Bojím se, že se při porodu pokálím

24.1.20 15:33

Jak jste prožívali porod

Ahoj, chci se jen zeptat jaky byl váš porod? Vím, asi hloupá otázka ale jsem prvorodicka a už se mi to krátí, mám strach že jak budu tlačit tak nepoleze ven jenom miminko ale i něco navíc ???????? bože to bude ostuda jestli se mi to stane..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7662
24.1.20 15:36

Neboj. Tam nebudeš mít čas řešit takové kraviny :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2727
24.1.20 15:36

Jj, plodovka, miminko, placenta…

Pred porodem je priprava -klystyr :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7662
24.1.20 15:37
@luccifera píše:
Jj, plodovka, miminko, placenta…Pred porodem je priprava -klystyr :)

Rozhodně ne vždy :-)
Já ho třeba neměla. A nic se nestalo ani tak ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21915
24.1.20 15:37

Tak pomůže klystýr, jestli ho stihneš. A on porod není až tak čistá záležitost a miminko nevyjde právě okoupané ve vodě s splátky růží. Vše je jednorázové nebo omyvatelné, zdravotníci jsou na ledacos zvyklí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
357
24.1.20 15:38

Myslím že ti vtu chvíli bude úplně jedno jestli se pose*eš nebo ne :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1357
24.1.20 15:38

Z vlastni zkusenosti - s nicim nepocitat a nijak si to neplanovat. Ono to stejne bude uplne jinak :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 15:40

Absolutně nevím, co ze mě kde lezlo, nic jsem neviděla, manžel koukal na mě nebo na lékaře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Ja klystyr nestihla, takze litalo i „neco navic“, ale ver mi, v tu chvili mi to bylo uplne sumak a manzelovi taky :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
1913

Když si dáš klystyr, tak se taková nehoda nestane. No co víc ti říct, je to porod, bolí to, ale to miminko za to stojí. Hlavně to moc nestuduj, nemusis vědět vše od A do Z v tomto případě je to i lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 15:49

Příjezd v klidu, pak ozvy, prohlídka, kde doktorka potvrdila, že už se otevírám (u nás žádná prasklá voda ani šílené bolesti, spíš divný pocit :lol: ). Pak bylo kolečko pohovorů, asi 3 lidi (doktorka, sestřička, PA) se ptaly na různé věci, jestli kouřim, co alergie, jestli užívám nějaké léky atd, už nevím co všechno. No, pak jsem byla chvíli na ‚hekárně‘, ale celkem brzy už jsme šli na porodní sál, tam proběhl klystýr (když je na zo čas, je to pro psychiku lepší) a pomalu nastupovaly kontrakce, to mi zamrzal úsměv :D Porod bolí jako prase, ale je naprostá pravda, co ženské říkají - hned na tu bolest zapomeneš, jak dostaneš mimi do náručí. V ten moment to přejde. A kdyby to na tebs bylo moc, řekni si o něco na bolest. Jinak to, jak tlačit, můžeš třeba nacvičit s Aniballem, pokud nejsi proti tomu. Zeptej se své mámy, jaký porod měla ona, prý to je hodně z její strany. U mě pravda, moje máma měla porody relativně rychle a bez komplikací, to bylo i u mě, zato jsem měla horší šestinedělí, dost mě všechno bolelo a očistky trvaly celých 6 týdnů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 15:50

Bolestí jsem řvala, protáčely se mi oči, přestala jsem dýchat, to jestli se po*eru mi bylo úplně jedno. Ale před porodem jsem se toho taky bála. Klystýr mi udělali, ale nestihl ani vykapat, v půlce sem řekla ať to stopnou, že musím letět (měla jsem bolesti do zadku- nevěděla jsem, jestli ten tlak jsou kontrakce nebo že už musím letět, tak jsem to preventivně stopla). Ale vím, že při tlačení jsem doktora počůrala :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2326
24.1.20 15:54

No tak mi teda nebylo jedno jestli se stane nebo nestane nehoda a klystyr byl prijemny :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
24.1.20 15:59
@Lucka1235 píše:
Ahoj, chci se jen zeptat jaky byl váš porod? Vím, asi hloupá otázka ale jsem prvorodicka a už se mi to krátí, mám strach že jak budu tlačit tak nepoleze ven jenom miminko ale i něco navíc ???????? bože to bude ostuda jestli se mi to stane..

Hruza…prijela jsem tam s kontrakcema a dva dny a dve noci jsem bolesti ani nespala. A kdyz uz se slo na vec a ja mela tlacit, bylo mi receno, ze miminko je moc vysoko, takze akutni cisar. Ja byla v tu chvili ale hrozne rada, ze se diky narkoze konecne vyspim :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
273
24.1.20 16:02

Mě mamka radila, ať udělám vše, co mi řeknou a tak jsem to udělala. A jestli ze mě lezlo něco navíc nebo co ze mě vlastně leze mi bylo opravdu jedno :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama