Jak jste přišly na to, že už chcete děti?

Anonymní
13.7.21 18:36

Jak jste přišly na to, že už chcete děti?

Ahoj, zajímá mě, jak jste vlastně došly k uvědomění, že už chcete děti? Žádná kamarádka v mém věku (24) ještě dítě nechce, chtějí totiž kariéru… Ale já začínám mít pocit, že se v životě tak trochu plácám a děti si moc přeju. Ale zase nechci, aby ty děti byly záplata na to, že momentálně nevím, co se životem… Tak mě zajímá, jak jste vy přišly na to, že už je Váš čas? :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32740
13.7.21 18:39
@Anonymní píše:
Ahoj, zajímá mě, jak jste vlastně došly k uvědomění, že už chcete děti? Žádná kamarádka v mém věku (24) ještě dítě nechce, chtějí totiž kariéru… Ale já začínám mít pocit, že se v životě tak trochu plácám a děti si moc přeju. Ale zase nechci, aby ty děti byly záplata na to, že momentálně nevím, co se životem… Tak mě zajímá, jak jste vy přišly na to, že už je Váš čas? :)

Prostě jsem chtěla. Ale neplácala jsem se v životě. I tak jsem žila plnohodnotně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6029
13.7.21 18:41

Vždy jsem děti chtěla a když jsme se s manželem rozhodli, že se začneme snažit, byla jsem už těhotná. Bylo mi 24 manželovi 23.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
13.7.21 18:42
@Anonymní píše:
Ahoj, zajímá mě, jak jste vlastně došly k uvědomění, že už chcete děti? Žádná kamarádka v mém věku (24) ještě dítě nechce, chtějí totiž kariéru… Ale já začínám mít pocit, že se v životě tak trochu plácám a děti si moc přeju. Ale zase nechci, aby ty děti byly záplata na to, že momentálně nevím, co se životem… Tak mě zajímá, jak jste vy přišly na to, že už je Váš čas? :)

Po tom, cojs se přestěhovala od rodičů, kde bylo v okoli vždy malé dítě /deti z rodiny, co jsem hlídala Snad každý vidend, občas i v týdnu jsem zjistila, že mi v životě něco chybí. :palec: a vždy jsem si děti přála tak proč ne. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1959
13.7.21 18:42

Ja jsem uz odmala vedela, ze chci deti do 25 let, ale bohuzel prvni a druhej pritel stal za houby, dalsi deti chtel, ale i ve 30 se mu zdalo, ze jsem jeste mlada a ten soucasnej deti chce od zacatku, ale zas s tim je problem :)

Kazdopadne vsechno spatny je k necemu dobry a ja stihla procestovat alespon velky kus sveta a ted mame i vlastni dum :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5740
13.7.21 18:44

Tak pokud ve 24 letech právě dostudovaly, je jasné, že chtějí něco popracovat, našetřit a děti až později. Ty pracuješ od maturity? Máš našetřeno, stálého přítele - lépe manžela?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3805
13.7.21 18:51

Otěhotněla jsem neplánovaně, takže jsem měla 9 měsíců na to, se připravit.. No, už je to 10 let, ty děti už mám tři a pořád jaksi připravená nejsem :lol: :lol: kdyby to tenkrát nepřišlo takto, tak je asi nikdy nemám :nevim: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.7.21 18:51

@truelly Studujeme ještě všechny (téměř), končíme příští rok. Já ale pracuji od 18 a vydělávám, kamarádky většinou nepracují nebo jen brigádničí…, partner vydělává víc než dost, příští rok se bereme :)
Je jasný, že ten rok do svatby, než se vůbec začneme snažit, to budu muset vydržet… :D Ale už je to 2 roky, co se na děti cítím (kromě práce vedu ještě dětské kroužky, takže i to mě asi ovlivňuje) a vlastně jen čekám, až bude hotový všechno, co má (škola, svatba)…

• Citovat
  • Nahlásit
5740
13.7.21 18:54
@Anonymní píše:
@truelly Studujeme ještě všechny (téměř), končíme příští rok. Já ale pracuji od 18 a vydělávám, kamarádky většinou nepracují nebo jen brigádničí…, partner vydělává víc než dost, příští rok se bereme :)
Je jasný, že ten rok do svatby, než se vůbec začneme snažit, to budu muset vydržet… :D Ale už je to 2 roky, co se na děti cítím (kromě práce vedu ještě dětské kroužky, takže i to mě asi ovlivňuje) a vlastně jen čekám, až bude hotový všechno, co má (škola, svatba)…

Tak prosím ještě počkej a vem to popořadě. Dodělat školu - v těhotenských nevolnostech leckterá holka státnicuje až nějakou dobu po porodu. Nebo v horších případech školu nedodělají. Budeš krásná štíhlá nevěsta a velmi mladá. Užij si to :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9404
13.7.21 18:59
@Anonymní píše:

Tak ve 24letech bylo dítě to poslední na co jsem myslela…měla jsem jen jednu kamarádku co měla takhle brzy dítě. Proste to přišlo samo od sebe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2338
13.7.21 19:01

Přišla jsem na to ve 28 letech. Měla jsem kariéru peníze a hlavně mám partnera s kterým to mimčo chci a taky ho čekáme. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9404
13.7.21 19:02
@truelly píše:
Tak pokud ve 24 letech právě dostudovaly, je jasné, že chtějí něco popracovat, našetřit a děti až později. Ty pracuješ od maturity? Máš našetřeno, stálého přítele - lépe manžela?
@peta1003 píše:
Ja jsem uz odmala vedela, ze chci deti do 25 let, ale bohuzel prvni a druhej pritel stal za houby, dalsi deti chtel, ale i ve 30 se mu zdalo, ze jsem jeste mlada a ten soucasnej deti chce od zacatku, ale zas s tim je problem :)Kazdopadne vsechno spatny je k necemu dobry a ja stihla procestovat alespon velky kus sveta a ted mame i vlastni dum :D

Ono se říká že plánovat se nemá…život to většinou udělá jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5740
13.7.21 19:03
@Annabela11 píše:
Ono se říká že plánovat se nemá…život to většinou udělá jinak.

Některým to vyjde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9404
13.7.21 19:05
@truelly píše:
Některým to vyjde…

Já tě omylem označila…ano občas to někomu vyjde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.7.21 19:07

Já jsem nepřišla na to, že bych chtěla děti, ale přišlo dítě, jo ve 24

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie