Jak jste prožívaly, že jste vdané?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.18 20:37
Jak jste prožívaly že jste vdané?

Ahoj. Příští rok se vdávám. Chceme malou nenápadnou svatbu. Hrozně se těším na ten pocit " že už jsem vdaná" :mrgreen: jakože budu mít ten prstýnek, který znamená, že budu už někomu patřit a mám mu být věrná :D Jak jste to prožívaly vy? to že už nejste volné? že jste něčí manželka. Když je to čerstvé, musí to být super pocit ne? nebo moc blbnu? :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13431 příspěvků 09.12.18 20:40

blbneš hodně

Aspera
Generální žvanilka 21439 příspěvků 09.12.18 20:41

Vzhledem k tomu, že jsme se brali po 4 letech a věrnost beru jako základ už od začátku vztahu, tak změna žádná. :-)

Markéta80
Hvězda diskuse 41251 příspěvků 09.12.18 20:44

my se brali po 4 letech vztahu, 3 roky společného bydlení takže vše stejné jen jedno příjmení na zvonku :palec: Utíká to :mrgreen:

Mallti
Kecalka 212 příspěvků 09.12.18 20:45

Ahoj, měla jsem stejné pocity jako ty, po svatbě jsem měla takový krásný pocit že někomu patřím a zvykala jsem si že jsem paní, ale po týdnu mi to přišlo už normální a né nějak zvláštní :) Ale i když mám po svatbě rok a půl, pocit je to pořád krásný že jsem vdaná paní, která má báječného manžela a v životě kráčíme společně a společně si budujeme svůj život :) :srdce: Cítím se víc vyspělejší, ale né nějak zvláštně jak jsem si představovala před svatbou :lol: :D :mavam:

laducha
Generální žvanilka 21900 příspěvků 09.12.18 20:45
@Anonymní píše:
Ahoj. Příští rok se vdávám. Chceme malou nenápadnou svatbu. Hrozně se těším na ten pocit " že už jsem vdaná" :mrgreen: jakože budu mít ten prstýnek, který znamená, že budu už někomu patřita mám mu být věrná :D Jak jste to prožívaly vy? to že už nejste volné? že jste něčí manželka. Když je to čerstvé, musí to být super pocit ne? nebo moc blbnu? :D

Pro mě hrůza hrůz. Nechala jsem si i své příjmení  8)

Kristýna 526
Povídálka 38 příspěvků 09.12.18 20:49

Tak já se vdávala ve 22.svadba byla taková menší ale krásná to jsem čekala prvního syna byla jsem v 6 měsíci ale bylo to úžasný ten den jsem byla akorád dosti nervózní ;) :oops: po svatbě to bylo super vše že mě opadlo hlavně nervozita a byla jsem šťastná že mám svého milovaného muže jsme spolu 6 let. Pocity že jsem vdaná nebo že mám jednoho muže na vždy jsem nijak nezaregistrovala :oops: ale zatím jsem šťastně vdaná :kytka: :dance:

PaníBovaryová
Závislačka 4371 příspěvků 09.12.18 20:49

Jako na jednu stranu se nemeni nic, ale na druhou celkem dost. Treba jenom nazirani nekterych lidi - pro urcite osoby z manzelovy strany jsem do svatby byla jeho “kamaradka”, ted uz me tak nenazyvaji. Ale mne to je putna, i kdyby jo.
No a pak je to k neuvereni, ale lide na uradech, u doktora atd. se uplne jinak chovaji. Videla jsem to jenom v porodnici, ja se chovali ke svobodnym matkam, co tam lezely. Jako porad je tam jeste citit ten rozdil ve vnimani zeny - podle me nase spolecnost neni rovna. :nevim:

Vemas
Kelišová 5397 příspěvků 09.12.18 20:49

Me hrozne vadilo, kdyz mi rikali “pani” vdavala jsem ve 21ti a tezce jsem pani nesla.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1819 příspěvků 09.12.18 20:50

Brali jsme se po 7 letech a věrnost taky považuju za základ ať sezdaného či nesezdaného vztahu.

Ale i tak to byl hezký pocit, již k sobě „doopravdy a oficiálně“ patřit. Jasně, je spousta lidí, kteří manželství nevnímají citově jinak, než soužití „jen tak“, ale já i po těch 7 letech vztahu jsem pak po svatbě měla pocit určité změny, je to hezké a příjemné a proč si to neužívat a netěšit se společně z toho, že jste prošli určitým rituálem.

(a i jsme spolu předtím roky bydleli atd., takže fakticky se skutečně „nic nezměnilo“)

axlpol
Závislačka 2754 příspěvků 91 inzerátů 09.12.18 20:52
@ka2ka píše:
blbneš hodně
:lol: taky myslím......ale co ?na světě jsou citlivky i realisté,každý to bere jinak a někdo se těší více než si přiznává,to se potom pocity a dojmy zblbnou.Jen se nenechat zklamat potom tou realitou.
Purkym
Povídálka 41 příspěvků 09.12.18 20:53

Je to krásný pocit, neblbneš… ;) jsem vdaná ani ne půl roku a užívám si ten pocit prstýnku na ruce… toho, že jsem paní, mám v občance stav ,,vdaná,, , a jsem prostě ,,jeho,,. ;) :)

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1480 příspěvků 09.12.18 20:54

Změnu jsem v podstatě necítila žádnou. Ale líbí se mi, když mi lidé říkají: Mladá paní :lol:

Ennny
Ukecaná baba ;) 2130 příspěvků 09.12.18 21:00

Já nevím jak teda cizí lidi poznali že jste vdané,já jsem vdaná 5 let a furt mi všichni říkají slečno :lol: a to s sebou mám většinou obě děti :mrgreen:

lachtanice86
Kelišová 6891 příspěvků 09.12.18 21:02

Jo blbnes dost. My se brali po x letech společného života, takže změna žádná. Jo vlastně jedna. Dlouho mi trvalo si zvyknout na nové příjmení.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >