Jak jste se cítili před porodem?

Anonymní
12.5.20 22:45

Jak jste se cítili před porodem?

Dobrý den dneska mám termín a začali mi teď takový tlaky na mocak jak kdyby se mi chtělo curat ale nejde to i tlak na konečnik může to být začátek porodu nebo poslicci? Poraďte mi někdo.. jinak jak jste to meli vy? Jaký jste měli příznaky a pocity a tak? Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
682
12.5.20 22:49

Mohlo by to byt. Uvidíš, jestli se jeste přidají nejake bolesti atd. Když si nebude s jista, tak se jeďte nechat zkontrolovat do porodnice. Radsi,,zbytecne,, než pozde. Preji vam at vse dobre dopadne :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.5.20 22:51

@BMRL ono to i bolí na ten mocak někdy tam jsou i křeče.. ale není to furt krec třeba jedna za 10-15min.. A hned odezni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
265
12.5.20 22:55

Ono to muze bejt u kazdy jinak, ja treba mela bolesti jako pri MS s tim, ze to bylo 100× silnejsi a castejsi, proste se intercal zlracoval a bolest se stupnovala. a hlavne mi to nedalo spat, ja si totiz taky myslela nejdriv ze mam poslicky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
682
12.5.20 22:56

Jinak jsem byla 2.5.2019 v 15h na kontrole a doktor mi podle ozev miminka rekl, ze už se chystá porod. Ja sama bych nic nepoznala. Mela jsem jen občasné vyzvednutí břicha. Jako cely posledni mesic. Do večera to nebylo silnější, ale za to pravidelné. Tak jsme jeli do porodnice. Doktor mi rekl, ze je to 50 na 50, ze pokud chci, tak tam muzu zustat. Dostala jsem postel a do rana se porod opravdu rozběhl. V 7h jsem sla na sál. 7:30 mi pichly vodu. V 8:00 prisel taťka a v 9:19 se Anicka narodila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.5.20 22:57

@klobinka no jenže mě nic není jen ta krec vždy mi vystřelí do toho mocaku.. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
682
12.5.20 22:58

@Babymama55 tak treba hlavička vstupuje do porodnich cest. To je taky cítit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.5.20 23:00

@BMRL aha no nevím no děkuji za radu snad už dnes by mohl jít ven už mě to unavuje to břicho :D :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
682
12.5.20 23:07
@Babymama55 píše:
@BMRL aha no nevím no děkuji za radu snad už dnes by mohl jít ven už mě to unavuje to břicho :D :roll:

je to individuální. Ja tu hlavičku cítila 2 tydny pred porodem. Bylo to dost neprijemne. Musela jsem casto curat.
U syna mi praskla voda 10h pred tim nez se narodil a to jsem si fakt protrpela.
U dcery mi vodu museli píchnout a to byl rychlý porod.
Mezi porody 11let :)
Pokud praskne voda, tak musis byt do 2 hodin v porodnici. Kvůli infekci.
Dej vedet jak jsi dopadla :palec: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1799
12.5.20 23:07

@Babymama55 já jsem to měla u druhého porodu, pořád jsem chodila na záchod, čůrat i na velkou. Kdyby tě hodně nutilo na velkou, tak šupem do porodnice. Ale jak už tu někdo psal, zkus to zaspat, pokud to půjde, máš ještě čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
682
12.5.20 23:08
@Babymama55 píše:
@BMRL aha no nevím no děkuji za radu snad už dnes by mohl jít ven už mě to unavuje to břicho :D :roll:

Jsem polovinu těhotenství prolezela. Byla jsem hrozně unavená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1005
12.5.20 23:38

Mela jsem jen lehke stahy, ale zarazila me pravidelnost. Porad jsem cekala, az praskne voda/zacne to bolet, nakonec jsme jeli do nemocnice ciste pro jistotu a ono uz 4cm. Dalsich par hodin jsem premyslela, proc se z porodu dela takove drama, poradne jsem nic necitila, pochodovala jsem kolem..no a posledni dve hodiny jsem pochopila uplne vsechno :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
250
13.5.20 14:20

Prvni porod byl vyvolavany, zato druhy zacal 14 dni pred terminem. Ten den mi bylo neskutecne zle, od rana jsem jenom litala na zachod a do toho porad zvracela, neudrzela jsem v sobe ani lok vody, no bylo mi priserne. Do toho maly skoro vubec nekopal. Jesteze starsi byla cely den hodna, chudak me na gauci porad prikryvala :srdce:. Jednou jsem dokonce na tom gauci na chvilicku usnula a dcerka mi pokreslila nohy fixou :mrgreen:. Kdyz prisel manzel z prace, sla jsem si lehnout a usnula, ja byla uplne vyrizena. Vecer jdu malou uspat, a jak usnula, chytly me krece do bricha (hodne podobne tem menstruacnim, ale o dost silnejsi), ze jsem to musela prodychat. Vylezla jsem z pokojicku a vzdy po 10 minutach to prislo. Tak jsme zavolali mym rodicum, dobalila jsem posledni veci a sla se osprchovat (ty zatraceny fixy nesly dolu :cert:). V aute uz byly kontrakce po 5 minutach (a to jsme jeste chytly sranky :mrgreen:) a pred dverma porodnice dokonce po 3 minutach. Prekvapilo me, ze to nebyla nijak hrozna bolest, takove krece, proste nic, co by se nedalo prezit. V nemocnici me vysetrili a uz jsem byla otevrena na 3 cm. Ja mela kontrakce rychle za sebou, ale strasne pomalu jsem se otevirala. No nakonec jsem se otevrela, ale dost tomu pomahala doktorka. Z bolesti bylo dost neprijemne, jak se hlavicka tlacila porodnimi cesty a me sly ty kosti od sebe, to bylo hooodne neprijemne. Kontrakce se musely hodne prodychavat, ale jinak to byla pohoda. A pak teda siti :pocitac:, to bylo snad uplne nejhorsi :lol:.

Naproti tomu, u prvniho porodu kontrakce sileny (asi jak byl porod vyvolavany, tak se bolest nestupnovala, zato byla rovnou na plny grady). Prave proto me prekvapilo, ze u druheho porodu se to dalo docela v pohode vydrzet. Siti u prvniho porodu uplna pohoda, nic me nebolelo, netahalo, nestipalo (u druhyho to bylo hoodne citit). Jinak nejvice neprijemne na obou porodech bylo, jak mi sly kosti od sebe :mrgreen:. Voda mi ani v jednom pripade nepraskla, vzdy mi ji pichli az na sale (to pichnuti vubec neboli). Jo, a mezi kontrakcemi jsem usinala :mrgreen:

Skvely bylo to, ze u obou porodu jsem mela manzela. Ten mi daval u druheho porodu porad napit, to jsem konecne tu vodu v zaludku za cely den udrzela :lol:.

Promin za takovy roman, druhy porod je jeste dost cerstvy a ja na nej rada vzpominam, tak jsem se takhle rozepsala :lol:

Preji hodne stesti :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
682
13.5.20 20:03
@Anonymní píše:
Dobrý den dneska mám termín a začali mi teď takový tlaky na mocak jak kdyby se mi chtělo curat ale nejde to i tlak na konečnik může to být začátek porodu nebo poslicci? Poraďte mi někdo.. jinak jak jste to meli vy? Jaký jste měli příznaky a pocity a tak? Děkuji za odpověď

tak jak to s vami vypada? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.20 16:58

Může to být předčasný porod??

Dobrý den,
Ráda bych se zeptala ikdyz vím, že každá to máme jinak. Momentálně jsem 36tt a už druhý den mám tlaky v podbřišku, občas křeče a s tím tvrdnuti břicha a celkově se necítím úplně dobře. Nově už druhý den se ráno a večer objevuje větší množství tekutiny na kalhotkách, které proteče i tenkou intimní vložku. Tekutina je nárazova a bez nějakého zápachu či zabarvení. Ohledně toho jestli se něco chystá nebo ne, tak bohužel netuším jelikož mě lékař ani jednou za těhotenství nevyšetřil kromě ultrazvuku. Máte někdo podobnou zkušenost? Navíc mi všichni říkaji, že mám břicho čím dál více dole klesle a mimino je otočene od 32tt. Moc děkuji za případné zkušenosti

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat