Jek jste přežily šestinedělí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 12:40
Jak jste prezily sestinedelku?

Ahoj holky :mavam: tak jak jste prozily nebo prave prozivate sestinedeli? Kamaradky mi rikali ze breceli i bezduvodne porad, ja porodila a prvni dva dny uplne parada, uzasna nalada a po dvou dnech katastrofa. Mala ma dneska tyden a ja se muzu posledni 4 dny ubrecet. Brecim kvuli kazde blbosti, pritel sel dnes na koupak a ja kvuli tomu brecim jak zelva a vycitam mu ze s nama nebude cely den :lol: :zed: no proste kazda pitomost je probrecena :lol: kdyby to tak pokracovalo, nemuze se stat ze prijdu o mliko? :think: jinak omlouvam se za anonym.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 9794 příspěvků 26.07.19 12:46

Porodila jsem v pondělí, od středy jsme doma a zatím vše ok, malý je zlatý, furt spí, každý den někdo přijde na návštěvu, pochová, já se zatím vykoupu a udělám co potřebuji, večer se mu věnuje manžel… jídlem mě zásobují, takže ani vařit nemusím… od zítřka je s náma doma týden chlap na otcovské, chtěla jsem jít na procházku, ale vedro a navic toho moc neujdu, pořád jsem dost unavená…ale dneska nebo zitra už na hodku vypadnem, musime ukazat vsem v ulici a v restauraci a tak :lol: ja si to zatim dost uzivam :palec: :dance: jen se valim s malym v posteli :srdce: a kdyz spí, tak mám čas si udělat i pár svých věcí, kouknout sem a trochu se odreagovat…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 12:55
@Anonymní píše:
Ahoj holky :mavam: tak jak jste prozily nebo prave prozivate sestinedeli? Kamaradky mi rikali ze breceli i bezduvodne porad, ja porodila a prvni dva dny uplne parada, uzasna nalada a po dvou dnech katastrofa. Mala ma dneska tyden a ja se muzu posledni 4 dny ubrecet. Brecim kvuli kazde blbosti, pritel sel dnes na koupak a ja kvuli tomu brecim jak zelva a vycitam mu ze s nama nebude cely den :lol: :zed: no proste kazda pitomost je probrecena :lol: kdyby to tak pokracovalo, nemuze se stat ze prijdu o mliko? :think: jinak omlouvam se za anonym.

Úplně se v tom vidím, já brečela, i když mi zazvonil telefon, i když mi nezazvonil telefon, když jsem si představila, že by mohl zazvonit telefon :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:. Když chlap odcházel, stála jsem ve dveřích a bulela jak želva. Asi až po třech týdnech mě to trochu přešlo a to jsem mu slavnostně oznámila, jestli si všimnul, že stojí ve dveřích a já nebrečím. Jako šestinedělí pro mě bylo peklo, krom toho, že malý nespal a bolelo ho břicho, tak už jsem nemohla vydržet sama se sebou, jak jsem si byla protivná. Odpočítávala jsem dny do konce, nekecám. Takže držím palce, už ti zbývá jen pět týdnů ;). A bude se to lepšit!

Helca83
Ukecaná baba ;) 1272 příspěvků 26.07.19 12:59

Take bych to nevidela tak cerne, drz se a ver ze se to zlepsi, hormonalni napor je nevyzpytatelnej :hug: Kdyby ne, vyhledej odbornou pomoc, at se zbytecne netrapis s depkou.

LilyJane
Kecalka 279 příspěvků 26.07.19 13:00

Měla jsem to podobně. Po porodu pohoda, říkala jsem si že mám asi štěstí a to šílené „šestinedělí“ se mě netýká… ale ouha… po třech dnech katastrofa.
Byla jsem úplně v háji, k té hormonální bouři se přidalo nevyspání, hlad, zoufalství z toho, že to nezvládám a byla jsem celkově na mašli. Doufala jsem, že doma se to zlepší ale vůbec. Hormony se mnou mlátily doslova ode zdi ke zdi. Brečela jsem co chvíli, chlap na mě po určité době radši přestal mluvit, protože co řekl bylo špatně.
K tomu se přidaly obrovské stresy ohledně taťky, který nakonec umřel aniž by kdy svého vnuka poznal… vlastně ani nevím jestli mu stihli říct, že se narodil, dokud ještě vnímal.
No ve zkratce, o mlíko jsem přišla. Zkoušela jsem všechno, kojící čaje, homeopatika, odsávala jsem jak blbá, přikládala na kojení a nepomohlo nic. Ale myslím, že u mě za to spíše mohly stresy s taťkou a pak to, že malý je prostě líný pít. U tebe si myslím, že ta šance je malá - záleží na tom, jak moc zvládáš stres :)
Doporučuju se na všechno vyprdnout. Když spí dítě, jdi spát taky, nebo se najez a nebo si dej dlouhou sprchu - prostě relax. Já když si po 3 týdnech pustila hudbu (do sluchátek) tak se mi obrovsky ulevilo.
Teď máme za sebou 4 týdny a je to celkově MNOHEM lepší. Ta nejhorší vlna asi opadla. Občas se mnou něco zamává, ale už mě to nedožene k slzám. Teď čekám kdy mi začnou padat vlasy :D

unuděná
Echt Kelišová 8514 příspěvků 26.07.19 13:00

Mě manžel rozbrečel i tím, že doma po příchodu z porodnice bylo uklizeno :mrgreen: A hned vzápětí tím, že v koupelně se válely ponožky :pankac: To přejde, neboj. Ale přítel teda moc empatickej není, to bych vyváděla i teď, kdybych musela být zavřená doma třeba s nemocným dítětem a on šel na koupák, hormony nehormony.

martinapen.
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 1 inzerát 26.07.19 13:01

Ahoj :) ja uz mam po. Mám sedmitydeni miminko. A maličkosti neresim. Ale Jo taky jsem dost brečela, kvuli kazde prkotine :mrgreen:. Ale u nas je to trochu jinak. Jsem na děti v tydnu sama. Manžel jezdi jen na vikendy je kamionak. Mam osmiletou dcerku 15.mesicni dcerku a neplánovanou sedmitydeni. Z prvu jsem si na myšlenku da se rict dvou miminek dost zvykala, ale malinkou jsme si nechali a jsem za to rada. I když je to teda dosti uplakane miminko, uz se to sice lepsi, ale je to opravdu ale opravdu dřina, protoze mi tady obcas křičí jedna přes druhou :mrgreen:, no ale i tak je miluju :srdce: a mlicko mi teda bohužel odešlo kratce po navratu z porodnice. Mozno to bylo tim stresem, protoze naplánovat si den, neni žádná sranda, ale mozna taky ne. Vsechny tri po case na umelem mleku skončili, nevim proč ;), ale dulezite je, že mají všechno a maji se fajn :srdce:

bobda
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 26.07.19 13:04

Ahoj, v lednu jsem rodila CS a sestinedeli jsem zvládla úplně v pohodě. Malá vzorove spinkala, budila se jen na kojení každé 3h. Jen jsem trochu víc spala, ale hned jsem fungovala od příchodu z porodnice. Držím palec, at to zvládnete co nejvíce v pohodě a hodně odpočívej. A o mlíko neprijdes, neboj.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1581 příspěvků 26.07.19 13:05

Za me v pohode, szily jsme se hned :-) jen jsem citila tlak ze strany rodiny dite videt mela jsem nepochopitelnou predstavu ze by si ji nejradsi odnesli :lol: trochu paranoia

Kriss Tina
Extra třída :D 11731 příspěvků 26.07.19 13:12

Já ani jedno nijak neprožívala. Co sem se vrátila z porodnice sem zas najela na ten běžný kolotoč- domácnost, nákupy, vaření, sem tam sport. 2 týdny po porodu sem ani nevěděla že jsem těhotná byla a žádné hormony se mnou necloumaly :nevim:

Annabela11
Závislačka 4211 příspěvků 26.07.19 13:24
@Anonymní píše:

Byla to hrůza… :( Uz bych to zažít nechtela.

Russet
Neúnavná pisatelka 17998 příspěvků 26.07.19 13:56
@Anonymní píše:

Rozbrečelo mě kdeco, ale přežila jsem. Kdybych teď musela být doma s miminkem a přítelíček se šel koupat, asi bych taky zuřila.

Maminanamatersky
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 26.07.19 13:59

Prvni tyden jsem brecela, kdyz sel chlap do práce, ze me v tom nechava doma samotnou.. Pak uz uplne v pohode. Celkove si na zadny sileny sestinedeli nevzpominam. Ale mela jsem teda spací a bezudrzbovy mimino..

1mila2
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 26.07.19 14:03

Ja byla uplne v pohode, vsechny 3 sestinedeli :lol: :lol: :lol: :lol:
Tatinkove to ale videli jinak :think: :lol:
Naladova, ubulena, podrazdena,…proste hrozny :lol:

vulpes
Kelišová 5134 příspěvků 26.07.19 14:07

Já nevím…nebulím ani normálně, neměla jsem důvod bulit ani v šestinedělí :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama