Jak jste se seznámili s vaším manželem/přítelem?

49
9.11.20 15:00

Jak jste se seznámili s vaším manželem/přítelem?

Ahojky.
Napadlo mě téma:,,Jak jste se seznámili s vaším manželem/přítelem?

Já jsem se svým teď už manželem seznámila v baru. Byla jsem v baru poprvé 😀 a ještě k tomu náhodně. S kamarádkou jsme se neviděli hrozně dlouho, tak jsem u ní byla na víkend. Seznámila mě se svým kamarádem, teď už s jejím manželem 😀 a ten nás vzal do baru, že tam budou i jeho přátelé. V baru se hráli aktivity. Vylosovala jsem si svého manžela do dvojice. Zábavu jsme si velice užili. Další víkend jsme jeli na čarodějnice na chatu, kde jsme společně začali spolu chodit 😀 Byla to láska na první pohled :smiling_face_with3_hearts: ❤️😀
Už jsme spolu 6,5 roku, manželé jsme půl roku a máme úžasného syna spolu 😀 ❤️👶, kterému jsou 3. měsíce 👶 ❤️

A teď jsem zvědavá já na vaše příběhy :wink: 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
9.11.20 15:04

Tak my jsme se s pritelem znali od meho narozeni, pochopitelne ja si moc nepamatovala spise z fotek.. bylo mu 13 kdyz jsem se narodila a rodice se navstevovali do mych 3 let, pak se kontakt nejak utnul.. proc to nevim.. no po 16 letech jsme se znovu potkali, rok jsme byli pouze přátelé a po té jsme se dali dohromady.. dnes je tomu 6 let co jsme spolu partneri a mame 18 mesicniho chlapecka.. ale už když jsme byli pratele, milovala jsem ho.. :srdce: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
44790
9.11.20 15:04

Nedostala sem kolej a on sháněl spolubydlu. Takže my spolu bydlíme od prvního dne.
Zlatý český systém přidělování kolejí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24330
9.11.20 15:10

Úplně poprvé v 16 letech, poslední prázdninový víkend. Byla jsem u sestřenice a šly jsme na vesnickou zábavu, s partou jejích kamarádů. První tanec, první pusa.. chodili jsme spolu dva měsíce. Po roce a půl ta stejná sestřenice byla pozvaná na oslavu jeho narozenin, já byla zrovna u ní. Dali jsme se znova dohromady, velká láska, první dospělá už. Po 1,5 roce jsme se rozešli. Od 20 do 30 jsme měli každý svůj život, partnera, děti..Od 30,31, on rozvedený, já před rozvodem..jsme zase spolu. Už 7 let, přes 2 roky manželé, skoro 2 letý syn. Doufám, že jsme spolu už naposledy a napořád. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 15:10

Chodila jsem od první třídy do kroužku s jeho ségrou. Takže jsem nějak viděla, že existuje a on mě taky od vidění znal. Pak v patnácti mne napsal na fb. No a teď jsme už i manželé.

• Citovat
  • Nahlásit
219
9.11.20 15:14

Na diskotéce :D. Už jsme spolu 9 let a opravdu to byla láska na první pohled. : )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 15:18

Moje máma měla vztah s jeho tátou. My se seznámili tak nějak z nutnosti, protože u nás trávil dost času. Od začátku mi byl nesympatický.
Naši se po pár letech rozešli a my se vzali. Jsme spolu už víc než 15 let, máme 2 děti školního věku.

• Citovat
  • Nahlásit
3455
9.11.20 15:23

Balil mě jeho brácha, který se mi ale nelíbil. :mrgreen: Teď jsme spolu 14 let a máme dvě děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4069
9.11.20 15:35
@Lychee13 píše:
Balil mě jeho brácha, který se mi ale nelíbil. :mrgreen: Teď jsme spolu 14 let a máme dvě děti.

Chudák brácha :D Zkousnul to nakonec?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
9.11.20 15:41

U kamarádky na bytě :mrgreen: trochu se pilo a já pak utekla domů, šel mě doprovodit ale bydlela jsem jen přes ulici :mrgreen: a tak jsme zalezli ještě do hospody, přes noc u mě zůstal a další víkend se to opakovalo :mrgreen: teď čekáme 2 dítě :lol:

Příspěvek upraven 09.11.20 v 16:08

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3455
9.11.20 15:52
@Čičorečka píše:
Chudák brácha :D Zkousnul to nakonec?

Asi tak po 7 letech. :roll: Byla jsem ta nejhorší z nejhorších, s manželem se normálně bavil. Já mu ale nedala jedinou naději, aby si myslel, že mám o něj zájem. Asi jel podle rovnice líbíš se mi, tak já se ti taky musím líbít. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6019
9.11.20 15:56

Prostě byl tam, kde zrovna já :lol: jsme spolu od toho dne, osud, či vím, prostě si to sedlo jak zadek na hrnec :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4069
9.11.20 15:59
@Lychee13 píše:
Asi tak po 7 letech. :roll: Byla jsem ta nejhorší z nejhorších, s manželem se normálně bavil. Já mu ale nedala jedinou naději, aby si myslel, že mám o něj zájem. Asi jel podle rovnice líbíš se mi, tak já se ti taky musím líbít. :mrgreen:

Nemusí se ti líbit, jen si nesmíš vybrat jinýho chlapa. To přece děláš na just :D no hlavně jestli se to časem trochu urovnalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 16:07

Jeho kapela hrála na mé svatbě. Zazpívala jsem si tam s nima pár písniček a pak s nima začala zpívat. Po roce jsem se rozvedla a pak přeskočila jiskra.. Jsme spolu 9 let, dvě děti.

• Citovat
  • Nahlásit
3455
9.11.20 16:19
@Čičorečka píše:
Nemusí se ti líbit, jen si nesmíš vybrat jinýho chlapa. To přece děláš na just :D no hlavně jestli se to časem trochu urovnalo.

Aha. :mrgreen: Tak to jsem asi fakt pos*ala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama