Jak jste se cítily, když dítě poprvé jelo na noc pryč?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineLimi123
Závislačka 3511 příspěvků 16.07.18 23:19
Jak jste se citily, kdyz dite poprve jelo na noc pryc?

Ahoj,

Mam chlapecka, 2 a pul roku. A zitra odjizdi poprve sam k babicce a dedovi a rovnou na 3 noci (babicka bydli daleko). Na babicku a dedu je zvykly, ma je rad. Ale je to velky mamanek. Ja jsem chtela, aby jel, aby se otrkal, zazil neco noveho a ja abych si odpocala. Ale ted mam uplne sevreny zaludek stresem, bojim se, aby se mu neco nestalo, aby se mu tam libilo, aby tam beze me nebrecel. Kdyz to nebude k tomu, tak mi ho hned pozitri privezou zpatky. Ale stejne…

Jak jste to mely vy? Jak jste to citily? Nechaly byste takoveho prcka na hlidani?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13508 příspěvků 16.07.18 23:21

Těšila jsem se.

Závislačka 3511 příspěvků 16.07.18 23:22
@Hadumi píše:
Těšila jsem se.

A kolik bylo ditku? :mrgreen:

Janli
Kelišová 6002 příspěvků 9 inzerátů 16.07.18 23:30

Já jsem vypakovala dítě na noc k babičce v roce a čtyřech měsících. To byla úleva :mrgreen: ! Ve dvou a třech měsících tam šupajdila na pět dní. Maminka potřebovala lázně… :mrgreen:

veria
Generální žvanilka 23562 příspěvků 1 inzerát 16.07.18 23:35

Výborně! :mrgreen: V roce a něco. :lol:

Závislačka 3511 příspěvků 16.07.18 23:42

Holky, pripadam si trochu min jak krkavci matka. Diky, jdu spat, zitra si poctu, jestli mi tu nekdo jeste neco napise… :P

(… budu mit na to cteni totiz cas… Znate to - jedno dite, zadne dite :mrgreen: :mrgreen: - zustava mi totiz doma jeste petimesicni )

(Ale ten zaludek sevreny od stresu zustava)

veria
Generální žvanilka 23562 příspěvků 1 inzerát 16.07.18 23:47

2,5 roku je už velkej! To už měla dcera těch víkendových pobytu u babičky za sebou už několik. A to jsme my vždy jeli někam do zahraničí takže možnost vrátit se dřív nebyla. Neboj, dítě to zvládne lip nez si myslíš.

machninka
Povídálka 39 příspěvků 17.07.18 00:03

Rozumím ti, já když jsem poprvé poslala dcerku na noc k babičce, byla jsem celá nesvá. Bylo to ale v roce a něco. Déle jak jednu noc tam nikdy nebyla a beze mě byla více nocí jedinkrát ve dvou letech, když jsem byla v porodnici s druhou. Od té doby přes noc beze mne nikde nespala. Ale už myslím, že je zase na čase ji zvykat, tak snad brzy! Užij si volna, příště už to bude ještě lepší ;)

Jogrr
Závislačka 4319 příspěvků 17.07.18 00:18

My poprve sverili na hlidani v roce, a rovnou na 4noci a tezka pohoda na obou stranach :mrgreen:

Michalka80
Kelišová 5612 příspěvků 17.07.18 00:36

Nejstarsi sla k babicce na noc poprve cca ve 4 letech, sama chtela. Pred tim nechtela, i kdyz ji babicka porad lakala, at zustane „na prazdniny“. No, ja brecela skoro celou noc :oops: Dcera tezce v pohode :mrgreen: Mladsi ma 3,5 a na noc jeste nikde pryc nebyla, zatim nechce. No, ale uz musela byt sama jen s tatinkem 5 dni, kdyz jsem byla s nejstarsi v nemocnici a pak 4 dny, kdyz jsem byla s nejmladsim v porodnici. A taky to zvladla :palec: No, ale neumim si predstavit dat treba kojence babicce a odjet na dovcu… :think:

Dulii
Kecalka 349 příspěvků 17.07.18 00:43

Synovi bylo kolem 8-9 měsíců, dceři 10 měsíců. Věděla jsem, že u babiček je o ně dobře postaráno.

jege
Ukecaná baba ;) 1520 příspěvků 17.07.18 01:22

@Limi123 Riskuješ, že se nebude chtít vrátit! To teprve bude šok! :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 11621 příspěvků 17.07.18 01:48
@Limi123 píše:
Ahoj,

Mam chlapecka, 2 a pul roku. A zitra odjizdi poprve sam k babicce a dedovi a rovnou na 3 noci (babicka bydli daleko). Na babicku a dedu je zvykly, ma je rad. Ale je to velky mamanek. Ja jsem chtela, aby jel, aby se otrkal, zazil neco noveho a ja abych si odpocala. Ale ted mam uplne sevreny zaludek stresem, bojim se, aby se mu neco nestalo, aby se mu tam libilo, aby tam beze me nebrecel. Kdyz to nebude k tomu, tak mi ho hned pozitri privezou zpatky. Ale stejne…

Jak jste to mely vy? Jak jste to citily? Nechaly byste takoveho prcka na hlidani?

Nemám důvod syna 3,5 dávat jinam. Babička v případě noční nás obou hlídá u nás. Ale spíš si směnu prohodím.
Je rád doma. Spát jinde může klidně i později.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 17.07.18 02:02

@Limi123 a já ti zase úplně rozumím :D … Mám stejně starého syna i druhé mimčo má čtyři měsíce. Toho mladšího mám strach ho dát někomu na procházku v kočárku :zed: jsem strašná. No a ten starší… Ve dvou letech a dvou měsících si ho chtěli vzít naši na chatu, jak mi to oznámili, kývla jsem, ale pak jsem měla úplně sevřený žaludek, nespala jsem, pořád jsem si představovala katastrofické scénáře, co všechno se může stát :zed: … Jsem na sebe hrozně naštvaná. Nakonec na tu chatu s nima neodjel :zed: . Pokud nejsi takové ,,pako,, jako já a jen trochu to jde tak dej dítě prarodičům :) zvládne to, líp jak ty :D :oops: .

Můj strejda dává v necelých dvou letech moji 74lete babičce syna na 14dni. (Mají to k sobě přes celou republiku) . To je si myslím mazec teprve.

Ju21na
Kecalka 147 příspěvků 1 inzerát 17.07.18 04:23

Cca. v roce a čtvrt na 2 noci. První večer se mi stýskalo, ale pak jsem si to užívala :D Teď, ve 2,5 byl u babičky 5 dní a domů se mu moc nechtělo :lol:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >