Reklama

Jak jste poznaly, že přijde porod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.17 23:01
jak jste poznaly,že příjde porod?

Ahoj holky, přiznávám bez mučení, že si příjdu trochu jako blázen, čekám třetí mimčo a prostě nevím. Dneska jsem podle utz 35+3 (a podle ms 36+2). Poslíčky mám pravidelně už minimálně měsíc, ale dneska je to nějaký jiný… Poslední tři dny jsem měla pocit, že bych měla všechno dodělat, povlíknout postýlku a tak, dneska jsem si od rána říkala, že si musím umejt vlasy a oholit se a když jsem šla večer do vany (teplý, ne horký) začalo mi tvrdnout břicho a ty mírný bolesti jít do pravýho stehna, teď už mě trochu pobolívaj i záda. Nic hroznýho, žádnej pocit že se mi rve spodek, jako tomu bylo s předchozíma porodama. :lol: Manžel nervy na pochodu, já tu sedím a prostě nevím, zatím je mi fakt fajn a mám z toho legraci. Měl někdo před porodem pocit, že má všechno dodělat a pak to fakt přišlo? Je možný, že se mi rozjíždí porod i když je to zatím nic? :nevim:

Přečtěte si článek: Kompletní průvodce porodu od A do Z

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Jogrr
Závislačka 4211 příspěvků 13.01.17 23:10

Jsem 38+6 a zadny pocity, ani potize nemam. Kazdy den 4 km prochazka, dvakrat v tydnu skocim do prace, pracuju jeste k tomu z domu, na mimco vse nachystano, ale tasku do porodnice jeste nemam.
A uvidim, kdy to prijde. Dnes jsen jesre litala na 8cm jehlach po firme.

mgdln
Závislačka 4434 příspěvků 13.01.17 23:13

Anonymní - je potvora úplněk :nevim:

pitulinka
Povídálka 12 příspěvků 13.01.17 23:16

Určitě to možné je, já se také bála, že to při druhém nepoznám, ale když to pak přišlo, tak jsem nějak intuitivně věděla, že to je ono. Stejně jsem to šla ještě zaspat a jeli jsme na poslední chvíli :) Neboj, snad máš ještě čas… :mavam:

pitulinka
Povídálka 12 příspěvků 13.01.17 23:19
@mgdln píše:
Anonymní - je potvora úplněk :nevim:

To je taky pravda, úplňky a bouřky dělají své

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.17 23:20
@pitulinka píše:
Určitě to možné je, já se také bála, že to při druhém nepoznám, ale když to pak přišlo, tak jsem nějak intuitivně věděla, že to je ono. Stejně jsem to šla ještě zaspat a jeli jsme na poslední chvíli :) Neboj, snad máš ještě čas… :mavam:

já se u druhý bála, že to nepoznám a byly to rovnou bolesti jako kráva… tohle je fakt brnkačka… jen mi to teď jde do zad..

tery16
Kelišová 6523 příspěvků 56 inzerátů 13.01.17 23:26

Anonymní - taky jsem si u druhýho přišla divně, že to nepoznám. Poslíčky jsem měla více než měsíc před termínem, otevírala jsem se, dr se pořád divila, jak to, že nerodím. Poslíčky bývaly po 3-4 minutách, někdy i dost bolestivý, že jsem si nadávala, že jsme ještě nevyjeli. Ale vždycky jsem si šla dát vanu a šla jsem spát s tím, že mě to probudí. A neprobudilo…2 dny před termínem mi dr řekla, že až budu mít zas poslíčky, tak ať prostě jedu. Jela jsem ještě ten večer, cestou jsme se s manželem nasmáli (u prvního jsem nemohla bolestmi ani mluvit), přijali mě, stále jsem byla vysmátá, manžel přesvědčený, že ráno nás vyhodí s tím, že tam nemáme co dělat. Ráno píchli vodu a do hodiny bylo po všem. :D :palec: Byl to krásný porod, fakt jsem si to užila v dobrém slova smyslu.
U prvního jsem měla pocit, že musím došít povlečení do kolíbky. V noci se rozjely bolesti a ráno byl malej na světě.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.17 23:31
@tery16 píše:
Anonymní - taky jsem si u druhýho přišla divně, že to nepoznám. Poslíčky jsem měla více než měsíc před termínem, otevírala jsem se, dr se pořád divila, jak to, že nerodím. Poslíčky bývaly po 3-4 minutách, někdy i dost bolestivý, že jsem si nadávala, že jsme ještě nevyjeli. Ale vždycky jsem si šla dát vanu a šla jsem spát s tím, že mě to probudí. A neprobudilo…2 dny před termínem mi dr řekla, že až budu mít zas poslíčky, tak ať prostě jedu. Jela jsem ještě ten večer, cestou jsme se s manželem nasmáli (u prvního jsem nemohla bolestmi ani mluvit), přijali mě, stále jsem byla vysmátá, manžel přesvědčený, že ráno nás vyhodí s tím, že tam nemáme co dělat. Ráno píchli vodu a do hodiny bylo po všem. :D :palec: Byl to krásný porod, fakt jsem si to užila v dobrém slova smyslu.
U prvního jsem měla pocit, že musím došít povlečení do kolíbky. V noci se rozjely bolesti a ráno byl malej na světě.

jenže mě to prostě nebolí… jo teď začalo mírně do těch zad, ale fakt skoro nic, prostě pohodička… :think: fakt si příjdu jako de*bil, že nevím, jestli potřetí rodím nebo ne :lol:

angelivanka84 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.17 23:43

Já u druhé měla po jednom vyšetření čípku, takové bolesti a poslíčky, že jsem si myslela že rodim. (37,4)
Měla jsem už vše nachystané, postýlka a tak.
Jen jsem začala připravovat tašku, oblečky pro miminko a víc uklízet.
Bolesti se navyšovali a z poslíčků byli kontrakce (38)
Ráno jsem stihla ještě rychle udělat aspoň rizoto, to vydrží aspoň na dva dny.
Poklidit (měla hlídat tchýně) a pak jsem vzbudila přítele že přišel čas :lol:
Také jsem si nebyla jistá na 100% že je to ono.
Ale stejně jako u prvního, jsem měla bolesti a průjem :lol:

murra
Kecalka 389 příspěvků 31 inzerátů 14.01.17 00:02

Mě první dva porody začly tím, že mi praskla voda. To opravdu nešlo přehlédnout :) Ale jinak jsem neměla žádné poslíčky a kontrakce se rozjely až v porodnici. Když jsem rodila potřetí, tak jsem seděla v křečích na záchodě a říkala jsem si: tak to jsou ty poslíčci. Až pak mi došlo, že v tomhle stavu nejsem schopná dovést děti do školky a že vlastně už rodím :-) Takže intuice u mě tedy totálně selhala :mrgreen:

murra
Kecalka 389 příspěvků 31 inzerátů 14.01.17 00:13
@Anonymní píše:
jenže mě to prostě nebolí… jo teď začalo mírně do těch zad, ale fakt skoro nic, prostě pohodička… :think: fakt si příjdu jako de*bil, že nevím, jestli potřetí rodím nebo ne :lol:

Taky jsem si říkala, jaký jsem pitomec, když při třetím těhotenství nedokážu poznat, že rodím :lol: Tak si z toho nic nedělej.
Ono až se porod rozběhne, tak už to vážně poznáš. Ale mě to teda chvíli trvalo :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.17 00:31
@murra píše:
Taky jsem si říkala, jaký jsem pitomec, když při třetím těhotenství nedokážu poznat, že rodím :lol: Tak si z toho nic nedělej.
Ono až se porod rozběhne, tak už to vážně poznáš. Ale mě to teda chvíli trvalo :D

Mírný bolesti do zad, na záchodě jsem ještě nebyla, manžel to zalomil, tak to jdu taky zkusit a budu doufat, že to přejde, ještě býti mohlo 14 dní vydržet :D

murra
Kecalka 389 příspěvků 31 inzerátů 14.01.17 00:41

Tak dobrou noc :mavam

Maiiia
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 14.01.17 00:59

U prvního praskla voda, to bylo jasný. Ale u druhého jsem pár dní před porodem začala vyšilovat a hrozně se bála, že porodím jeden určitý den, kdy měl být manžel pracovně pryč a nikdo z rodiny nebo známých neměl čas a možnost pohlídat staršího syna, kdybych musela nutně do porodnice. Nakonec jsem porodila den předem. (Upozorňuji, že jsem rodila 3 týdny před termínem, teoreticky jsem měla ještě spoustu času). Porod začal jako silnější poslíčci a ve vaně nebo sprše se bolesti stupňovali. Jen protože vedle prvního porodu byli ty bolesti opravdu minimální jsem do poslední chvíle nevěřila, že už jako fakt rodím :mrgreen:

Cocka nasladko
Kecalka 391 příspěvků 14.01.17 03:25
@Anonymní píše:
Ahoj holky, přiznávám bez mučení, že si příjdu trochu jako blázen, čekám třetí mimčo a prostě nevím. Dneska jsem podle utz 35+3 (a podle ms 36+2). Poslíčky mám pravidelně už minimálně měsíc, ale dneska je to nějaký jiný… Poslední tři dny jsem měla pocit, že bych měla všechno dodělat, povlíknout postýlku a tak, dneska jsem si od rána říkala, že si musím umejt vlasy a oholit se a když jsem šla večer do vany (teplý, ne horký) začalo mi tvrdnout břicho a ty mírný bolesti jít do pravýho stehna, teď už mě trochu pobolívaj i záda. Nic hroznýho, žádnej pocit že se mi rve spodek, jako tomu bylo s předchozíma porodama. :lol: Manžel nervy na pochodu, já tu sedím a prostě nevím, zatím je mi fakt fajn a mám z toho legraci. Měl někdo před porodem pocit, že má všechno dodělat a pak to fakt přišlo? Je možný, že se mi rozjíždí porod i když je to zatím nic? :nevim:

Ja ty dodelavaci pocity mela tak dva tydny pred porodem ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Václav Postránecký náhle končí v televizi. Nemoc si vybírá svou daň

Snažil se být statečný a splnit své pracovní závazky, zdravotní stav ale již... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama