Reklama

Jak jste se cítily před/po zasnoubení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.18 18:48
Jak jste se cítily před/po zasnoubení?

Promiňte, bude to znít asi celé divně, ale potřebuji slyšet nějaké názory…Myslím, že mě přítel požádá brzy o ruku. Máme spolu téměř ročního synka…Měly jsme v poslední době velké problémy, které se snažíme řešit. Ani jeden asi nemáme nějaké růžové brýle, ale snažíme se na vztahu pracovat, abychom spolu snad byli i šťastní a našemu synovi byli co nejlepšími rodiči. Snad jen, já necítím radost. Naopak trochu paniku a strach. Jak jste se cítily vy? Měla jste některá podobné pocity?…Je navzdory tomu nakonec manželství klidné a spokojené?…Moc děkuji…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 16.05.18 19:06

Teď už manžel mě požádat o ruku 5 měsíců po seznámení, vůbec jsem to nečekala a tomu odpovídala reakci, že jsem si myslela, že si dělá srandu :lol: každopádně jsem řekla ano. Žádnou nejistotu jsem necítila. Ber to ale tak, že spolu máte dítě, to je daleko větší závazek než nějaká svatba. A hlavně že se zasnoubíte neznamená, že se vezmete nějak brzo. :nevim: Sestřenice je zasnoubená už asi 10 rok a pořád svoji nejsou - ale to už je extrém.

P4ja
Kelišová 5776 příspěvků 16.05.18 19:06

No, byla bych v klidu. Zasnoubení neznamená že se nakonec vezmete. Prstýnek můžeš vrátit vždycky. Vzala bych si ho, ale s tím, že si dáte nějaký čas a podle toho se uvidí, jestli bude svatba.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.18 19:31

Mě to bylo nějak jedno :lol: poprvé se mě zeptal skoro před dvěma roky, pak znovu asi před půl rokem. Řekla sem teda Ano, nosím prstýnek ale k svatbě se zatím nechystame :nevim: :lol:

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 16.05.18 19:36
@Anonymní píše:
Mě to bylo nějak jedno :lol:poprvé se mě zeptal skoro před dvěma roky, pak znovu asi před půl rokem. Řekla sem teda Ano, nosím prstýnek ale k svatbě se zatím nechystame :nevim: :lol:

A tos mu poprvé dala košem? :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.18 19:39
@Paola21 píše:
A tos mu poprvé dala košem? :D

Nene ale byli jsme spolu půl roku sotva, tak jsem byla dost nejistá a skoro sem to nekomentovala :oops: :lol:

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 16.05.18 19:44
@Anonymní píše:
Nene ale byli jsme spolu půl roku sotva, tak jsem byla dost nejistá a skoro sem to nekomentovala :oops: :lol:

Cháp :palec:

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2116 příspěvků 16.05.18 20:26
@Anonymní píše:
Promiňte, bude to znít asi celé divně, ale potřebuji slyšet nějaké názory…Myslím, že mě přítel požádá brzy o ruku. Máme spolu téměř ročního synka…Měly jsme v poslední době velké problémy, které se snažíme řešit. Ani jeden asi nemáme nějaké růžové brýle, ale snažíme se na vztahu pracovat, abychom spolu snad byli i šťastní a našemu synovi byli co nejlepšími rodiči. Snad jen, já necítím radost. Naopak trochu paniku a strach. Jak jste se cítily vy? Měla jste některá podobné pocity?…Je navzdory tomu nakonec manželství klidné a spokojené?…Moc děkuji…

Mě muž požádal o ruku 2mesice po seznámení…a čekala jsem to…potěšilo mě to…

ellie94
Kecalka 252 příspěvků 16.05.18 20:39

Mě požádal po 8 letech. A jako v ten den a ještě pár dní potom jsem byla mírně v šoku. Ale teď po několika měsících to beru normálně, ńemůžu říct, že by ve vztahu nastala nějaká změna. Myslím si, že se svatbou to bude stejné - podle mě jen pár dní/týdnů bude euforie a pak to odezní a bude to zase stejné :) (což je samozřejmě dobře :D)

cookies321
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 16.05.18 20:45

Byla jsem požádána po 8letech a teď to budou od toho dva roky a nijak to neřeším. Žijeme stále stejně.

Kacaba90
Povídálka 43 příspěvků 17.05.18 08:42

Nějak nechápu smysl zasnoubení, když poté nenásleduje svatba…pokud si nejsi jistá, řekni mu, že si to prostě rozmyslíš a že to spolu proberete…už máte dítě, většího závazku není

Aries6
Generální žvanilka 21947 příspěvků 5 inzerátů 17.05.18 08:51

Bylo mi blbě :mrgreen: :P
Byla jsem na začátku těhotenství a manžel mi donesl snídani do postele a tam byl prstýnek. Měla jsem co dělat, abych trošku snědla a udělala mu radost :D
Pak mi zle už nebylo, jen ty začátky. Ale už jsme byly domluvení na svatbě, všechno běželo, jen chlap chtěl, abych měla oba prstýnky.
Přeji hodně štěstí a ať problémy vyřešíte.

@Kacaba90 píše:
Nějak nechápu smysl zasnoubení, když poté nenásleduje svatba…pokud si nejsi jistá, řekni mu, že si to prostě rozmyslíš a že to spolu proberete…už máte dítě, většího závazku není

Ani já. Jen si myslím, že je toto jiná anonymní a o dítěti nic nepíše.

Kacaba90
Povídálka 43 příspěvků 17.05.18 08:54

@Aries6 to byla reakce na příspěvky tady v diskusi…jen jsem chtěla poukázat na to, že ne všichni mají na zasnoubení stejný názor :)

Aries6
Generální žvanilka 21947 příspěvků 5 inzerátů 17.05.18 09:01
@Kacaba90 píše:
@Aries6 to byla reakce na příspěvky tady v diskusi…jen jsem chtěla poukázat na to, že ne všichni mají na zasnoubení stejný názor :)

Jo, tak to jo.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19603 příspěvků 17.05.18 09:07

Mně požádal na konci dubna, jsme spolu přes 4 roky, bydlíme tři měsíce, svatba bude koncem července. Takže jsem dostala zásnubní kytici a náušnice, místo prstýnku. Ten jsem vybírala už snubní. Cítím se fajn, jen trochu nervozita, z příprav a tak..včera na matrice se mi trochu klepala ruka. Nepočítám že by se ve vztahu něco zásadně změnilo. Naopak, max to bude hezčí pocit. Ale vztahově jsem spokojená už teď, proto si ho beru.
Pro oba je to druhé manželství.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >