Jak jste se cítily před menstruací, která už nepřišla?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

vsejesupr
Kecalka 195 příspěvků 05.03.13 09:17

@Markul no já jsem na to nemyslela přes tři roky až po třech letech jsem si začala počítat plodné dny a snažit se více v těchto dnech a až více než třech letech jsem se rozhodla s tím někam zajít že nám to nejde, myslela jsem si že se prostě nestrefujem a že to přijde samo..no zatím nikoho ani nenapadlo mi udělat vyš. zda mám průchodné vejcovody..říkají že jsem zdravá já myslím spíš špatně vyšetřena…takže já na to teď myslet musím…

abeille
Kecalka 493 příspěvků 05.03.13 10:19

@Markul tohle je opravdu dobrá rada, ale člověk se snaží na to nemyslet a stejně ho k tomuto tématu myšlenky zavedou, ale já se snažím na to nemyslet:-) Jenže u mně by to neovlivnilo asi ani to nemyšlení. Včera jsem zase byla na další vyvolávačce a podle sliznice zřejmě ani ovulace neproběhla a pak se má člověk snažit:-) Ale naštěstí je pan doktor fajn, tak mi vezme krev na asi hormonální profil a pak mám jít ještě na utz, abysme viděli zdali bude ovulace, nebo ne, tak teď už to snažení asi nebude tak spontální:-)

Markul  06.03.13 08:45

Taky jsme 2 roky plánovali mimi…sice nechali jsme volný průběh ale po 2 letech nám to bylo taky divné a pan doktor poradil aktivní pohyb tak jsem šla dělat zumbu a dále nám řekl ze nemáme jíst hodně korenena a paliva jídla… A to já jako miluju. No a jak jsme zkusili tak bylo zaděláno :palec:

Markul  06.03.13 08:47
@abeille píše:
@Markul tohle je opravdu dobrá rada, ale člověk se snaží na to nemyslet a stejně ho k tomuto tématu myšlenky zavedou, ale já se snažím na to nemyslet:-) Jenže u mně by to neovlivnilo asi ani to nemyšlení. Včera jsem zase byla na další vyvolávačce a podle sliznice zřejmě ani ovulace neproběhla a pak se má člověk snažit:-) Ale naštěstí je pan doktor fajn, tak mi vezme krev na asi hormonální profil a pak mám jít ještě na utz, abysme viděli zdali bude ovulace, nebo ne, tak teď už to snažení asi nebude tak spontální:-)

Nj ovulace nebyla. Tak to je docela podstatne. No tak uvidíš jaké budou výsledky. Ale já myslím ze psychyka dělá moc. Je to mocná pani :kytka:

abeille
Kecalka 493 příspěvků 06.03.13 12:04

@Markul jj já zatím čekám až to dostanu po vyvolávačce, jen se divím, že mám vysokou bazální teplotu, jestli to způsobuje ta injekce na vyvolání, nebo co, až to dostanu, tak se mám objednat na krev, tak pak písnu co a jak

Markul  07.03.13 11:08
@abeille píše:
@Markul jj já zatím čekám až to dostanu po vyvolávačce, jen se divím, že mám vysokou bazální teplotu, jestli to způsobuje ta injekce na vyvolání, nebo co, až to dostanu, tak se mám objednat na krev, tak pak písnu co a jak
:palec:

Linda RICCIONE
Kelišová 7426 příspěvků 17.03.13 16:20

Ja kdyz to mam dostat obvykle tak tyden predem jsem nastvana na cely svet, vlasy porad splihly…bricho me vzdycky boli az ten den co to dostanu…a hodne chut na sladke, prsa zvetsena… V prosinci kdyz se mi podarilo otehotnet ale vzapeti jsem bohuzel samovolne potratila.. jsem par dni pred ocekavanou MS jedla jenom mandarinky a pomerance s mlekem, den pred ocekavanou MS jsem mela hrozne citlivy bradavky..tot vse… :srdce:

kve-tinka
Závislačka 4065 příspěvků 17 inzerátů 17.03.13 16:26

Já jsem se taky cítila stejně, i předmenstruační bolesti, náladovost, podtržená tím, že to asi stejnak nevyšlo. :zed: Že se něco děje si vlastně všimnul přítel. Ztmavli mi bradavky a on si toho přes bílé tričko všimnul. :lol: A to už mi bylo něco podezřelééééé… :think:

Linda RICCIONE
Kelišová 7426 příspěvků 17.03.13 16:30

@kve-tinka

:-)

Me sice neztmavli ale zato jsem se jich nemohla ani dotknout…
Prave resim, jestli jsem mohla otehotnet 9 DC, byl to nas jediny nechraneny sexik (pak jsme se rozhodli pockat do leta)… Mam TO dostat ve CTVRTEK ale uz dva tri dny me popichava v podbrisku, trochu a kratce na leve strane… poboliva me hlava (hlava me normalne boli 1 x do roka max)… ale zbyvaji 4 dny do MS tak uvidime…

abeille
Kecalka 493 příspěvků 17.03.13 20:22

Tak já jsem to dneska dostala(no tedy dostala, zatím takový tmavý výtok) 13 dní po vyvolávačce a 56 dní od poslední menstruace, takže dva cykly, to je fakt mazec to moje tělo. Zítra budu volat k doktorovi a objednám se na krev, ať už se něco děje, nebo už mně fakt asi klepne. Všem ostatním přeji hodně zdaru 8)

zinuška
Kecalka 226 příspěvků 24.03.13 05:32

Po roce testovaní mě už ani nenapadlo že ms nepřijde a budu těhotná všichni at si udělam test tak jsem se usmala zase vyhozeny prachy a kybl prolitych slz :lol: jinak měla jsem strašně citlivý prsa mam pětky a chlap na nich ujíždí a nějak nechapal proč mi to tak vadí ani mě to nedochazelo a když mi bylo zle z ochutnaní nedělního knedla vepřa zela tak mě to začlo hlodat kamoška donesla test a ja s ledovým klidem že je to zbytečný hodila počurany test na polici a až kamoška si všimla že jsou //.Bohužel po třech měsicích radost skončila revizí

Ajrenka  24.03.13 22:45

Ahoj ráda bych se zeptala zda má někdo z vás zkušenosti s braním duphastonu, beru ho teď druhý měsíc na úpravu cyklu 14–24 den 2× denně. Asi od 18 dce cyklu mám bolesti podbříšku (píchání a jakoby tlak) a docela nepříjemnou bolest prsou. Minulý měsíc jsem to neměla. Tak nevím zda může jít o těhu nebo jsou to jen vedlejší účinky. Jsem teď 27 den cyklu, na test je ještě brzo. Děkuji

Freetibet
Závislačka 4378 příspěvků 24.03.13 23:06
@Ajrenka píše:
Ahoj ráda bych se zeptala zda má někdo z vás zkušenosti s braním duphastonu, beru ho teď druhý měsíc na úpravu cyklu 14–24 den 2× denně. Asi od 18 dce cyklu mám bolesti podbříšku (píchání a jakoby tlak) a docela nepříjemnou bolest prsou. Minulý měsíc jsem to neměla. Tak nevím zda může jít o těhu nebo jsou to jen vedlejší účinky. Jsem teď 27 den cyklu, na test je ještě brzo. Děkuji

ja jsem zadne vedlejsi ucinky nemela, otehotnela jsem hned druhy cyklus s Duphastonem.. A 27dc neni na test brzo, klidne bych si udelala, zkus desitkovy

Ajrenka  24.03.13 23:11

Dobře, zítra zkusím. Děkuji :-)

Monickaaa123
Nováček 3 příspěvky 13.09.17 16:58
@pikola píše:
Vlastne jsem se rozbrecelanu talentu v tv, to bylo tak. jedine par dni pred :mrgreen:

Ahoj muzes mi pomoct? Vidis na mem testu druhu slabou carku nebo ne?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Soutěžte o 5 balíčků Elasti-Q®!

Těhotenství je pro maminky velmi náročné období. V této době je zvýšená... číst dále >

Každodenní boj. Lékaři zachrání děti, které schováte do dlaně

Malí uzlíčci, které váží i pouhých 1000 gramů a bez nadsázky se svým rodičům... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Karolíny: Manžel má milenku a odmítá ji opustit

Vdaná jsem už téměř patnáct let. Za tu dobu mi manžel byl několikrát nevěrný,... číst dále >

Ženské křivky jsou nyní více v kurzu, pochvaluje si Kate Winsletová

Od natáčení Titanicu uplynulo dvacet let. Herečka Kate Winsletová (42) se už... číst dále >

Reklama