Jak jste přežili to čekání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fangirl101
Nováček 3 příspěvky 18.10.18 11:25
Jak jste přežili to čekání?

Zdravím :mavam:
Jak jste přežili čekání na to, až si budete moct udělat těhotenský test? Já nemyslím na nic jiného než na to, jestli tam ty dvě čárky budou nebo ne, neustále se pozoruju, jestli náhodou nemám nějaké příznaky (přijde mi, že hodně jich na mě sedí, ale spíš si to jenom vsugerovávám, protože je ještě docela brzo), a nemám na nic náladu :roll: Ale na test musím nejméně týden počkat. Jak jste to čekání přežili? Zvládli jste se nějak zabavit, nebo jste taky celou tu dobu nemysleli na nic jiného? :lol:

Reakce:

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1125 příspěvků 18.10.18 11:41

to nevím, mně teda vždycky napadlo koupit test až když jsem dlouho nedostala krámy :nevim: třá koukat na telku až do zblbnutí, nebo hrát pexeso, nebo přesazovat kytky..?

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8509 příspěvků 18.10.18 11:48

Na to jsem nikdy netrpěla u syna mě vyhecovaly kolegyně ať to zkusím 2 dny po MS - měla jsem krátce vysazenou HA tak jsem to neřešila a byly tam :D a teď u druhého jsem to tedy „věděla“ už tak 2-3 dny před MS, ale nebyl čas na test dřív než 3 dny po vynechání ve 12 odpoledne když syn usnul a opět tam byly :)
Takže radím vypnout všechny aplikace, emimino, nemít doma testy s je to úplně jednoduché - využij hezkého počasí, jdi ven, čti si a rozhodně se nepozoruj! Pak bys mohla být dost zklamaná @fangirl101

P4ja
Kelišová 6359 příspěvků 18.10.18 11:49

Nebylo, co řešit. Test se dělá až s vynechanou MS, protože cokoliv před ní může v klidu odejít, a stejně jsem hodně dělala mnohem později až mně začalo být divně. Jako pozorovat se a řešit nesmysly to se po pár negativních testech zblaznis. :?

Taka
Zasloužilá kecalka 940 příspěvků 18.10.18 11:51

Jsi v začátku snažení, co? :kytka: Prostě na to nemysli, zakaž si ty myšlenky. Věř, že až se budeš snažit měsíce a roky, jako některé holky tady (třeba ne a ani nevíš, jak moc bych ti to přála), tak si mnohdy ani nevzpomeneš, že měla MS přijít a budeš testovat až týden po zpoždění. Postupně totiž přijdeš na to, že nemá cenu testovat před MS (byť třeba den dva), protože je to prostě tak čerstvý, že to třeba může být jen biochemko, co brzy skončí (a kdybys netestovala, tak o něm nebudeš ani vědět) :kytka:

hani28
Ukecaná baba ;) 1159 příspěvků 18.10.18 11:53

Ja bych radsi cekala, jestli dorazi MS, a ne, az budes moct delat test. Pred terminem MS to nema cenu, bud muze byt negativni i kdybys tehotna byla, nebo dve carky muzou byt a MS stejne muze prijit…

fangirl101
Nováček 3 příspěvky 18.10.18 11:58

Na MS právě čekám, před ní testovat nebudu. Jak říkáte, nerada bych pak byla zklamaná, kdyby dvě čárky byly a pak přišla MS. Snažíme se teprve první měsíc a už z toho blbnu :lol:

Popokatepetla
Závislačka 3147 příspěvků 18.10.18 12:09

Nic jsem nemusela přežívat, protože jsem případné těhotenství nijak neprožívala. Bylo to u nás ve stylu „ok už si nebudeme dávat pozor, když přijde dítě, tak ho přijmeme“. Pak mě tak zvláštně bolely prsa a napadlo mě si test udělat v den očekávané MS, dvě čárky tam byly hned.

P4ja
Kelišová 6359 příspěvků 18.10.18 12:16
@fangirl101 píše:
Na MS právě čekám, před ní testovat nebudu. Jak říkáte, nerada bych pak byla zklamaná, kdyby dvě čárky byly a pak přišla MS. Snažíme se teprve první měsíc a už z toho blbnu :lol:

Tak se hoď do klidu. Jinak začneš opravdu blbnout a neotěhotníš vůbec.

lachtanice86
Kelišová 6471 příspěvků 18.10.18 12:26

@fangirl101 nemyslela jsem na to a normálně žila.

lachtanice86
Kelišová 6471 příspěvků 18.10.18 12:27

@fangirl101 první měsíc a takhle blbnes? Chudák chlap když vám to třeba nepůjde déle. Uklidni se

fangirl101
Nováček 3 příspěvky 18.10.18 12:40

@lachtanice86 Tak před ním samozřejmě takhle neplaším.

radkka
Generální žvanilka 20693 příspěvků 18.10.18 12:59

Nemyslela jsem na to vůbec, test jsem si udělala, když jsem byla 30 DC + (nevím už přesně), kvůli víkendové pařbě.

Je pravda, že jsme se nesnažili dlouho, ale nevím, prostě jsem normálně žila a nemyslela na to :nevim: možná proto se to povedlo :mrgreen:

hani28
Ukecaná baba ;) 1159 příspěvků 18.10.18 13:14
@fangirl101 píše:
Na MS právě čekám, před ní testovat nebudu. Jak říkáte, nerada bych pak byla zklamaná, kdyby dvě čárky byly a pak přišla MS. Snažíme se teprve první měsíc a už z toho blbnu :lol:

Ale rikas, ze cekas na to, az si budes moct udelat test… No a treba ho ani delat nebudes, treba prijde MS, kdyz teda nechces testovat pred terminem :nevim: musis se hodit do klidu a nemyslet na to ;)

pannda
Kelišová 6599 příspěvků 35 inzerátů 18.10.18 17:04

Prostě mít jen trpělivost do nedostavení MS

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Mareš překvapil: Umí se nadchnout i pro jiné věci, než je jeho „soukoncertí“

Vánoce se kvapem blíží a ještě než Leoš Mareš (42) překvapí choť Moniku a své... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >