Jak jste poznaly, že Váš drobeček je zralý na velkou postel?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Verunczee
Stálice 71 příspěvků 29.01.19 20:24
Jak jste poznaly, že Váš drobeček je zralý na velkou postel?

Ahojte maminky, chtěla jsem se zeptat kdy a jak jste poznaly že vás maly miláček, už by měl mít svoji postel. Nás syn 18.mesicu spí ještě v postýlce s oddelanymi spruslemi, aby mohl kdykoliv k nám v noci. Teď se začal čím dál častěji stěhovat k nám do postele a mému chlapovi se to už moc nelíbí. Samozřejmě, že chápeme, že potřebuje být s námi či nás cítit, ale nemáme s chlapem ani už tzv soukromí na naše povídání ;). Děkuji za odpovědi

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Micaella22
Zasloužilá kecalka 911 příspěvků 29.01.19 20:29

… ze v roce a ctvrt zacla postel prelezat :lol: spala u nasich, postel samozrejme s matraci uplne dole, najednou zaclo neco mlatit do dveri. Mama mela malem smrt :lol: tak ma svoji se zabranou. Ted pred 3. rokem zacala lezt k nam :( nikdy v posteli s nami byt nechtela… soukromi taky nemame

Aspera
Generální žvanilka 21635 příspěvků 29.01.19 20:29

Když zkusily děti z postýlky poprvé vylést, tak šly do velké.

Hoa Mai
Kelišová 6000 příspěvků 19 inzerátů 29.01.19 20:36

@Verunczee U nás tak někdy mezi rokem a půl, rokem a třičtvrtě. U staršího to bylo dáno tím, že uvolňoval postýlku mladšímu sourozenci, u mladšího to zase vyřešilo stěhování - do nového bytu nové postele. Nicméně pokud je tvůj problém to, že se k vám syn stěhuje, tak ten velkou postelí nevyřešíš. Za námi starší syn dlouho po přestěhování do velké postele teprv chodit začal, mladší chodil a stále chodí z jakékoliv postele.
P.S. buďte rádi, že k vám chodí jedno. S námi spí jedno furt, další dvě se k nám přesouvají během noci a někdy přijde i pes. V posteli šířky 160cm je to celkem maso :-D

Travelerka
Kecalka 160 příspěvků 29.01.19 20:38

Měla jsem postýlku bez bočnice přiraženou k naší manželské posteli a malá si mohla přelézt k nám nebo zpátky k sobě , když chtěla. V jejich dvou letech jsme se stěhovali z bytu do domku a dostala svůj pokoj se jménem na zdi nad svou novou velkou postelí. Sama si řekla, že chce spát ve svém pokojíčku a od té doby tam spí. Podle mě se jí zalíbilo, že to je jen její místo, a že tam má napsané to jméno. Každému ho totiž ukazuje.

Payus
Kecalka 471 příspěvků 29.01.19 20:38

V roce a pul, zacal prelezat. Hned mel klasickou, bez zabrany. U postele periny, aby padl do mekkyho kdyby nahodou…samozrejme poprve zuchnul az kdyz jsme dali periny pryc :mrgreen:

warita
Echt Kelišová 9368 příspěvků 3 inzeráty 29.01.19 20:46

moje 2 leta spis v mimi postylce a jeste par mesicu to tak chci nechat. Mozna v lete koupime normalni postel.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 20:50

Nepoznala. Nemam rada drobecky v posteli

lampicka11
Závislačka 3544 příspěvků 5 inzerátů 29.01.19 20:52

Dcera… V létě měla mít 2 a na jaře začla vylézat a nikdo ji tam neudržel…byl to horor pak uspávat. Pokud nevylézá nechat v postýlce. :mavam: Šla pak do klasické…bez bočnice…asi jednou spadla…no spíš se převalila …jako by sesunula…vlezla nahoru a spala dál. Klasika…polštáře radši pod postelí. Teď spí od 5ti let na palande…měla jsem hrůzu…ale v pohodě

Příspěvek upraven 29.01.19 v 20:54

Slečna Ferka
Extra třída :D 10244 příspěvků 29.01.19 20:53

Dcera byla v postýlce docela dlouho. Nevylézala, pak měla šprušle pryč, ale byla jsem ráda, že spí a nespadne… Asi ve třech letech šla na velkou postel se zábranou, protože už se blbě vešla. Ale teda Tvůj problém jsem neměla: s dcerou s posteli se mi spí blbě, a jí se mnou taky (odmala), takže to nepraktikujeme.

unuděná
Kelišová 5918 příspěvků 1 inzerát 29.01.19 20:56

Tak pro me fakt,ze z male postylky nevylezou,bylo plus,nikoli minus :mrgreen: Syna jsem tam udrzela do 2,5let,dceru dokonce do 3,5.Ja jsem totiz hrozne pohodlny clovek,takze kdyz mi dite prijde do postele,uz tam zustane,zadne odsuny se nekonaji.No a ve veku rekneme 18m+ uz fakt neni zadouci,aby dite spalo s rodici..Takze na me z postylky vzdy zavolali,ja prisla,pomazli­la,znovu ulozila a odesla spat do sveho.Ale jeje fakt,ze zadne pokusy o prelezeni sprusli se u nas nekonaly,vetsinou zacali plakat jeste nez vstali ;) no a taky je fakt,ze i kdyz jsem je takhle pekne ucila spat ve svem,tak to stejne bylo k rdu,protoze ted (4 a 6,5) stejne nad ranem casto prijdou k nam do postele,tedy alespon ta mladsi :P

lampicka11
Závislačka 3544 příspěvků 5 inzerátů 29.01.19 20:57
@Verunczee píše:
Ahojte maminky, chtěla jsem se zeptat kdy a jak jste poznaly že vás maly miláček, už by měl mít svoji postel. Nás syn 18.mesicu spí ještě v postýlce s oddelanymi spruslemi, aby mohl kdykoliv k nám v noci. Teď se začal čím dál častěji stěhovat k nám do postele a mému chlapovi se to už moc nelíbí. Samozřejmě, že chápeme, že potřebuje být s námi či nás cítit, ale nemáme s chlapem ani už tzv soukromí na naše povídání ;). Děkuji za odpovědi

Jinak my aby jsme měli „klid“ tak jsme dávali víčko od skleničky na zavřenou kliku :lol: jinak to nešlo ..dcera chodila dlouho…asi do 4let bála se tmy i s lampickiu :nevim:

Uživatel je onlinepodaji
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 2 inzeráty 29.01.19 20:58

Jakmile jsem zjistila že jsem podruhé těhotná. To bylo v září. V únoru už měl malý novou velkou postel a pomalu jsme ho na ní učili. Bohužel se nepovedlo teď s námi spí oba. 3 roky a druhý 7 měs. O nějakém soukromí nemůže být řeč. No co ještě chvíli to vydržíme :mrgreen: :mrgreen: ale v 15 už je fakt stěhuju :mrgreen:

Kriss Tina
Echt Kelišová 7636 příspěvků 29.01.19 21:23

Syn spal v dětské do 3 let, ale měl odmontovanou jednu stranu tak mohl kdykoliv vylézt a zalézt zpátky a taky to hlavně bylo tím že do té doby neměl vlastní pokoj a do místnosti by se velká postel nevešla.

Verunczee
Stálice 71 příspěvků 29.01.19 21:27

Tak uvidíme co bude.. Asi nakonec počkáme na jaro a pak mu koupime postel se zabranou. Diky

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >