Jak jste se rozhodli pro tři děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sluníčkoi
Kecalka 248 příspěvků 1 inzerát 22.03.19 23:04
Jak jste se rozhodli pro tri deti

Ahoj maminky co mate vice deti jak jste se rozhodli pro dalsi ja jsem rekla ze treti uz ne ale obcas me to mrzi manzel je stejneho nazoru a obcas o tretim zazertuje ja ne ale tajne me napadne co kdyz nekdy zmeni nazor a ja za to budu rada a sama si mu to netrofnu rict byl na tom nekdo stejne zmenil chlap sam odsebe slovo nebo jak jo premluvit aby nepoznal ze ho premlovam diky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Jana206
Nadpozemská drbna 27364 příspěvků 22.03.19 23:14

No,ono u více dětí hlavně nesmíš řešit takovou blbost,že v roce nezvládá nočník. Narážím na diskuzi,kterou jsi založila. Tam je jiná filozofie výchovy a spoustu věcí tak trochu vyplyne sama.
Co se týče manžela,to tady za Tebe nikdo nevyřeší,musíš mu to říct na rovinu,promluvit si s ním. Jen tak zjistíš jeho stanovisko. Třeba tajně doufá jako Ty :mrgreen: :mrgreen:

tereza12345
Extra třída :D 11814 příspěvků 22.03.19 23:33

Nase treti se nas neptalo a rozhodlo se přijít. :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.19 23:36

My se nerozhodli, třetí dítě nějak rozhodlo za nás… Popravdě je to třeba pro mě občas logistický oříšek a děsím čím budou starší že budu dělat hlavně osobního řidiče a kontrolora úkolů :mrgreen: Jinak dobré je že už víceméně víš do čeho jdeš… Třetí dítě bere člověk o dost víc s nadhledem… Rozdělit čas mezi 3 děti spravedlivě je problém… Nejstarší mám v 1.třídě, tak to je dost časově náročné… Další ve školce a nejmenší nemá ještě ani rok… Zatim mluví jen 2, až se budou přeřvávat 3 bude to zajímavé :) ale všechny miluju a asi to tak mělo být, někdy si ten srumec doma užívám :)

stavros
Kecalka 138 příspěvků 22.03.19 23:46

Mě bude letos 36 let a mám tři dcery… 9letou,5letou a dvouměsíční a až teď cítím, že jsme kompletní. Třetí mi tam scházelo :srdce: nezastavím se, ale jsem šťastná :srdce:

bigl
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 22.03.19 23:57

@stavros To už jsi několikátá, která to říká - „..až se třetím dítětem jsem cítila, že jsme kompletní…“
Taky mám tři a připadá mi to ideální počet.
Jinak partnerovi jsem vždycky říkala, že chci 2 určitě a 3 možná. Když mi bylo 36, tak on sám řekl - jestli chceš to třetí, tak teď, pak už bude pozdě. Malá se narodila když mi bylo 37 :srdce:

Lainaire8
Závislačka 2850 příspěvků 23.03.19 00:22

Mě do třetího „ukecal“ chlap :mrgreen: On by rád i čtvrtý, pátý… Ale já už mám dost a taky tak nějak cejtim, že už jsme komplet :andel:

Uživatel je onlineMari.G
Kelišová 5404 příspěvků 23.03.19 00:57
@tereza12345 píše:
Nase treti se nas neptalo a rozhodlo se přijít. :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :palec: :palec: :palec:
Heivka
Závislačka 3947 příspěvků 23.03.19 01:17

@stavros A ten pocit nekompletnosti rodiny byl pořád i dokud bylo druhé dítě miminko nebo to přišlo později? Zrovna nedávno jsme nad tím s mužem přemýšleli. Na jednu stranu je mi líto že bych už nikdy neměla mít v břiše dítě (i když celé těhotenství je pro mě dost nepříjemný zážitek) a že bych nikdy už neměla chovat to SVOJE maličké miminko. Na druhou stranu začíná být dcerka v 8 měsících celkem samostatná a třeba dneska se hodinu zabavila tím že bourala bráchovi kostky a vůbec mě nepotřebovali (já si vydrhla kuchyni) a nějak si nedokážu představit zase mít doma ten uzlíček hlučný na jednom konci a nezodpovědný na druhém. V tuhle chvíli se s mužem shodneme že jsme kompletní a pokud by se rodina měla rozrůst tak maximálně o třetího psa, ale oba máme občas cukání co kdyby (proto jsme i mužovi vasektomii odsunuli na jeho 35 abychom měli ještě pár let na rozmyšlenou).

Hoa Mai
Kelišová 6311 příspěvků 24 inzerátů 23.03.19 01:53

@sluníčkoi Kdybychom se měli rozhodnout racionálně, tak by nám to asi trvalo déle a váhali bychom více, ale jednou jsme si tak z lenosti „nedali pozor“ a bylo to a jsme oba hrozně rádi i my dospělí, i naši kluci, kteří sestřičku milují a hrozně rozmazlují.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8677 příspěvků 23.03.19 02:37

Vzdy jsem chtela tri ,jen jsem si pockala na velky dum… :)

M-77
Stálice 95 příspěvků 23.03.19 03:39

Mam.dve deti..Pripadnu si na treti stara (pres 40,manzel zcela neprakticky typ,jenom jedna babicka a daleko). Obdivuju odvazlivce se tremi. Je fakt,ze s dvemi (kratce po sobe) se citim,jak rodina.

J.O.V
Kecalka 308 příspěvků 23.03.19 06:40

Já když se narodil druhý syn,jsem zažertovala ,tak a mužem pomalu do třetího ne? A manžel noo ,tak ale s jiným tatínkem. Nenapadlo mi by mě jít do třetího. A rok se s rokem sešel a jednoho dne přišel manžel ,tě by si přál ještě jedno. Byla jsem v šoku,vůbec jsem to nečekala. Po zvažování jsem byla rozhodnuta že ano,pak zas pochybnosti a že ne. Uplynul nějaký čas a já se rozhodla že to třetí chci. Teď tady vedle mě spinká 10mesicni dcera. Nejlepší a nejšťastnější rozhodnuti. Jsem šťastná že je mám,že mám všechny tři. Možná nám přišla do cesty právě proto ,že jsem holčičku nikdy nechtěla,dva kluky a dost. A teď se z ní můžu po… :lol:

kacakaca
Závislačka 2719 příspěvků 23.03.19 06:46
@Heivka píše:
A ten pocit nekompletnosti rodiny byl pořád i dokud bylo druhé dítě miminko nebo to přišlo později?

U mne to bylo tak, ze ten pocit se dostavil, kdyz jsme si rekli Tak hotovo, uz je dorozeno, uz dalsi dite nebude. Jako kdyz se stmiva a jedno dite jeste neni doma. Boze, jak jsme radi, ze ji mame…

Tichošlápek
Extra třída :D 14347 příspěvků 23.03.19 06:55

Já jsem to tak vnitřně proste věděla, ze tři je počet, který by byl pro mne akorát. Manželovi to bylo jedno, pece o děti je na mne a on jen chce, abych byla spokojena. Ale - pak se ukázalo, ze třetí dítě už nemohu mít. Pobrečela jsem si, rozdala věci po starších a prepla si to v hlavě. A teď jsem šťastná a kompletní i bez toho tretatka. Takže za mne - je to jen a jen o psychice. Ty mi nepripadas jako někdo, kdo by po tom toužil, tvůj muž také ne. Zamyslela bych se spis nad tím, jestli ho vůbec přemlouvat chceš. A až když si budeš úplně jistá, tak mu to proste řekni.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama