Jak jste se připravovali na možnost špatného výsledku IVF?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ella.Ella
Povídálka 23 příspěvků 18.03.14 14:32
jak jste se připravovali na možnost špatného výsledku ivf

Právě čekám na testování po et 10.3.2014.Chtěla jsem se zeptat jak jste se připravovali na možnost negativního testu? Docela se toho testování bojím měli jsme jen jedno embryo-zavedena blastocysta…děkuji

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
terinka4444
Hvězda diskuse 69322 příspěvků 18.03.14 14:32

Na to se nedá připravit, člověk prostě doufá.

zelenaprisera
Závislačka 4152 příspěvků 18.03.14 14:34

@Ella.Ella na to se připravit nedá…
Ja se teda hecovala, abych netestovala dřív, než mi řekli, porad jsem si říkala, ze to musím vydržet, ze na ten papír nemůžu čítat driv, ze bych se jen stresovala :jazyk:
Hodně štěstí

katerinkaaa
Závislačka 3605 příspěvků 18.03.14 14:35

@Ella.Ella já bych už test zkusila :) a jak píše terinka - na to se připravit nedá. My neměli ani nic zamraženo, takže jsem doufala. Kdybych asi měla, tak si prostě říkám, když to nevyjde, tak půjdu za chvíli na ket. Ale musíš věřit :)

Ella.Ella
Povídálka 23 příspěvků 18.03.14 14:36

@zelenaprisera děkuju taky se snažím vytrvat ale mám psáno testovat až za 3týdny od et což teda určitě nevydržím

Ella.Ella
Povídálka 23 příspěvků 18.03.14 14:37

@katerinkaaa věřím a moc ale přece jen…asi zítra ráno zkusím testovat také nemáme zamraženo nebylo co…říkám si že kdyžtak za 3měsíce znovu..ale znáte to…

zelenaprisera
Závislačka 4152 příspěvků 18.03.14 14:38

@Ella.Ella já měla u prvního 16 a u druhyho 19 dní
Ono čím mladší to zavedou, tak asi chtějí počkat dýl, aby byla jistota

ugluk
Hvězda diskuse 47338 příspěvků 18.03.14 14:40

Nepripravis se. Stejne ten negativni vysledek clovek orve. U me ani nemelo vliv na uspesnost to, jak moc jsem verila a doufala, obe pozitivni IVF jsem na ty // koukala jak tele na novy vrata a obe negativni jsem obrecela, protoze at clovek chce nebo nechce, tak tam ta nadeje je. Pozitivni na tom je, ze se z toho clovek zase vyhrabe. Ted jsem orvala dokonce i minimalku, kdy jsem mela jedine vajicko a naprosto objektivne jsem vedela, ze je sance dost miziva, nakonec se ani neoplodnilo a stejne navzdory veskere priprave to byl pad na hubu. Takze nic nevymyslej, doufej a treba ti tahle diskuze prijde jednou naprosto zbytecna ;)

ugluk
Hvězda diskuse 47338 příspěvků 18.03.14 14:42

Jo a jinak - zavedena JEN jedna blastocysta, co bys chtela vic ;) Dcera je ze zavedenyho jednoho ctyrbunecnyho.
Testovala jsem vzdy minimalne dva tydny po transferu, nejak me nabavi hypnotizovat duchy u okna a spekulovat, jestli jsou ty // dostatecne silne, jestli je to Pregnyl a jestli kdyz tam ty // nejsou, maji se jeste sanci objevit.

terinka4444
Hvězda diskuse 69322 příspěvků 18.03.14 15:15
@Ella.Ella píše:
@zelenaprisera děkuju taky se snažím vytrvat ale mám psáno testovat až za 3týdny od et což teda určitě nevydržím

ty bláho, 3 týdny od ET. Už 10. den od ET je slabá čárka, kdo neměl 12. den od ET slabou čárku, nic z toho nikdy nebylo.

konilka
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 18.03.14 15:15

@Ella.Ella na to se nedá připravit, jak píše Ugluk, je to vždycky pád na hubu. A ještě hůř, když ty čárky objevíš a za pár dnů zmizí (moje 1. IVF :? )
Doufej a věř, že se embroušovi daří na 1* :palec:
Držím palce :hug:

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 18.03.14 15:20

Klidne bych dneska testovala, 10 den po by tam uz něco mělo byt. 3 tydny bych rekla ze je dost hodne zbytecna casova rezerva.
Drzim palce :hug:

Lette
Ukecaná baba ;) 1958 příspěvků 18.03.14 19:51

@nakukovatelka a k čemu to hrotit a spěchat?

Já jsem ani nestihla testovat. Menstruace přišla dřív. Každopádně u nás v CAR doporučovali testovat 16. den.

Ella.Ella
Povídálka 23 příspěvků 18.03.14 19:56

Zkusím to zítra ráno, pro jistotu jsem nakoupila testů víc kdyby byl negativní budu to zkoušet další dny
Rozhodla jsem se ale, že test prostě bude pozitivní :mrgreen:

terinka4444
Hvězda diskuse 69322 příspěvků 18.03.14 20:25
@Ella.Ella píše:
Zkusím to zítra ráno, pro jistotu jsem nakoupila testů víc kdyby byl negativní budu to zkoušet další dny
Rozhodla jsem se ale, že test prostě bude pozitivní :mrgreen:

to je ale pěkný rozhodnutí :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama