10.19 22:35

To je zase čeština…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.10.19 22:35

Šestý smysl. Věděla jsem, že je něco špatně…i když všechno bylo ok ve vztahu. Pak jsem už byla hodně nervózní, vlezla mu do mobilu a bylo to… tenkrát se bičoval, okamžitě to ukončil… od té doby (cca 5let) se snaží mi dokazovat jak mě miluje. Když jsme se o tom po čase bavili, tvrdí, že si uvědomil, o co by mohl přijít, a že to už nikdy neohrozí. Máme už dvě děti, je vážně skvělý chlap, dává mě i dětem všechno. Takže nestresuj, ženská :srdce: chybu může udělat každý :hug:.

• Nahlásit
  • Citovat
1240
24.10.19 22:45

U ex, zacal si pestovat vousy, ikdyz se holil jen kdyz mu vyrasil chloupek, zacal se vonet parfemem ikdyz vzdy jen sprej, furt se vymlouval ze ma na vs cviceni, prestal mi rikat miluju te, lasko apod, chodil s mobilem vsude, furt na nem visel.no praskl mi to jeden jeho kamos kdyz byl opilej. Rano mel v aute sbalene veci ano i tak jsem byla blba ze sem mu to nenechala za dverma, rekla jsem ze mu dam klice od auta za klice od bytu a byl klid… byla to moje prvni velka laska, takze docela sok a depky, ted si obcas naposem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.10.19 22:58
@Anonymní píše: Šestý smysl. Věděla jsem, že je něco špatně…i když všechno bylo ok ve vztahu. Pak jsem už byla hodně nervózní, vlezla mu do mobilu a bylo to… tenkrát se bičoval, okamžitě to ukončil… od té doby (cca 5let) se snaží mi dokazovat jak mě miluje. Když jsme se o tom po čase bavili, tvrdí, že si uvědomil, o co by mohl přijít, a že to už nikdy neohrozí. Máme už dvě děti, je vážně skvělý chlap, dává mě i dětem všechno. Takže nestresuj, ženská :srdce: chybu může udělat každý :hug:.

A jinak krom mobilu se choval normalne? Byval doma bo odchazel?

• Nahlásit
  • Citovat
13403
24.10.19 23:19

Taky 6 smysl. Choval se jinak. Castecne jakasi lhostejnost vuci me osobe, obcas v myslenkach jinde. Nekteri meli dokonce tu drzost o ni mluvit, ale samozrejme ji vzdy vykreslili jako dobrou kamaradku. Jini se zase zamotali do vlastnich lzi, kdyz pozapomeli, jakou vymluvou zakryli jiste nesrovnalosti.

Ale celkove jsem proste citila nejakou zmenu v nasem vztahu, ktera se nedala presne definovat. Citila jsem, ze je neco jinak a bylo.

To se ovsem tezko aplikuje na jednorazovky. U jednorazovky se to pozna asi jedine tak, ze najdes nejaky inkriminujici dukaz, chlap se sam prokecne nebo nesikovne zalze nebo ho nekdo napraska.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.10.19 23:51
@Anonymní píše: Šestý smysl. Věděla jsem, že je něco špatně…i když všechno bylo ok ve vztahu. Pak jsem už byla hodně nervózní, vlezla mu do mobilu a bylo to… tenkrát se bičoval, okamžitě to ukončil… od té doby (cca 5let) se snaží mi dokazovat jak mě miluje. Když jsme se o tom po čase bavili, tvrdí, že si uvědomil, o co by mohl přijít, a že to už nikdy neohrozí. Máme už dvě děti, je vážně skvělý chlap, dává mě i dětem všechno. Takže nestresuj, ženská :srdce: chybu může udělat každý :hug:.

Mužu se zeptat? I přes tu jeho snahu, věřila jsi mu? Neměla jsi tendence podezírat a vidět věci třeba jinak než jsou? Takové ty pocity nejistoty, co když zas něco a furt mít potřebu byt ve střehu?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.10.19 01:05

Bývalý přítel si začal brát mobil do koupelny, byl na něj najednou hrozně haklivy. Tak jsem se jednou podívala. Ani si moc nespal popel na hlavu, spíš asi čekal jestli mu to vyjde a já byla jen výplň do postele. Pak mi Teda tvrdil jak mě děsně miluje, ale když jsem mu řekla ať to tedy hned ukončí, tak to nešlo, takhle hned. Jo, byla jsem mladá a naivní. A trochu blbá :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.10.19 05:21
@Anonymní píše:
Mužu se zeptat? I přes tu jeho snahu, věřila jsi mu? Neměla jsi tendence podezírat a vidět věci třeba jinak než jsou? Takové ty pocity nejistoty, co když zas něco a furt mít potřebu byt ve střehu?

Ja to tak mela a bohuzel jeste furt mam, toho se asi nikdy nezbavim. Furt to ve me bude. I kdyz ted cekame mimi, jsme stastni, stale se milujem. Obcas si neodpustim nejakou poznámku.. Jenze.. Ale ujistuje me, ze uz takovej neni a vim, ze mi tu lasku dava. Duvera ale uz nikdy nebude na 100%. Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
389
25.10.19 07:45

Našla jsem velmi blbou náhodou důkaz v notebooku. A nějakou dobu jsem měla „divný pocit“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22763
25.10.19 07:59

Jsi těhotná, jste spolu tak se v tom nevrtej a nehledej jestli není. Nebo chceš zůstat sama? Nehledej problémy kde nejspíš nejsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.10.19 18:42
@pikola píše:
Jsi těhotná, jste spolu tak se v tom nevrtej a nehledej jestli není. Nebo chceš zůstat sama? Nehledej problémy kde nejspíš nejsou.

No nehledam nic ale blizi se mu chlastacka v praci a kdyz pije tak proste on v momemte ztraci kontrolu a nepamatuje si co dela, neni zvyklej pit a jak se to blizi tak se bojim aby zas neprislo to co kdysi. A nemuzu mu zakazat aby tam nesel. Jednou se stalo a od ty doby mam proste strach. A znam zensky, se zacnou kolem dotycnyho motat a chlapi jsou v tomhle proste smejdi…

• Nahlásit
  • Citovat
1240
25.10.19 18:56
@Anonymní píše:
No nehledam nic ale blizi se mu chlastacka v praci a kdyz pije tak proste on v momemte ztraci kontrolu a nepamatuje si co dela, neni zvyklej pit a jak se to blizi tak se bojim aby zas neprislo to co kdysi. A nemuzu mu zakazat aby tam nesel. Jednou se stalo a od ty doby mam proste strach. A znam zensky, se zacnou kolem dotycnyho motat a chlapi jsou v tomhle proste smejdi…
no to bych fakt chtela chlapa co kdyz chlasta tak ztrati kontrolu 8o no ty kokety jsou peklo, taky mi jedna ex oblbovala na party, ja bych rekla ze ti neni prijemny ze tam jde a treba sam reknw ze bude doma. Muj je teda extra introvert, tak na zadny chlastacky nechodi, ikdyz mu kolikrat rikam at jde, jede, ze pujdu taky nekam, ne proste doma gauc a ntb, ani si ho nedovedu predstavit ze honi zensky a nebo ze po nen nejaka jede :D on by hned spustil ty svy kecy a to by utikala..udleej si zkraslovaci vecer s kamoskou az tam bude, puste si nejakou extra blbou komedii a uvidis ze ten vecer utece, hlavne nepisit, nevyzvidat, nečmuchat, nezakazovat
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.10.19 19:12
@Peggy54 píše:
no to bych fakt chtela chlapa co kdyz chlasta tak ztrati kontrolu 8o no ty kokety jsou peklo, taky mi jedna ex oblbovala na party, ja bych rekla ze ti neni prijemny ze tam jde a treba sam reknw ze bude doma. Muj je teda extra introvert, tak na zadny chlastacky nechodi, ikdyz mu kolikrat rikam at jde, jede, ze pujdu taky nekam, ne proste doma gauc a ntb, ani si ho nedovedu predstavit ze honi zensky a nebo ze po nen nejaka jede :D on by hned spustil ty svy kecy a to by utikala..udleej si zkraslovaci vecer s kamoskou az tam bude, puste si nejakou extra blbou komedii a uvidis ze ten vecer utece, hlavne nepisit, nevyzvidat, nečmuchat, nezakazovat

No tak zakazat to vylozene nechci, at jde, pak budou jiny starosti s prckem a da se rict bude to jeho posledni party nez se to narodi. Kor kdyz jsme nikde nebyli ani nepamatuju, chapu ze se chce pobavit. On me utvrzuje, ze uz by to neudelal.. Mame vztah skvelej, jenze ten alkohol :roll: to ti zavidim, takovejhle byl muj ex taky, ten i kdyz sel pit, tak to umel a hlavne se o nej zadna nezajimala. Krasavec to vazne nebyl spis naopak :lol: ja prave premejslim, ze bych taky nekam sla, samozrejme bych nepila ale bejt doma tak bych moc premejslela nad tim.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama